wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Bytom
Śródmieście Do wynajęcia 1073 PLN 45 m2
Śródmieście / Bytom / śląskie, Jana Smolenia Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Najem Okazjonalny - oferta skierowana dla osób posiadających polskie obywatelstwo. Do wynajęcia na [...]

45 1073 PLN
23,84 PLN/m²
09-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Centrum Na sprzedaż 350 000 PLN 64,04 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Jana III Sobieskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,04 m², położone na 6 piętrze w budynku 8 piętrowym. Czyste, [...]

64,04 350 000 PLN
5465,33 PLN/m²
03-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
bielski
Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice Na sprzedaż 51 520 PLN 65,25 m2
Czechowice-Dziedzice / bielski / śląskie / Polska, Węglowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Sławomira Kacuga prowadzonym przez Sąd Rejonowy w [...]

65,25 51 520 PLN
789,58 PLN/m²
29-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Centrum Na sprzedaż 186 000 PLN 50,28 m2
Centrum / Zabrze / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Brak pośredników. Mieszkanie 2-pokojowe (jeden pokój [...]

50,28 186 000 PLN
3699,28 PLN/m²
25-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
cieszyński
Ustroń Na sprzedaż 539 000 PLN 31,31 m2
Ustroń / cieszyński / śląskie / Polska, Jana Wantuły Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie wykończone pod klucz o pow. 31.31 m, cena: 539 000 zł Kupując mieszkanie, czeka ono na [...]

31,31 539 000 PLN
17 214,95 PLN/m²
21-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Mysłowice
Bończyk Na sprzedaż 250 000 PLN 40,3 m2
Bończyk / Mysłowice / śląskie, Księdza Norberta Bończyka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie zlokalizowane na 1 pierwszym piętrze w kameralnym 2 piętrowym budynku przy ul. Bończyka [...]

40,3 250 000 PLN
6203,47 PLN/m²
15-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Godula Do wynajęcia 1150 PLN 30 m2
Godula / Ruda Śląska / śląskie, Heleny Modrzejewskiej Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Podstawowe informacje: powierzchnia użytkowa: 30 m² dodatkowo: piwnica 4 m² piętro: 4 blok z [...]

30 1150 PLN
38,33 PLN/m²
11-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom
Rozbark Do wynajęcia 1550 PLN 48 m2
Rozbark / Bytom / śląskie, Plac Wojska Polskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dzień dobry, wynajmę dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w [...]

48 1550 PLN
32,29 PLN/m²
11-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Os. Tysiąclecia Do wynajęcia 1900 PLN 38 m2
Os. Tysiąclecia / Katowice / śląskie, Piastów Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia , w bloku z windą , umeblowane i wyposażone. Przedpokój , salon z [...]

38 1900 PLN
50 PLN/m²
23-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 1400 PLN 38 m2
Katowice / śląskie / Polska, Strzelecka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie gotowe do zamieszkania od połowy listopada, bez pośredników, bez ukrytych kosztów. [...]

38 1400 PLN
36,84 PLN/m²
19-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice Na sprzedaż 634 000 PLN 121,29 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Ojca Jana Siemińskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferta bezpośrednia – z góry dziękujemy agentom nieruchomości. Na sprzedaż duże mieszkanie [...]

121,29 634 000 PLN
5227,14 PLN/m²
16-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
cieszyński
Ustroń Na sprzedaż 388 000 PLN 31,3 m2
Ustroń / cieszyński / śląskie / Polska, Jana Wantuły Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowe apartamenty w centrum Ustronia - idealne na weekend, urlop i inwestycję Lokalizacja, która [...]

31,3 388 000 PLN
12 396,17 PLN/m²
14-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Rokitnica Do wynajęcia 1900 PLN 40 m2
Rokitnica / Zabrze / śląskie, Władysława Grabskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Opis Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania znajdującego się w Zabrzu Rokitnicy [...]

40 1900 PLN
47,50 PLN/m²
06-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Mysłowice
Piasek Do wynajęcia 2000 PLN 90 m2
Piasek / Mysłowice / śląskie, Bernarda Świerczyny Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Proszę wyłącznie o kontakt telefoniczny725 333 381 Mieszkanie 90 m2 w prywatnej kamienicy z [...]

90 2000 PLN
22,22 PLN/m²
15-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów Na sprzedaż 4000 PLN 53 m2
Brynów / Katowice / śląskie, Meteorologów Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - świeżo wykończone, gotowe do zamieszkania z miejscem postojowym [...]

53 4000 PLN
75,47 PLN/m²
14-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów Do wynajęcia 2250 PLN 36 m2
Brynów / Katowice / śląskie, Ceglana Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Dzień dobry, wynajmę komfortowe mieszkanie w Katowicach: -dobra lokalizacja blisko: Park Kościuszki, [...]

36 2250 PLN
62,50 PLN/m²
13-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Giszowiec Do wynajęcia 2500 PLN 55 m2
Giszowiec / Katowice / śląskie, Wojciecha Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku + odrębna, widna kuchnia, łazienka z [...]

55 2500 PLN
45,45 PLN/m²
31-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Zawodzie Do wynajęcia 2100 PLN 50 m2
Zawodzie / Katowice / śląskie, Stanisława Staszica Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę– 2-pokojowe mieszkanie 50 m2 po remoncie. Dostępne od 1 września 2025 r. Wynajem [...]

50 2100 PLN
42 PLN/m²
26-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 2000 PLN 37 m2
Katowice / śląskie / Polska, Sokolska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Śliczne 2pokojowe mieszkanie po remoncie, w pełni wyposażone w nowy sprzęt; duża lodówka, pralka, [...]

37 2000 PLN
54,05 PLN/m²
18-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów-Osiedle Zgrzebnioka
Brynów Na sprzedaż 485 000 PLN 58,74 m2
Brynów / Brynów-Osiedle Zgrzebnioka / Katowice / śląskie, Rolna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dzień dobry, Szanowni Państwo, Oferuję do sprzedaży: Piękne, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie [...]

58,74 485 000 PLN
8256,72 PLN/m²
17-08-2025 Dodaj do notesu
Reklamy