wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
tarnowski
Żabno
Nieciecza Na sprzedaż 999 999 PLN 220 m2
Nieciecza / Żabno / tarnowski / małopolskie Dom na sprzedaż

Do sprzedania wygodny, rodzinny dom zlokalizowany w Niecieczy na działce budowlanej [...]

220 999 999 PLN
4545,45 PLN/m²
24-11-2024 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zduńskowolski
Zduńska Wola
Wojsławice Na sprzedaż 565 000 PLN 218 m2
Wojsławice / Zduńska Wola / zduńskowolski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert [...]

218 565 000 PLN
2591,74 PLN/m²
11-10-2024 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
kłodzki
Nowa Ruda
Jugów Na sprzedaż 150 000 PLN 719,22 m2
Jugów / Nowa Ruda / kłodzki / dolnośląskie / Polska, Władysława Sikorskiego Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w stosunku do której [...]

719,22 150 000 PLN
208,56 PLN/m²
04-10-2024 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
Szczecin
Bezrzecze - Krzekowo Na sprzedaż 999 000 PLN 149 m2
Bezrzecze - Krzekowo / Szczecin / zachodniopomorskie Dom na sprzedaż

Przedsprzedaż - kup swój wymarzony dom w promocyjnej cenie od 999 000 PLN! Tylko do 31.10.2024! [...]

149 999 000 PLN
6704,70 PLN/m²
13-09-2024 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Dopiewo
Konarzewo Na sprzedaż 785 000 PLN 110 m2
Konarzewo / Dopiewo / poznański / wielkopolskie Dom na sprzedaż

Witam Mam do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej z 2010 roku po generalnym remoncie gotowy do [...]

110 785 000 PLN
7136,36 PLN/m²
31-08-2024 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
iławski
Iława
Iława Na sprzedaż 2 300 000 PLN 168 m2
Iława / iławski / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż oferuje dom z dużym ogrodem. Dom położony jest na obrzeżach Iławy w spokojnej i [...]

168 2 300 000 PLN
13 690,48 PLN/m²
26-07-2024 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
wrocławski
Żórawina
Karwiany Na sprzedaż 799 000 PLN 96 m2
Karwiany / Żórawina / wrocławski / dolnośląskie / Polska Dom na sprzedaż

Nowe Karwiany to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej powstających w podwrocławskich [...]

96 799 000 PLN
8322,92 PLN/m²
15-07-2024 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Dąbrowa Górnicza
Strzemieszyce Wielkie Na sprzedaż 599 000 PLN 117,7 m2
Strzemieszyce Wielkie / Dąbrowa Górnicza / śląskie, Mostowa Dom na sprzedaż

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA, BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW. Segment 1 Sprzedany , nadal dostepny 2 i [...]

117,7 599 000 PLN
5089,21 PLN/m²
20-05-2024 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
słupski
Słupsk
Włynkowo Na sprzedaż 849 000 PLN 143,5 m2
Włynkowo / Słupsk / słupski / pomorskie Dom na sprzedaż

TYLKO 10 minut od morza (USTKA)..6 min do SŁUPSKA! DOMY DO ODBIORU W I KWARTALE 2027 ROKU! [...]

143,5 849 000 PLN
5916,38 PLN/m²
20-05-2024 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź Na sprzedaż 649 900 PLN 114 m2
Łódź / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Witam, sprzedam nowobudowane domy w zaledwie 25 min od centrum Łodzi. Posiadamy nowe domy w [...]

114 649 900 PLN
5700,88 PLN/m²
05-03-2024 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
turecki
Turek
Szadów Pański Na sprzedaż 960 000 PLN 196 m2
Szadów Pański / Turek / turecki / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 196m2; powierzchnia działki 924m2, garaż w [...]

196 960 000 PLN
4897,96 PLN/m²
28-01-2024 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Zwierzyniec
Salwator Do wynajęcia 17 000 PLN 300 m2
Salwator / Zwierzyniec / Kraków / małopolskie, Ukryta Dom do wynajęcia

Wynajmę nowo wybudowany dom w bardzo prestiżowej części Krakowa ( ul. Ukryta 10A) z pięknym widokiem [...]

300 17 000 PLN
56,67 PLN/m²
15-01-2024 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
wrocławski
Długołęka
Domaszczyn Do wynajęcia 5000 PLN 120 m2
Domaszczyn / Długołęka / wrocławski / dolnośląskie / Polska, Wierzbowa Dom do wynajęcia

Na wynajem: Nowoczesna połówka bliźniaka w Domaszczynie koło Wrocławia Zapraszam do zapoznania się z [...]

120 5000 PLN
41,67 PLN/m²
30-10-2023 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wilanów Na sprzedaż 3 190 000 PLN 229 345 m2
Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Bruzdowa Dom na sprzedaż

Więcej informacji: www.osiedlebruzdowa79.pl Ekskluzywne Wille Miejskie w Wilanowie – II etap [...]

229 345 3 190 000 PLN
13,91 PLN/m²
27-09-2023 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
kłodzki
Nowa Ruda
Nowa Ruda Na sprzedaż 192 500 PLN 106 m2
Nowa Ruda / kłodzki / dolnośląskie, Józefa Bema Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej w upadłości konsumenckiej  sprzeda z wolnej ręki ( w [...]

106 192 500 PLN
1816,04 PLN/m²
28-05-2023 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Nowy Sącz Do wynajęcia 3200 PLN 140 m2
Nowy Sącz / małopolskie / Polska, Grunwaldzka Dom do wynajęcia

Przedmiotem oferty jest wynajem domu na osiedlu Grunwaldzka w Nowym Sączu Dom jest segmentem [...]

140 3200 PLN
22,86 PLN/m²
26-05-2023 Dodaj do notesu
Dom śląskie
lubliniecki
Pawonków
Gwoździany Na sprzedaż 390 000 PLN 87,7 m2
Gwoździany / Pawonków / lubliniecki / śląskie Dom na sprzedaż

Opis techniczny: Budynek jednorodzinny wybudowany w latach 30-tych XX wieku, zlokalizowany w [...]

87,7 390 000 PLN
4446,98 PLN/m²
26-04-2023 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Owczary / Zielonki / krakowski / małopolskie, Długa Dom na sprzedaż

Dom wolnostojący o powierzchni 104,91 m2 (pow. użytkowej 94,5 m2) zlokalizowane w Owczarach gm. [...]

105 699 000 PLN
6657,14 PLN/m²
26-04-2023 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
bełchatowski
Bełchatów
Bełchatów Na sprzedaż 650 000 PLN 133 m2
Bełchatów / bełchatowski / łódzkie / Polska, Kazimierza Kopeckiego Dom na sprzedaż

Opis ogłoszeniaKUP SWÓJ WYMARZONY DOM W SAMYM CENTRUM BEŁCHATOWA. NOWO BUDOWANE OSIEDLE NAD RAKÓWKĄ [...]

133 650 000 PLN
4887,22 PLN/m²
24-04-2023 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
wrocławski
Kobierzyce
Bielany Wrocławskie Na sprzedaż 1 250 000 PLN 136,49 m2
Bielany Wrocławskie / Kobierzyce / wrocławski / dolnośląskie / Polska, Świerkowa Dom na sprzedaż

BUDYNEK GOTOWY DO PRZEKAZANIA! Świerkowe Bielany to czwarty projekt realizowany przez Spółkę [...]

136,49 1 250 000 PLN
9158,18 PLN/m²
05-04-2023 Dodaj do notesu
Reklamy