wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka śląskie
będziński
Będzin Na sprzedaż 85 000 PLN 232 m2
Będzin / będziński / śląskie / Polska, Grabowa Działka na sprzedaż

Sprzedam prawo do dzierżawy działki o powierzchni 232 m² znajdującej się na terenie ogrodu ROD [...]

232 85 000 PLN
366,38 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Bielsko-Biała Na sprzedaż 399 000 PLN 800 m2
Bielsko-Biała / śląskie / Polska, Przelotna Działka na sprzedaż

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Lipniku – miejscu, które od lat [...]

800 399 000 PLN
498,75 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Gliwice
Bojków Na sprzedaż 2 200 000 PLN 6800 m2
Bojków / Gliwice / śląskie, Rolników Działka na sprzedaż

Przedmiotowe działki nr 728 i 708 znajduj się w Gliwicach dzielnica Bojków.Teren ma kształt [...]

6800 2 200 000 PLN
323,53 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Dąbrowa Górnicza
Gołonóg Na sprzedaż 289 000 PLN 550 m2
Gołonóg / Dąbrowa Górnicza / śląskie Działka na sprzedaż

Działka inwestycyjna na sprzedaż w super lokalizacji, Dąbrowa Górnicza.Gołnòg. Działka budowlana na [...]

550 289 000 PLN
525,45 PLN/m²
26-02-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
rybnicki
Świerklany
Świerklany Górne Na sprzedaż 200 000 PLN 865 m2
Świerklany Górne / Świerklany / rybnicki / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

A. przedmiot sprzedaży - działka 1809/48 pow. 0,0865m2 przeznaczona w mpzp terenu pod zabudowę [...]

865 200 000 PLN
231,21 PLN/m²
19-02-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
cieszyński
Goleszów
Cisownica Na sprzedaż 220 000 PLN 1100 m2
Cisownica / Goleszów / cieszyński / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana z pięknym widokiem, woda, prąd, gaz i światłowód w granicy działki

1100 220 000 PLN
200 PLN/m²
10-02-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
żywiecki
Świnna
Świnna Na sprzedaż 210 000 PLN 6668 m2
Świnna / żywiecki / śląskie / Polska, Komarnik Działka na sprzedaż

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,6668 ha, położona w miejscowości [...]

6668 210 000 PLN
31,49 PLN/m²
14-09-2025 Dodaj do notesu
Działka śląskie
żywiecki
Łodygowice
Bierna Na sprzedaż 890 000 PLN 2650 m2
Bierna / Łodygowice / żywiecki / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia, wyjątkowe widoki i spokój? Ta nieruchomość [...]

2650 890 000 PLN
335,85 PLN/m²
28-08-2025 Dodaj do notesu
Działka śląskie
będziński
Psary
Malinowice Na sprzedaż 352 750 PLN 1411 m2
Malinowice / Psary / będziński / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana uzbrojona, pow. 1411 m., numer dzialki 1416/5. Lokalizacja Psary Malinowice. Cena [...]

1411 352 750 PLN
250 PLN/m²
18-06-2025 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Świętochłowice
Zgoda Na sprzedaż 1 947 400 PLN 13 910 m2
Zgoda / Świętochłowice / śląskie, Ceramiczna Działka na sprzedaż

OFERTA SPRZEDAŻY – NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA INWESTYCYJNA | ŚWIĘTOCHŁOWICE, UL. CERAMICZNA [...]

13 910 1 947 400 PLN
140 PLN/m²
13-05-2025 Dodaj do notesu
Działka śląskie
mikołowski
Łaziska Górne
Brada
Brada Na sprzedaż 333 600 PLN 800 m2
Brada / Łaziska Górne / Łaziska Górne / mikołowski / śląskie, Akacjowa Działka na sprzedaż

Do sprzedania 3 działki budowlane o powierzchniach 1. 874 m2, cena 364 458 zł 2. 881 m2, cena [...]

800 333 600 PLN
417 PLN/m²
26-05-2024 Dodaj do notesu
Działka śląskie
gliwicki
Knurów Na sprzedaż 260 000 PLN 3083 m2
Knurów / gliwicki / śląskie, Niepodległości Działka na sprzedaż

Prezentuję państwu działkę o pow. 3083 m2, która zlokalizowana jest w spokojnej części Knurowa przy [...]

3083 260 000 PLN
84,33 PLN/m²
29-10-2023 Dodaj do notesu
Działka śląskie
zawierciański
Łazy
Chruszczobród-Piaski Na sprzedaż 540 000 PLN 15 751 m2
Chruszczobród-Piaski / Łazy / zawierciański / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę w miejscowości Chruszczobród-Piaski, powiat zawierciański; nr 1182 o powierzchni [...]

15 751 540 000 PLN
34,28 PLN/m²
29-04-2019 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Katowice Na sprzedaż 2 831 000 PLN 19 000 m2
Katowice / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

UWAGA ! Opisana poniżej działka o powierzchni 19000m2, Uchwałą Rady Miasta Katowice numer: [...]

19 000 2 831 000 PLN
149 PLN/m²
14-09-2012 Dodaj do notesu

Działki - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy