wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
olkuski
Wolbrom
Wolbrom Na sprzedaż 499 PLN 210 m2
Wolbrom / olkuski / małopolskie Dom na sprzedaż

Mam przyjemność zaprezentować Państwu KAMIENICĘ w WOLBROMIU. Wolbrom prawa miejskie otrzymał od [...]

210 499 PLN
2,38 PLN/m²
24-03-2023 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Radom
Wólka Klwatecka Na sprzedaż 796 400 PLN 126,55 m2
Wólka Klwatecka / Radom / mazowieckie, Klwatecka Dom na sprzedaż

Osiedle kameralnych, nowoczesnych lokali zlokalizowanych w spokojnej dzielnicy Radomia. Ta zaciszna [...]

126,55 796 400 PLN
6293,16 PLN/m²
07-02-2023 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Do wynajęcia 7500 PLN 146 m2
Stara Wieś / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Głogowa Dom do wynajęcia

Nowy segment dla rodziny z dziećmi -5 pokoi, klimatyzacja, kominek. Osiedle strzeżone z basenem i [...]

146 7500 PLN
51,37 PLN/m²
11-09-2022 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Zabrze
Grzybowice Do wynajęcia 3360 PLN 300 m2
Grzybowice / Zabrze / śląskie, Ks. Jerzego Badestinusa Dom do wynajęcia

Nasza oferta to noclegi dla firm w Gliwicach i Zabrzu Grzybowicach, w komfortowych kwaterach [...]

300 3360 PLN
11,20 PLN/m²
19-08-2022 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna Na sprzedaż 2 250 000 PLN 260 m2
Konstancin-Jeziorna / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Warecka Dom na sprzedaż

Nowy dom do zamieszkania w m.(05-532)Solec 47A, (otulina Parku Chojnowskiego w pobliżu stadnina [...]

260 2 250 000 PLN
8653,85 PLN/m²
16-02-2022 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Lubaczów / lubaczowski / podkarpackie, osiedle Jagiellonów Dom do wynajęcia

Ogłoszenie testowe, proszę nie pisać Opis powinien zawierać minimalnie 30 znaków.

150 500 PLN
3,33 PLN/m²
13-09-2021 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
skierniewicki
Nowy Kawęczyn
Raducz Na sprzedaż 587 000 PLN 5590 m2
Raducz / Nowy Kawęczyn / skierniewicki / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Villa La Pasjonata Raducz Dom całoroczny lub rekreacyjny 180 m2, wykończony w 80%. Powierzchnia [...]

5590 587 000 PLN
105,01 PLN/m²
12-06-2019 Dodaj do notesu
Reklamy