wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Siemianowice Śląskie
Michałkowice Na sprzedaż 825 000 PLN 93 m2
Michałkowice / Siemianowice Śląskie / śląskie, Marii Dąbrowskiej Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Bezpośrednio od właściciela. Agencjom nieruchomości dziękujemy. Na sprzedaż duże, przestronne [...]

93 825 000 PLN
8870,97 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Tysiąclecie Na sprzedaż 375 000 PLN 63 m2
Tysiąclecie / Częstochowa / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Ustawne mieszkanie do odświeżenia: salon 5,2m x 3,3, 2 pokoje: 12-14 m2, duża kuchnia, przedpokój w [...]

63 375 000 PLN
5952,38 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
gliwicki
Knurów Do wynajęcia 2300 PLN 72 m2
Knurów / gliwicki / śląskie, Marynarzy Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Nie jest to lokal z segmentu premium, ale cena też nie kosmiczna. Jest to solidne mieszkanie [...]

72 2300 PLN
31,94 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Tysiąclecie Na sprzedaż 209 000 PLN 31,7 m2
Tysiąclecie / Częstochowa / śląskie, Obrońców Westerplatte Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam pilnie mieszkanie o pow 31.7m2. Założona KW. Mieszkanie do sprzedania wraz z wyposażeniem: [...]

31,7 209 000 PLN
6593,06 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze Na sprzedaż 230 000 PLN 53 m2
Zabrze / śląskie / Polska, Marii Curie-Skłodowskiej Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 20 • Mieszkanie o pow. 53 m2 Prosimy o [...]

53 230 000 PLN
4339,62 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów Do wynajęcia 1800 PLN 31 m2
Brynów / Katowice / śląskie, Meteorologów Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę na zamkniętym osiedlu Nowe Ptasie w Brynowie . Piękne otoczenie , sklepy, [...]

31 1800 PLN
58,06 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice Do wynajęcia 5500 PLN 88 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Bogatki Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 88 m², zlokalizowany na prestiżowym, zamkniętym [...]

88 5500 PLN
62,50 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice Na sprzedaż 420 000 PLN 55 m2
Gliwice / śląskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w Gliwicach!Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Oferujemy [...]

55 420 000 PLN
7636,36 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
tarnogórski
Tworóg
Tworóg Na sprzedaż 380 328 PLN 55,12 m2
Tworóg / tarnogórski / śląskie / Polska, Lubliniecka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w stanie wykończonym (drzwi, podłogi, łazienka w cenie [...]

55,12 380 328 PLN
6900 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
będziński
Będzin Do wynajęcia 1600 PLN 50 m2
Będzin / będziński / śląskie / Polska, Kielecka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, oddzielna kuchnia duży przedpokój, łazienka oddzielne WC. W [...]

50 1600 PLN
32 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Giszowiec Na sprzedaż 440 000 PLN 53,43 m2
Giszowiec / Katowice / śląskie, Wojciecha Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż wyremontowane mieszkanie na zielonym Giszowcu - na YouTube posiadam [...]

53,43 440 000 PLN
8235,07 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice Do wynajęcia 3000 PLN 74 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Krupnicza Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie świeżo po remoncie. Wysoki standard. Do mieszkania przynależy [...]

74 3000 PLN
40,54 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Dąbrowa Górnicza
Zielona Na sprzedaż 160 000 PLN 33 m2
Zielona / Dąbrowa Górnicza / śląskie, Robotnicza Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Do sprzedania mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej na ul Robotniczej. Mieszkanie o powierzchni [...]

33 160 000 PLN
4848,48 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
48 269 000 PLN
5604,17 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała Do wynajęcia 2200 PLN 38 m2
Bielsko-Biała / śląskie / Polska, Księdza Stanisława Stojałowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie bezczynszowe w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie jest nowe i po remoncie. W [...]

38 2200 PLN
57,89 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 2100 PLN 44 m2
Katowice / śląskie / Polska, Powstańców Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie jest wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Pościel, naczynia, ręczniki. Meble. Jest ciche. [...]

44 2100 PLN
47,73 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
tarnogórski
Tarnowskie Góry Do wynajęcia 2650 PLN 75 m2
Tarnowskie Góry / tarnogórski / śląskie / Polska, Radzionkowska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuje mieszkanie o powierzchni 75 m² na pierwszym piętrze domu wolnostojącego w Tarnowskich [...]

75 2650 PLN
35,33 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów Do wynajęcia 2290 PLN 43 m2
Brynów / Katowice / śląskie, Ceglana Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w inwestycji Ceglana Park składajace się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, [...]

43 2290 PLN
53,26 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze Do wynajęcia 2200 PLN 115 m2
Zabrze / śląskie / Polska, Wolności Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Wynajmę duże (122 m2 brutto), przestronne mieszkanie w przystępnej cenie. Idealnie nadaje się do [...]

115 2200 PLN
19,13 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Centrum Na sprzedaż 510 000 PLN 50,52 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Alojzego Pawliczka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dzień dobry, oferuję do sprzedaży mieszkanie na 2 piętrze w trzy piętrowym bloku z 2023 roku. Lokal [...]

50,52 510 000 PLN
10 095,01 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy