wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Mysłowice
Bończyk Do wynajęcia 2250 PLN 52 m2
Bończyk / Mysłowice / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie dwupoziomowe ,dwupokojowe z balkonem . Do mieszkanie przynależne miejsce parkingowe i [...]

52 2250 PLN
43,27 PLN/m²
15-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 2000 PLN 47,94 m2
Katowice / śląskie / Polska, Henryka Dąbrowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na wynajem mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Katowic przy ul. Dąbrowskiego. W skład [...]

47,94 2000 PLN
41,72 PLN/m²
31-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
tarnogórski
Tworóg
Tworóg Na sprzedaż 400 384 PLN 58,88 m2
Tworóg / tarnogórski / śląskie / Polska, Lubliniecka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w stanie wykończonym (drzwi, podłogi, łazienka w cenie [...]

58,88 400 384 PLN
6800 PLN/m²
21-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
tarnogórski
Tworóg
Tworóg Na sprzedaż 482 664 PLN 70,98 m2
Tworóg / tarnogórski / śląskie / Polska, Lubliniecka Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

70,98 482 664 PLN
6800 PLN/m²
21-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
wodzisławski
Lubomia
Ligota Tworkowska Na sprzedaż 488 000 PLN 28 m2
Ligota Tworkowska / Lubomia / wodzisławski / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferta testowa serwisu, proszę nie przesyłać zainteresowań i nie dzwonić. Oferta testowa serwisu, [...]

28 488 000 PLN
17 428,57 PLN/m²
07-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Wełnowiec-Józefowiec
Wełnowiec Na sprzedaż 420 000 PLN 40,5 m2
Wełnowiec / Wełnowiec-Józefowiec / Katowice / śląskie, Modelarska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie z 2 balkonami | Smart Home | Ogrzewanie podłogowe | Kameralne osiedle | Gotowe do wejścia [...]

40,5 420 000 PLN
10 370,37 PLN/m²
17-06-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Bogucice Do wynajęcia 1400 PLN 30 m2
Bogucice / Katowice / śląskie, Leopolda Markiefki Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Katowice – Kawalerka do wynajęcia | Bogucice, ul. Markiefki 54. Do wynajęcia przytulna kawalerka 30 [...]

30 1400 PLN
46,67 PLN/m²
08-06-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 2400 PLN 45 m2
Katowice / śląskie / Polska, Francuska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie bez pośredników o powierzchni 45 m2 znajdujące się na 6 piętrze w 8 [...]

45 2400 PLN
53,33 PLN/m²
08-06-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Na sprzedaż 970 000 PLN 120,69 m2
Katowice / śląskie / Polska, aleja Wojciecha Korfantego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Witam Mam do sprzedania piękne mieszkanie na osiedlu ATAL SKY+ w Katowicach przy ul. Wojciecha [...]

120,69 970 000 PLN
8037,12 PLN/m²
19-05-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom Na sprzedaż 399 000 PLN 78,43 m2
Bytom / śląskie / Polska, Teodora Axentowicza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z zabudowanym balkonem na 3 piętrze kamienicy w śródmieściu Bytomia. [...]

78,43 399 000 PLN
5087,34 PLN/m²
05-05-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Śródmieście Do wynajęcia 2700 PLN 56 m2
Śródmieście / Gliwice / śląskie, Wiktora Gorzołki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Witam Wynajmę mieszkanie w doskonałej lokalizacji : 400 m od rynku 400 m od Politechniki 200 m [...]

56 2700 PLN
48,21 PLN/m²
06-04-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów
Centrum
Klimzowiec Do wynajęcia 1400 PLN 32 m2
Chorzów / śląskie / Polska, Szczecińska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia (tylko najem okazjonalny) komfortowa kawalerka. Lokalizacja: Chorzów Klimzowiec ul. [...]

32 1400 PLN
43,75 PLN/m²
26-03-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Śródmieście Do wynajęcia 2000 PLN 50 m2
Śródmieście / Gliwice / śląskie, Góry Chełmskiej Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na wynajem bardzo jasne i nowocześnie wyposażone mieszkanie, w bardzo cichej okolicy i niedaleko [...]

50 2000 PLN
40 PLN/m²
14-03-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Os. Tysiąclecia Do wynajęcia 1600 PLN 38 m2
Os. Tysiąclecia / Katowice / śląskie, Ułańska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

owoczesne mieszkanie do wynajęcia! Balkon, wysoki standard, świetna lokalizacja - Lokalizacja: [...]

38 1600 PLN
42,11 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Do wynajęcia 1400 PLN 30 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulna kawalerka po remoncie, położona przy ul. Staropogońskiej w Sosnowcu - [...]

30 1400 PLN
46,67 PLN/m²
23-02-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
będziński
Czeladź
Czeladź Do wynajęcia 1200 PLN 50 m2
Czeladź / będziński / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Czeladzi blisko Term Rzymskich. Mieszkanie znajduje się na [...]

50 1200 PLN
24 PLN/m²
18-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska Na sprzedaż 162 000 PLN 29 m2
Ruda Śląska / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam mieszkanie kawalerka 29m. umeblowana w cichej okolicy, wszędzie blisko tel. [...]

29 162 000 PLN
5586,21 PLN/m²
06-09-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Tychy
Śródmieście
os. Cztery Pory Roku Do wynajęcia 2500 PLN 48,6 m2
os. Cztery Pory Roku / Śródmieście / Tychy / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Przytulne mieszkanie składające się z 2 dwóch zamykanych pokoi i salonu z aneksem kuchennym, [...]

48,6 2500 PLN
51,44 PLN/m²
01-09-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Na sprzedaż 749 000 PLN 77 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie w 6-piętrowym bloku na 1. piętrze. Klatka czysta, zadbana, wyremontowana. Winda. Blok [...]

77 749 000 PLN
9727,27 PLN/m²
15-07-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała
Złote Łany Do wynajęcia 1900 PLN 37 m2
Złote Łany / Bielsko-Biała / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia od 01.06.2026 piękne i widokowe mieszkanie, po remoncie usytuowane na wysokim piętrze w [...]

37 1900 PLN
51,35 PLN/m²
22-06-2024 Dodaj do notesu
Reklamy