wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom śląskie
Częstochowa Na sprzedaż 625 000 PLN 178,57 m2
Częstochowa / śląskie / Polska, Białostocka Dom na sprzedaż

Cena: 625 000 zł (stan surowy zamknięty) Wykończenie pod klucz - indywidualna wycena --- SPEŁNIJ [...]

178,57 625 000 PLN
3500,03 PLN/m²
17-07-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków Na sprzedaż 1 070 000 PLN 150 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Potrzask Dom na sprzedaż

DOM Z DWOMA NIEZALEŻNYMI MIESZKANIAMI (energooszczędny i przestronny) z możliwością prowadzenia [...]

150 1 070 000 PLN
7133,33 PLN/m²
16-07-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Krowodrza
Cichy Kącik Na sprzedaż 3 700 000 PLN 270 m2
Cichy Kącik / Krowodrza / Kraków / małopolskie, Walerego Goetla Dom na sprzedaż

dom z cegły 2 pietrowy 1978r płaski dach , podpiwniczony, 6 pokoi ,2kuchnie 2 łazienki 3 miejsca [...]

270 3 700 000 PLN
13 703,70 PLN/m²
13-07-2025 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
słupski
Ustka
Rowy Na sprzedaż 836 000 PLN 127 m2
Rowy / Ustka / słupski / pomorskie / Polska, Dębowa Dom na sprzedaż

Nieruchomość usytuowana 25 minut spacerem do plaży sosnowym lasem. W pobliżu znajdują się nadmorskie [...]

127 836 000 PLN
6582,68 PLN/m²
05-07-2025 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
koszaliński
Biesiekierz
Biesiekierz Na sprzedaż 1 150 000 PLN 560 m2
Biesiekierz / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż budynek mieszkalno - usługowy z halą magazynową położony w miejscowości Biesiekierz, ok. [...]

560 1 150 000 PLN
2053,57 PLN/m²
27-06-2025 Dodaj do notesu
Dom śląskie
bieruńsko-lędziński
Bojszowy
Bojszowy Na sprzedaż 899 000 PLN 125 m2
Bojszowy / bieruńsko-lędziński / śląskie Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość – dom parterowy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w [...]

125 899 000 PLN
7192 PLN/m²
25-06-2025 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
bydgoski
Osielsko
Myślęcinek Na sprzedaż 780 000 PLN 246 m2
Myślęcinek / Osielsko / bydgoski / kujawsko-pomorskie / Polska, Gołębia Dom na sprzedaż

Nowoczesny, przestronny dom w stanie surowym otwartym został zbudowany na bazie projektu Karo [...]

246 780 000 PLN
3170,73 PLN/m²
25-06-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
ełcki
Ełk
Woszczele Na sprzedaż 899 000 PLN 112 m2
Woszczele / Ełk / ełcki / warmińsko-mazurskie / Polska, Klonowa Dom na sprzedaż

Sprzedam zadbany, funkcjonalny, całoroczny dom jednorodzinny o powierzchni 112 m², położony na [...]

112 899 000 PLN
8026,79 PLN/m²
19-06-2025 Dodaj do notesu
Dom śląskie
żywiecki
Milówka
Kamesznica Na sprzedaż 1 150 000 PLN 324 m2
Kamesznica / Milówka / żywiecki / śląskie / Polska, Kolonia Wojtasówka Dom na sprzedaż

Pięknie położony dom u podnóża Baraniej Góry(780m.n.p.m) w Beskidzkim parku krajobrazowym, Natura [...]

324 1 150 000 PLN
3549,38 PLN/m²
16-06-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
otwocki
Karczew
Karczew Na sprzedaż 899 000 PLN 170 m2
Karczew / otwocki / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Dom w zabudowie bliźniaczej (piwnica; parter; piętro; strych) bez pośredników Sprzedam bezpośrednio [...]

170 899 000 PLN
5288,24 PLN/m²
15-06-2025 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Klecina Na sprzedaż 1 600 000 PLN 200 m2
Klecina / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie Dom na sprzedaż

Mam do sprzedania pół bliźniaka o powierzchni 200 m na działce 325 m we Wrocławiu, na Klecinie [...]

200 1 600 000 PLN
8000 PLN/m²
12-06-2025 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Dąbrowa Górnicza
Ząbkowice Do wynajęcia 3800 PLN 75 m2
Ząbkowice / Dąbrowa Górnicza / śląskie Dom do wynajęcia

BEZPOŚREDNIO DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE PREMIUM NA WYNAJEM – DĄBROWA GÓRNICZA / BLISKO POGORII. [...]

75 3800 PLN
50,67 PLN/m²
09-06-2025 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Zabrze
Maciejów Na sprzedaż 730 000 PLN 169 m2
Maciejów / Zabrze / śląskie, Żelazna Dom na sprzedaż

Właściciel sprzeda dom w zabudowie szeregowej położony w Zabrzu Maciejowie przy ul. Żelaznej 20 (na [...]

169 730 000 PLN
4319,53 PLN/m²
08-06-2025 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
Świnoujście Na sprzedaż 10 PLN 70 m2
Świnoujście / zachodniopomorskie Dom na sprzedaż

Oferta sprzedaży dotyczy odstapienia prawa do dzialki rekreacyjnej ROD Paprotna w Świnoujsciu ○ [...]

70 10 PLN
0,14 PLN/m²
07-06-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Radzymin
Słupno Na sprzedaż 950 000 PLN 132 m2
Słupno / Radzymin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Śląska Dom na sprzedaż

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom z przyjemnością pragniemy zaprezentować kolejną z [...]

132 950 000 PLN
7196,97 PLN/m²
19-05-2025 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
szamotulski
Szamotuły
Lulinek Na sprzedaż 40 000 PLN 148 m2
Lulinek / Szamotuły / szamotulski / wielkopolskie / Polska, Leśna Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości konsumenckiej sprzeda z wolnej ręki udział wynoszący 1/2 w prawie własności [...]

148 40 000 PLN
270,27 PLN/m²
14-05-2025 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
poddębicki
Zadzim
Anusin Na sprzedaż 949 000 PLN 40 000 m2
Anusin / Zadzim / poddębicki / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Kapitalna posiadłość na uboczu,duży potencjał 40.000m2(uprawiane przez sąsiada) z dużym murowanym [...]

40 000 949 000 PLN
23,73 PLN/m²
14-05-2025 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
Gdańsk
Stogi Na sprzedaż 660 000 PLN 70 m2
Stogi / Gdańsk / pomorskie, Zawiślańska Dom na sprzedaż

Sprzedam nowy piętrowy dom całoroczny ok. 70m2 na działce ROD 400m2 z widokiem na Martwą Wisłę. [...]

70 660 000 PLN
9428,57 PLN/m²
11-05-2025 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
wejherowski
Szemud
Dobrzewino Na sprzedaż 979 056 PLN 135,98 m2
Dobrzewino / Szemud / wejherowski / pomorskie / Polska, Dworska Dom na sprzedaż

Nowoczesne nowy domy, położone w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do centrum [...]

135,98 979 056 PLN
7200 PLN/m²
10-05-2025 Dodaj do notesu
Dom świętokrzyskie
kazimierski
Opatowiec
Urzuty Na sprzedaż 860 000 PLN 214 m2
Urzuty / Opatowiec / kazimierski / świętokrzyskie / Polska Dom na sprzedaż

DOM NA SPRZEDAŻ – Urzuty (okolice Krakowa) Duża działka • spokój • przestrzeń • niezależne [...]

214 860 000 PLN
4018,69 PLN/m²
29-04-2025 Dodaj do notesu
Reklamy