wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Tychy Do wynajęcia 1100 PLN 35 m2
Tychy / śląskie / Polska, Zdzisława Hierowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia duża, przestrzenna kawalerka 35 m2 w Tychach przy ul. Hierowskiego. Atrakcyjna [...]

35 1100 PLN
31,43 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
wodzisławski
Wodzisław Śląski Na sprzedaż 1980 PLN 46 m2
Wodzisław Śląski / wodzisławski / śląskie / Polska, Świętego Jana Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki z WC. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie [...]

46 1980 PLN
43,04 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Do wynajęcia 1700 PLN 25 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Wincentego Styczyńskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie dostępne od 01.04.2026 Nowocześnie urządzone mieszkanie 1-pokojowe z aneksem kuchennym, [...]

25 1700 PLN
68 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze Na sprzedaż 350 000 PLN 52,76 m2
Zabrze / śląskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam ciepłe i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni około 53 m² na osiedlu Tadeusza [...]

52,76 350 000 PLN
6633,81 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Koszutka Do wynajęcia 2000 PLN 37 m2
Koszutka / Katowice / śląskie, Sokolska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2-pokojowe mieszkanie w centrum Katowic/ Spodek/Uniwersytet Śląski/Koszutka Polecam 2pokojowe [...]

37 2000 PLN
54,05 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Rybnik Na sprzedaż 85 000 PLN 44,6 m2
Rybnik / śląskie / Polska, Patriotów Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Syndyk masy upadłości Mirosława Zielińskiego, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

44,6 85 000 PLN
1905,83 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom
Śródmieście Na sprzedaż 169 000 PLN 38,3 m2
Śródmieście / Bytom / śląskie, Wrocławska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie do remontu w super lokalizacji. Blok po modernizacji dociepleniowej. Mieszkanie [...]

38,3 169 000 PLN
4412,53 PLN/m²
04-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Na sprzedaż 369 500 PLN 50 m2
Katowice / śląskie / Polska, Księdza Franciszka Ścigały Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

BEZ PROWIZJI! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 50 m² z balkonem. Znajduje się na 4. [...]

50 369 500 PLN
7390 PLN/m²
26-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Jastrzębie-Zdrój
Centrum Na sprzedaż 188 000 PLN 35 m2
Centrum / Jastrzębie-Zdrój / śląskie, Śląska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m², położone na wysokim [...]

35 188 000 PLN
5371,43 PLN/m²
25-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Sikornik Na sprzedaż 499 000 PLN 100 m2
Sikornik / Gliwice / śląskie, Jaskółcza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

bezczynszowe mieszkanie w ptasiej dzielnicy mieszkanie do generalnego remontu 3 pokoje (1 ze [...]

100 499 000 PLN
4990 PLN/m²
22-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Na sprzedaż 488 000 PLN 61 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie, Rysia Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 3 piętrze w budynku po termo [...]

61 488 000 PLN
8000 PLN/m²
21-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Ruda Na sprzedaż 340 000 PLN 60,98 m2
Ruda / Ruda Śląska / śląskie, Antoniego Tiałowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż oferuję częściowo wyposażone mieszkanie na I piętrze w piętrowym budynku przy ulicy [...]

60,98 340 000 PLN
5575,60 PLN/m²
17-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec Do wynajęcia 750 PLN 39 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Majora Henryka Hubala-Dobrzańskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie 39 mkw. Dotychczas użytkowane przez 4 osoby (łóżka sosnowe). Istnieje [...]

39 750 PLN
19,23 PLN/m²
13-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
kłodzki
Stronie Śląskie
Sienna Na sprzedaż 329 000 PLN 22,2 m2
Sienna / Stronie Śląskie / kłodzki / dolnośląskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

BIAŁA PERŁA PRZY CZARNEJ GÓRZE - SPRZEDAM 2 APARTAMENTY INWESTYCYJNE! Lokale nie są objęte umową [...]

22,2 329 000 PLN
14 819,82 PLN/m²
29-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Piotrowice-Ochojec
Ochojec Do wynajęcia 2450 PLN 40,8 m2
Ochojec / Piotrowice-Ochojec / Katowice / śląskie, Bażantów Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Od 1.05.2026 Bezpośrednio: Do wynajęcia nowoczesne w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni [...]

40,8 2450 PLN
60,05 PLN/m²
22-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
cieszyński
Ustroń Na sprzedaż 280 000 PLN 23 m2
Ustroń / cieszyński / śląskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż wykończony pod klucz mikro apartament na 1 PIĘTRZE w Skoczowie ( sypialna Ustronia ) [...]

23 280 000 PLN
12 173,91 PLN/m²
20-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała Na sprzedaż 407 000 PLN 61,8 m2
Bielsko-Biała / śląskie / Polska, Bratków Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

3‑pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem (blok z 2 windami) -- 61,8 m² – 3‑pokojowe [...]

61,8 407 000 PLN
6585,76 PLN/m²
19-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
tarnogórski
Tarnowskie Góry Na sprzedaż 280 000 PLN 36,83 m2
Tarnowskie Góry / tarnogórski / śląskie / Polska, Semaforowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowoczesny apartament z tarasem i widokiem na Park Repecki | Tarnowskie Góry – blisko Centrum [...]

36,83 280 000 PLN
7602,50 PLN/m²
19-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała
Kamienica Na sprzedaż 870 000 PLN 84 m2
Kamienica / Bielsko-Biała / śląskie, Janisława Grondysa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

UWAGA. TERAZ GARAŻ (wartość 25 000 PLN) W CENIE! Oferta aktualna tylko do końca czerwca. Szanowni [...]

84 870 000 PLN
10 357,14 PLN/m²
17-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Os. Paderewskiego - Muchowiec
Muchowiec Na sprzedaż 586 000 PLN 51 m2
Katowice / śląskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferujemy na sprzedaż apartament zlokalizowany na zamkniętym osiedlu Francuska Park w Katowicach. [...]

51 586 000 PLN
11 490,20 PLN/m²
15-01-2026 Dodaj do notesu
Reklamy