wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
będziński
Mierzęcice
Mierzęcice Do wynajęcia 2500 PLN 68 m2
Mierzęcice / będziński / śląskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Trzypokojowe mieszkanie o pow 68m2 na pierwszym piętrze do wynajmu Bardzo dobra lokalizacja ok 2 [...]

68 2500 PLN
36,76 PLN/m²
08-01-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Dąb Do wynajęcia 2650 PLN 47,5 m2
Katowice / śląskie / Polska, Słoneczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia( bez pośredników) , 2 pokoje w pełni umeblowane i wyposażone, na kameralnym [...]

47,5 2650 PLN
55,79 PLN/m²
01-12-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Bogucice Do wynajęcia 1800 PLN 28 m2
Bogucice / Katowice / śląskie, Karoliny Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie z klimatyzacją w centrum Katowic o powierzchni 28m2 położone na 4 piętrze z miejscem w [...]

28 1800 PLN
64,29 PLN/m²
03-11-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Stare Gliwice Do wynajęcia 840 PLN 65 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Kozielska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Nasza oferta to noclegi dla firm w Gliwicach przy ul. Kozielskiej w nowym osiedlu Bursztynowym w [...]

65 840 PLN
12,92 PLN/m²
27-07-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 3000 PLN 61 m2
Katowice / śląskie / Polska, Johna Baildona Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 61 m2 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Dębowe [...]

61 3000 PLN
49,18 PLN/m²
30-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 2500 PLN 31,9 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Sokolska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie znajdujące się w centrum Katowic w prestiżowej lokalizacji [...]

31,9 2500 PLN
78,37 PLN/m²
02-11-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Sielec Na sprzedaż 335 000 PLN 61 m2
Sielec / Sosnowiec / śląskie, Kaliska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania własnościowe, spółdzielcze mieszkanie z KW. BEZ POŚREDNIKÓW I BEZ ZADŁUŻEŃ. Mieszkanie [...]

61 335 000 PLN
5491,80 PLN/m²
10-08-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Obrońców Pokoju Do wynajęcia 1650 PLN 37 m2
Obrońców Pokoju / Gliwice / śląskie, Obrońców Pokoju Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wolne od 1 czerwca Bezpośrednio od właściciela. Do wynajęcia kawalerka 37m2 na osiedlu Obrońców [...]

37 1650 PLN
44,59 PLN/m²
03-07-2022 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
rybnicki
Czerwionka-Leszczyny Na sprzedaż 238 000 PLN 62,83 m2
Czerwionka-Leszczyny / rybnicki / śląskie, Rybnicka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Zapraszamy do zapoznania z najnowszą ofertą! Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 [...]

62,83 238 000 PLN
3788 PLN/m²
17-06-2022 Dodaj do notesu
40 172 888 PLN
4322,20 PLN/m²
17-11-2021 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Tychy
Paprocany Do wynajęcia 1080 PLN 120 m2
Paprocany / Tychy / śląskie, Władysława Sikorskiego Mieszkanie do wynajęcia | 7 pokoi

+ Minimalny okres pobytu 14 dni + Bez kaucji + Wszystkie media w cenie + Pokoje 2, 4 i 6 osobowe, [...]

120 1080 PLN
9 PLN/m²
07-07-2019 Dodaj do notesu
Reklamy