wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Zabrze Do wynajęcia 1150 PLN 34,5 m2
Zabrze / śląskie / Polska, Kowalska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Ogłoszenie nieaktualne Do wynajęcia mieszkanie 34,5 m² – ul. Kowalska 18, CO miejskie • Aneks [...]

34,5 1150 PLN
33,33 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała
Os. Karpackie Do wynajęcia 1600 PLN 33 m2
Os. Karpackie / Bielsko-Biała / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Niezależna kawalerka o powierzchni 33 mkw., zlokalizowana na Osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej, o [...]

33 1600 PLN
48,48 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 2250 PLN 30 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Raciborska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

DOSTĘPNE OD ZARAZ! Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu wyposażonym w cichobieżną [...]

30 2250 PLN
75 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom
Stroszek Na sprzedaż 249 000 PLN 50,2 m2
Stroszek / Bytom / śląskie, Szymały Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – idealne dla pary lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne i jasne [...]

50,2 249 000 PLN
4960,16 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 3200 PLN 42 m2
Katowice / śląskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Super lokalizacja w samym centrum, dogodne położenie , 2 pokoje, piętro 8 ,windy, recepcja [...]

42 3200 PLN
76,19 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała
Złote Łany Do wynajęcia 2300 PLN 53 m2
Złote Łany / Bielsko-Biała / śląskie, Urodzajna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

PROMOCJA WIOSENNA ! PODPISZ UMOWĘ DO 03.05.2026 I SKORZYSTAJ Z PROMOCYJNEJ CENY NAJMU 2300 zł Jasne, [...]

53 2300 PLN
43,40 PLN/m²
05-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Piotrowice-Ochojec
Piotrowice Do wynajęcia 2400 PLN 45 m2
Piotrowice-Ochojec / Katowice / śląskie, Władysława Sobocińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Bezpośrednio od właściciela na wynajem przytulne 2 pokoje w apartamentowcu, w pełni wyposażone, dla [...]

45 2400 PLN
53,33 PLN/m²
05-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Tychy
Stare Tychy Na sprzedaż 589 000 PLN 69 m2
Stare Tychy / Tychy / śląskie, Starokościelna Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Duże mieszkanie podzielone na dwa mniejsze wykończone w wysokim standardzie w pełni funkcjonalne [...]

69 589 000 PLN
8536,23 PLN/m²
05-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Zarzecze Na sprzedaż 645 000 PLN 85 m2
Zarzecze / Katowice / śląskie, Macieja Jargonia Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

RABAT 50.000 zł obowiązuje do 30 CZERWCA ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA MIESZKANIA POKAZOWEGO NA ŻYWO [...]

85 645 000 PLN
7588,24 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
tarnogórski
Tarnowskie Góry
Śródmieście-Centrum Na sprzedaż 478 000 PLN 64,66 m2
Śródmieście-Centrum / Tarnowskie Góry / tarnogórski / śląskie, Marii Skłodowskiej-Curie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowoczesny, jednopiętrowy budynek obejmujący 10 funkcjonalnych lokali mieszkalnych, położony przy [...]

64,66 478 000 PLN
7392,51 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
wodzisławski
Wodzisław Śląski Do wynajęcia 1700 PLN 39 m2
Wodzisław Śląski / wodzisławski / śląskie / Polska, Kardynała Stefana Wyszyńskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 39m². Znajduje się na parterze w 4-piętrowym [...]

39 1700 PLN
43,59 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Mysłowice Na sprzedaż 250 000 PLN 36,5 m2
Mysłowice / śląskie / Polska, Pawła Stalmacha Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które zapewnia komfort życia oraz wygodny [...]

36,5 250 000 PLN
6849,32 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Os. Paderewskiego - Muchowiec
Os. Paderewskiego Na sprzedaż 549 998 PLN 37,45 m2
Os. Paderewskiego / Os Paderewskiego - Muchowiec / Katowice / śląskie, Generała Władysława Sikorskiego Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 37,45m² położona w [...]

37,45 549 998 PLN
14 686,19 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Ligota Na sprzedaż 500 000 PLN 68,55 m2
Ligota / Katowice / śląskie, Słupska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Wygodne, rozkładowe, słoneczne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie jest [...]

68,55 500 000 PLN
7293,95 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 2000 PLN 24,96 m2
Katowice / śląskie / Polska, Młyńska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

W eleganckiej kamienicy przy ul. Młyńskiej 17-19 w Katowicach, oferujemy do wynajęcia mieszkanie – [...]

24,96 2000 PLN
80,13 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec Do wynajęcia 1900 PLN 35,7 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Jagiellońska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Polecamy do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego 2-pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej [...]

35,7 1900 PLN
53,22 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice Do wynajęcia 2600 PLN 42 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Perkoza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia przytulne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 42 m². Mieszkanie jest 2-wu [...]

42 2600 PLN
61,90 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała Na sprzedaż 449 000 PLN 54 m2
Bielsko-Biała / śląskie / Polska, Władysława Broniewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 53,74 m² z balkonem w centrum Bielska-Białej. Jasne i [...]

54 449 000 PLN
8314,81 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Wójtowa Wieś Do wynajęcia 2350 PLN 46 m2
Wójtowa Wieś / Gliwice / śląskie, Księdza Piotra Skargi Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m², położone przy [...]

46 2350 PLN
51,09 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Centrum Na sprzedaż 182 000 PLN 34,6 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Księdza Stanisława Brzóski Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferuję do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji (ul. Brzóski, w dzielnicy [...]

34,6 182 000 PLN
5260,12 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy