wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Dąbrowa Górnicza
Ząbkowice Na sprzedaż 235 000 PLN 43,4 m2
Ząbkowice / Dąbrowa Górnicza / śląskie, Osiedle Robotnicze Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Opis nieruchomości - mieszkanie do remontu Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 43,4 m², [...]

43,4 235 000 PLN
5414,75 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze Na sprzedaż 499 999 PLN 121 m2
Zabrze / śląskie / Polska, Wolności Mieszkanie na sprzedaż | 6 pokoi

Zabrze, ul. Wolności 250 | 121 m² (ok. 140 m² z piwnicami) | 6 pokoi Sprzedaję bezpośrednio duże [...]

121 499 999 PLN
4132,22 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 3200 PLN 60 m2
Katowice / śląskie / Polska, Macieja Rataja Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni , łazienki, Wc i korytarza, wyposażenie kompletne w kuchni i [...]

60 3200 PLN
53,33 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Mysłowice Do wynajęcia 1750 PLN 40 m2
Mysłowice / śląskie / Polska, Bernarda Świerczyny Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie 40 m2 , bardzo wygodny układ , posiada pokój z aneksem kuchennym i osobną sypialnię [...]

40 1750 PLN
43,75 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Na sprzedaż 260 000 PLN 43,4 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie, Zakątek Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie w Sosnowcu obok parku Dietla/Żeromparku. Idealne dla pary lub jako Inwestycja. [...]

43,4 260 000 PLN
5990,78 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Na sprzedaż 299 000 PLN 57 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie, Gospodarcza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Mieszkanie 4 pokojowe na 2 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Gospodarczej. Mieszkanie ze względu [...]

57 299 000 PLN
5245,61 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Bykowina Do wynajęcia 1500 PLN 37,5 m2
Bykowina / Ruda Śląska / śląskie, 11 Listopada Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę. Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ulicy 11 listopada 33 na pierwszym [...]

37,5 1500 PLN
40 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Zagórze Na sprzedaż 390 000 PLN 67,38 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Generała Władysława Sikorskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz mieszkania, które jest jasne, przestronne i położone w miejscu, gdzie wszystko masz pod [...]

67,38 390 000 PLN
5788,07 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom
Śródmieście Do wynajęcia 1200 PLN 37,5 m2
Śródmieście / Bytom / śląskie, Szkolna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

DOSTĘPNE OD RĘKI Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z przestronną garderobą, przy ul. Szkolnej 11, [...]

37,5 1200 PLN
32 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Zagórze Na sprzedaż 330 000 PLN 52,65 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Mielecka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w jednej z najbardziej [...]

52,65 330 000 PLN
6267,81 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Piotrowice-Ochojec
Piotrowice Do wynajęcia 2200 PLN 37 m2
Piotrowice / Piotrowice-Ochojec / Katowice / śląskie, Bażantów Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane w Katowicach przy ul. [...]

37 2200 PLN
59,46 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
tarnogórski
Tarnowskie Góry Na sprzedaż 602 217 PLN 78,21 m2
Tarnowskie Góry / tarnogórski / śląskie / Polska, Mikołaja Reja Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezczynszowy apartament w kameralnej zabudowie (tylko 4 lokale). Budynek postawiony w [...]

78,21 602 217 PLN
7700 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Juliusz Do wynajęcia 2000 PLN 81 m2
Juliusz / Sosnowiec / śląskie, Komandosów Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 81 M2 na II piętrze odnowionego bloku na osiedlu [...]

81 2000 PLN
24,69 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Szopienice-Burowiec
Szopienice Do wynajęcia 2200 PLN 37 m2
Szopienice / Szopienice-Burowiec / Katowice / śląskie, Ludwika Zamenhofa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w sercu Szopienic, w [...]

37 2200 PLN
59,46 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska Do wynajęcia 750 PLN 51 m2
Ruda Śląska / śląskie / Polska, Wolności Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Ruda Śląska ul. Wolności 108/11 do wynajęcia mieszkanie dla pracowników. Dotychczas użytkowane przez [...]

51 750 PLN
14,71 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Jaworzno
Szczakowa Na sprzedaż 284 998 PLN 64 m2
Szczakowa / Jaworzno / śląskie, Kolejarzy Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Słoneczne mieszkanie z potencjałem i dwoma balkonami! Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania [...]

64 284 998 PLN
4453,09 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Do wynajęcia 1700 PLN 46 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie, Gospodarcza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie na wynajem – Sosnowiec, dzielnica Pogoń, ul. Gospodarcza. Mieszkanie o powierzchni 46 [...]

46 1700 PLN
36,96 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Os. Tysiąclecia Do wynajęcia 2200 PLN 60 m2
Os. Tysiąclecia / Katowice / śląskie, Piastów Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferujemy do wynajęcia 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na Os. [...]

60 2200 PLN
36,67 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Na sprzedaż 2 389 000 PLN 97 m2
Katowice / śląskie / Polska, Henryka Mikołaja Góreckiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż apartament premium położony na 15 piętrze w inwestycji Pierwsza Dzielnica w Katowicach. [...]

97 2 389 000 PLN
24 628,87 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Na sprzedaż 1 200 000 PLN 61,25 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Sokolska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w sercu Katowic - Sokolska 30 Towers! Mieszkanie o powierzchni [...]

61,25 1 200 000 PLN
19 591,84 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy