wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Bytom Do wynajęcia 3000 PLN 71,3 m2
Bytom / śląskie / Polska, Katowicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia piękne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie w pełni wyposażone, składające się z 2 [...]

71,3 3000 PLN
42,08 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
myszkowski
Myszków Na sprzedaż 420 000 PLN 62,6 m2
Myszków / myszkowski / śląskie / Polska, Majora Sucharskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Słoneczne 3 pokoje z pełnym wyposażeniem – Myszków (ul. Sucharskiego), świetna lokalizacja i pełny [...]

62,6 420 000 PLN
6709,27 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Jaworzno
Śródmieście
Centrum Na sprzedaż 385 000 PLN 50,1 m2
Centrum / Śródmieście / Jaworzno / śląskie, Okrężna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Opis Mieszkanie w ścisłym centrum Jaworzna - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż funkcjonalnie [...]

50,1 385 000 PLN
7684,63 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Bielsko-Biała / śląskie / Polska, Krakowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę słoneczny apartament,z widokiem na góry, salon z kuchnią osobna sypialnia, duży [...]

46 2200 PLN
47,83 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec Na sprzedaż 470 000 PLN 58,2 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Jagiellońska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję na sprzedaż lub zamianę na dom przestronne mieszkanie o powierzchni 58,2 m² + [...]

58,2 470 000 PLN
8075,60 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
mikołowski
Mikołów Na sprzedaż 752 535 PLN 71,67 m2
Mikołów / mikołowski / śląskie / Polska, Stara Droga Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Zapowiedź kameralnej inwestycji obejmującej jedynie 4 apartamenty o powierzchni 62,01 m² oraz 71,67 [...]

71,67 752 535 PLN
10 500 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
mikołowski
Mikołów Na sprzedaż 651 105 PLN 62 m2
Mikołów / mikołowski / śląskie / Polska, Stara Droga Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

62 651 105 PLN
10 501,69 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów
Centrum Na sprzedaż 230 000 PLN 37,4 m2
Centrum / Chorzów / śląskie, Generała Henryka Dąbrowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe – Chorzów, ul. Dąbrowskiego Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o [...]

37,4 230 000 PLN
6149,73 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
będziński
Będzin Na sprzedaż 395 000 PLN 50,5 m2
Będzin / będziński / śląskie / Polska, Stanisława Małachowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Marzysz o mieszkaniu, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodatkowych kosztów remontu? Ta oferta [...]

50,5 395 000 PLN
7821,78 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Sośnica Na sprzedaż 310 000 PLN 43 m2
Sośnica / Gliwice / śląskie, Odrowążów Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mam na sprzedaż 2 pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie na 9 piętrze (winda) z którego widać całą [...]

43 310 000 PLN
7209,30 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała Na sprzedaż 310 000 PLN 34 m2
Bielsko-Biała / śląskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferuję na sprzedaż lub zamiana na 3 pokoje z dopłatą mieszkanie o powierzchni 34 m² w bloku, [...]

34 310 000 PLN
9117,65 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Do wynajęcia 1380 PLN 39 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie, Żytnia Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Bezpośrednio wynajmę dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem. Umeblowane i w pełni [...]

39 1380 PLN
35,38 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Janów-Nikiszowiec
Janów Na sprzedaż 249 000 PLN 38 m2
Janów / Janów-Nikiszowiec / Katowice / śląskie, Zamkowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zamkowej w Katowicach. Mieszkanie [...]

38 249 000 PLN
6552,63 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Koszutka Do wynajęcia 1500 PLN 36 m2
Koszutka / Katowice / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na wynajem mieszkanie blisko ścisłego centrum, a zatem z wszelkimi udogodnieniami, tj. tramwaj, [...]

36 1500 PLN
41,67 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice Na sprzedaż 430 000 PLN 50 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Karola Miarki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam 2 pokoje ,kuchnia,balkon i piwnica. Centrum Gliwic! Bardzo dobra lokalizacja blisko 2 [...]

50 430 000 PLN
8600 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Koszutka Na sprzedaż 389 000 PLN 36 m2
Koszutka / Katowice / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Do sprzedania mieszkanie blisko ścisłego centrum, a zatem z wszelkimi udogodnieniami, tj. tramwaj, [...]

36 389 000 PLN
10 805,56 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów
Chorzów Batory Na sprzedaż 399 000 PLN 48 m2
Chorzów Batory / Chorzów / śląskie, Juliana Ursyna Niemcewicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na wysokim [...]

48 399 000 PLN
8312,50 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Mysłowice Na sprzedaż 749 000 PLN 67,97 m2
Mysłowice / śląskie / Polska, Janowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Zamieszkaj w mieszkania na parterze w bloku z 2012 roku. Do zamieszkania od razu oferuje 67,97 m² [...]

67,97 749 000 PLN
11 019,57 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
37 135 000 PLN
3648,65 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Piekary Śląskie Na sprzedaż 229 900 PLN 55,65 m2
Piekary Śląskie / śląskie / Polska, Andrzeja Kmicica Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam prywatnie mieszkanie, w którym mieszka się spokojnie i wygodnie - w Piekarach Śląskich przy [...]

55,65 229 900 PLN
4131,18 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy