wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Szobiszowice Do wynajęcia 2200 PLN 47 m2
Szobiszowice / Gliwice / śląskie, Świętojańska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w kamienicy - pokój z aneksem kuchennym, dwie [...]

47 2200 PLN
46,81 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
cieszyński
Skoczów
Wiślica Na sprzedaż 330 000 PLN 33,3 m2
Wiślica / Skoczów / cieszyński / śląskie / Polska, Północna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

NA SPRZEDAŻ 9 MIESZKANIANA NA ULICY PÓŁNOCNEJ Mieszkania zlokalizowane są w pięknym miejscu z [...]

33,3 330 000 PLN
9909,91 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Tysiąclecie Na sprzedaż 429 000 PLN 51 m2
Tysiąclecie / Częstochowa / śląskie, Eugeniusza Kwiatkowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m², położone w [...]

51 429 000 PLN
8411,76 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze Na sprzedaż 207 000 PLN 37 m2
Zabrze / śląskie / Polska, Generała Charlesa de Gaulle'a Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Szukacie kawalerki? Wyobraźcie sobie kawalerkę, która ma osobną sypialnię. Kawalerkę, w której można [...]

37 207 000 PLN
5594,59 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Tychy Do wynajęcia 2350 PLN 50 m2
Tychy / śląskie / Polska, Ksawerego Dunikowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na cichym, zamkniętym nowym [...]

50 2350 PLN
47 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Os. Tysiąclecia Na sprzedaż 380 000 PLN 44 m2
Os. Tysiąclecia / Katowice / śląskie, Tysiąclecia Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie 44 m2 – Katowice, os. Tysiąclecia, ul. Tysiąclecia 21 Oferujemy na sprzedaż [...]

44 380 000 PLN
8636,36 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Na sprzedaż 695 000 PLN 99 m2
Katowice / śląskie / Polska, Henryka Sienkiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 99 m², położone na parterze stylowej kamienicy w [...]

99 695 000 PLN
7020,20 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Dąbrowa Górnicza
Gołonóg Na sprzedaż 749 999 PLN 59,78 m2
Gołonóg / Dąbrowa Górnicza / śląskie, Laski Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dzień dobry, Mam przyjemność zaprezentować nasze kameralne mieszkanie które przygotowaliśmy w [...]

59,78 749 999 PLN
12 545,99 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Janów-Nikiszowiec
Nikiszowiec Do wynajęcia 2700 PLN 60 m2
Nikiszowiec / Janów-Nikiszowiec / Katowice / śląskie, Zofii Nałkowskiej Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Szanowni Państwo Oferuję do wynajęcia apartament w zabytkowej dzielnicy - Nikiszowiec. Mieści się [...]

60 2700 PLN
45 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
raciborski
Racibórz Na sprzedaż 278 000 PLN 42 m2
Racibórz / raciborski / śląskie / Polska, Marii Skłodowskiej-Curie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Ta nieruchomość to nie tylko mieszkanie, ale doskonałe miejsce na gabinet lekarski, kancelarie [...]

42 278 000 PLN
6619,05 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom Do wynajęcia 1500 PLN 40,67 m2
Bytom / śląskie / Polska, Fabryczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Zapraszam do poznania oferty mieszkania o powierzchni 40,67 m², znajdującego się na parterze [...]

40,67 1500 PLN
36,88 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Os. Tysiąclecia Do wynajęcia 1700 PLN 50 m2
Os. Tysiąclecia / Katowice / śląskie, Bolesława Chrobrego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie na Górnym Tysiącleciu. Mieszkanie jest świeżo po [...]

50 1700 PLN
34 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Świętochłowice
Centrum Na sprzedaż 337 777 PLN 43,88 m2
Centrum / Świętochłowice / śląskie, Polna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam NOWE 2 pokojowe mieszkania, o powierzchni 38 m2 położone przy ul. Polnej 52 w [...]

43,88 337 777 PLN
7697,74 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 1399 PLN 22 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Dworcowa Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

---PL--- AKTUALNE. Komfortowe, cicha, wysokiej jakości kawalerka z pięknym widokiem na ulicę [...]

22 1399 PLN
63,59 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
51,57 360 000 PLN
6980,80 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów
Chorzów II Na sprzedaż 138 700 PLN 25,12 m2
Chorzów II / Chorzów / śląskie, Wileńska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Gotowiec inwestycyjny – od 15 do 30 m² Uwaga! Cena podana jest za mieszkanie o najmniejszej [...]

25,12 138 700 PLN
5521,50 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Mysłowice
Janów Miejski Do wynajęcia 2250 PLN 36 m2
Janów Miejski / Mysłowice / śląskie, Fryderyka Chopina Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę nowocześnie urządzony apartament na zamkniętym i prestiżowym osiedlu Park Moniuszki (przy [...]

36 2250 PLN
62,50 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 1350 PLN 20 m2
Katowice / śląskie / Polska, Tomasza Kotlarza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia kawalerka na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym z centralnym ogrzewaniem w [...]

20 1350 PLN
67,50 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec Na sprzedaż 560 000 PLN 70 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Szpaków Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowe 3-pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze od strony zachodnio-północnej . Lokal o [...]

70 560 000 PLN
8000 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów Do wynajęcia 2400 PLN 55 m2
Brynów / Katowice / śląskie, Władysława Orkana Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia w jasne, w pełni wykończone i wyposażone oraz świeżo pomalowane mieszkanie przy ul. [...]

55 2400 PLN
43,64 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy