wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
bielski
Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice Na sprzedaż 319 000 PLN 43 m2
Czechowice-Dziedzice / bielski / śląskie / Polska, Romualda Traugutta Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 4. piętrze w bloku z [...]

43 319 000 PLN
7418,60 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Tychy
Śródmieście
os. Anna Do wynajęcia 3100 PLN 50 m2
os. Anna / Śródmieście / Tychy / śląskie, Generała Władysława Andersa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie własnościowe o powierzchni 50 m2, wyremontowane i umeblowane, nowe szafy w [...]

50 3100 PLN
62 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Dąbrowa Górnicza
Reden Na sprzedaż 262 000 PLN 44 m2
Reden / Dąbrowa Górnicza / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ulicy 1-go Maja 38. [...]

44 262 000 PLN
5954,55 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom Na sprzedaż 259 000 PLN 53,5 m2
Bytom / śląskie / Polska, Wrocławska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Wrocławskiej 98 o powierzchni 53,5 m². Znajduje się na pierwszym [...]

53,5 259 000 PLN
4841,12 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Mysłowice Na sprzedaż 180 000 PLN 30 m2
Mysłowice / śląskie / Polska, Katowicka Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedaję 1-pokojowe mieszkanie w bloku z wielkiej płyty. Znajduje się na 3. piętrze i jest w stanie [...]

30 180 000 PLN
6000 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Koszutka Do wynajęcia 2550 PLN 33 m2
Koszutka / Katowice / śląskie, Aleja Wojciecha Korfantego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Bezpośrednio wynajmę słoneczne mieszkanie w samym sercu Katowic, dwa bloki od Spodka. Dwupokojowe [...]

33 2550 PLN
77,27 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów Na sprzedaż 339 900 PLN 49,6 m2
Chorzów / śląskie / Polska, Kopalniana Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Szukasz własnego kąta, który urządzisz dokładnie pod siebie? Zależy Ci na doskonałej, miejskiej [...]

49,6 339 900 PLN
6852,82 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Wojska Polskiego Do wynajęcia 2000 PLN 52,5 m2
Wojska Polskiego / Gliwice / śląskie, Kozielska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajem okazjonalny.Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52,5 m² na parterze w bloku. [...]

52,5 2000 PLN
38,10 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Dąbrowa Górnicza
Reden Na sprzedaż 467 000 PLN 69 m2
Reden / Dąbrowa Górnicza / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie położone jest w Dabrowie Górniczje-Reden, na osiedlu Krasińskiego-Mickiewicza. Oferowane [...]

69 467 000 PLN
6768,12 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Ruda Na sprzedaż 360 000 PLN 52 m2
Ruda / Ruda Śląska / śląskie, Stefana Żeromskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuje przestronne mieszkanie o powierzchni 52 metry na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym. [...]

52 360 000 PLN
6923,08 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Dąb Na sprzedaż 495 000 PLN 57,77 m2
Dąb / Katowice / śląskie, Akacjowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Przestronne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i drewnianą podłogą. Budynek z 1971 roku, z [...]

57,77 495 000 PLN
8568,46 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Zagórze Do wynajęcia 1800 PLN 35 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Jana Długosza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę jasną,przestronną i nowocześnie urządzoną kawalerkę o powierzchni 35m2 ,zlokalizowaną w [...]

35 1800 PLN
51,43 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Zagórze Na sprzedaż 249 000 PLN 33 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Bohaterów Monte Cassino Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż jasna i przytulna kawalerka o powierzchni 33 m², położona na 10 (ostatnim) piętrze, z [...]

33 249 000 PLN
7545,45 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec Na sprzedaż 210 000 PLN 37,85 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Zagłębiowska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam mieszkanie o pow. 37,85m2. Liczba pokoi 1, Ogrzewanie miejskie, pięro 2/3. Czynsz ok. 600 [...]

37,85 210 000 PLN
5548,22 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Piekary Śląskie Do wynajęcia 1850 PLN 44 m2
Piekary Śląskie / śląskie / Polska, Jana Pawła II Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Piekarach Śląskich ulica Jana Pawła II 30. Blok [...]

44 1850 PLN
42,05 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała Do wynajęcia 1500 PLN 36 m2
Bielsko-Biała / śląskie / Polska, Milusińskich Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 36 m², zlokalizowane w centrum [...]

36 1500 PLN
41,67 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Rybnik Na sprzedaż 398 800 PLN 47,3 m2
Rybnik / śląskie / Polska, Pawła Cierpioła Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontu i stresu – to może [...]

47,3 398 800 PLN
8431,29 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Cieplice Śląskie-Zdrój / Jelenia Góra / dolnośląskie, Macieja Rataja Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż atrakcyjne, wyremontowane mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części [...]

47 352 500 PLN
7500 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
tarnogórski
Tarnowskie Góry
Stare Tarnowice Do wynajęcia 2300 PLN 32 m2
Stare Tarnowice / Tarnowskie Góry / tarnogórski / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Nowoczesna kawalerka 32 m² z tarasem i ogródkiem – pierwszy najem | Tarnowskie Góry – Apartamenty [...]

32 2300 PLN
71,88 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Wyczerpy-Aniołów Na sprzedaż 350 000 PLN 52,6 m2
Wyczerpy-Aniołów / Częstochowa / śląskie, Cypriana Kamila Norwida Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w malowniczej dzielnicy Wyczerpy Osiedle. [...]

52,6 350 000 PLN
6653,99 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy