wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom warmińsko-mazurskie
Elbląg Na sprzedaż 449 000 PLN 89 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Twój wymarzony dom blisko natury – Milejewo k. Elbląga! Szukasz miejsca, gdzie połączysz spokój, [...]

89 449 000 PLN
5044,94 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
Olsztyn Na sprzedaż 799 900 PLN 104,83 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Misją naszej działalności jest zaoferowanie naszym klientom najwyższej jakości nowych domów [...]

104,83 799 900 PLN
7630,45 PLN/m²
03-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
giżycki
Ryn
Prażmowo Na sprzedaż 1 280 000 PLN 173 m2
Prażmowo / Ryn / giżycki / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedamy dom gotowy do zamieszkania, całoroczny na szlaku WJM. Wraz z domem sprzedajemy współudział [...]

173 1 280 000 PLN
7398,84 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
mrągowski
Mikołajki
Mikołajki Na sprzedaż 2 400 000 PLN 100 m2
Mikołajki / mrągowski / warmińsko-mazurskie / Polska, Michała Kajki Dom na sprzedaż

Sprzedam dom bezpośrednio 4 pokoje 2 łazienki garaż miejsce parkingowe na 4 samochody Dom w [...]

100 2 400 000 PLN
24 000 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
lidzbarski
Lidzbark Warmiński
Runowo Na sprzedaż 3 790 000 PLN 340 m2
Runowo / Lidzbark Warmiński / lidzbarski / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

W pobliżu Lidzbarka Warmińskiego | Dom 340 m² | Las | Łąki 14 ha | Dodatkowe budynki gospodarcze. [...]

340 3 790 000 PLN
11 147,06 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie, Pauzeńska Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości ROMUALD ARŁUKOWICZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ROMEX w [...]

978,1 1 419 930 PLN
1451,72 PLN/m²
03-03-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Dajtki Na sprzedaż 868 000 PLN 142 m2
Dajtki / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Ogrodnicza Dom na sprzedaż

Oferuję do sprzedaży Dom , który sprawdzi się jako inwestycja na wynajem lub jako dom jedno albo [...]

142 868 000 PLN
6112,68 PLN/m²
20-12-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Gutkowo Na sprzedaż 1 390 000 PLN 136 m2
Gutkowo / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Żurawia Dom na sprzedaż

Wyjątkowy Dom pod Klucz! Ostatni z 6.Dostępny od ręki.Wchodzisz I mieszkasz.Nie tracisz czasu na [...]

136 1 390 000 PLN
10 220,59 PLN/m²
29-11-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
mrągowski
Sorkwity
Szymanowo Na sprzedaż 3 890 000 PLN 285 m2
Szymanowo / Sorkwity / mrągowski / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

For English scroll down: Mam do sprzedania nową cichą mazurską posiadłość w okolicy Mrągowa o [...]

285 3 890 000 PLN
13 649,12 PLN/m²
09-11-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
elbląski
Godkowo
Skowrony Na sprzedaż 112 381 PLN 69,8 m2
Skowrony / Godkowo / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

1. Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składników masy upadłości w postaci: [...]

69,8 112 381 PLN
1610,04 PLN/m²
28-10-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
braniewski
Pieniężno
Pieniężno Na sprzedaż 680 000 PLN 250 m2
Pieniężno / braniewski / warmińsko-mazurskie / Polska, Henryka Sienkiewicza Dom na sprzedaż

Dom to wyremontowany budynek o powierzchni zabudowy 280 m2 i powierzchni użytkowej 250m2. W budynku [...]

250 680 000 PLN
2720 PLN/m²
16-10-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
olsztyński
Purda
Kołpaki Na sprzedaż 380 000 PLN 70 m2
Kołpaki / Purda / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam połowę budynku mieszkalnego z działką do wykończenia. Lokalizacja w lesie około 10 km od [...]

70 380 000 PLN
5428,57 PLN/m²
28-08-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
Elbląg
Elbląg
Gronowo Górne Na sprzedaż 900 000 PLN 106 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych, w otoczeniu [...]

106 900 000 PLN
8490,57 PLN/m²
23-08-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
ełcki
Ełk
Woszczele Na sprzedaż 899 000 PLN 112 m2
Woszczele / Ełk / ełcki / warmińsko-mazurskie / Polska, Klonowa Dom na sprzedaż

Sprzedam zadbany, funkcjonalny, całoroczny dom jednorodzinny o powierzchni 112 m², położony na [...]

112 899 000 PLN
8026,79 PLN/m²
19-06-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
olsztyński
Stawiguda
Pluski Na sprzedaż 110 000 PLN 40 m2
Pluski / Stawiguda / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

SPRZEDAM DOMEK MOBILNY DREWNIANY na szkielecie stalowym o wymiarach 4 m x 10 m. Domek w pełni [...]

40 110 000 PLN
2750 PLN/m²
27-04-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
bartoszycki
Górowo Iławeckie
Bukowiec Na sprzedaż 560 000 PLN 143 m2
Bukowiec / Górowo Iławeckie / bartoszycki / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Mam na sprzedaż usytuowany na końcu wsi malowniczy dwukondygnacyjny domek wiejski o powierzchni 143 [...]

143 560 000 PLN
3916,08 PLN/m²
12-03-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
iławski
Iława
Iława Na sprzedaż 2 300 000 PLN 168 m2
Iława / iławski / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż oferuje dom z dużym ogrodem. Dom położony jest na obrzeżach Iławy w spokojnej i [...]

168 2 300 000 PLN
13 690,48 PLN/m²
26-07-2024 Dodaj do notesu

Domy - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy