wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Przemysłowy mazowieckie
Warszawa
Bielany
Placówka Do wynajęcia 103 800 PLN 4941 m2
Placówka / Bielany / Warszawa / mazowieckie, Palisadowa Przemysłowy do wynajęcia

Opis nieruchomości Do wynajęcia duża, funkcjonalna powierzchnia produkcyjno-magazynowa z suwnicami [...]

4941 103 800 PLN
21,01 PLN/m²
25-11-2025 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Do wynajęcia 4800 PLN 65 m2
Tarchomin / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Atutowa Biuro do wynajęcia

Bezpośrednio od właściciela oferuję do wynajęcia przestronny i wyciszony lokal usługowo-biurowy o [...]

65 4800 PLN
73,85 PLN/m²
09-09-2025 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 4250 PLN 50 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Dolna Lokal do wynajęcia

Oferujemy w pełni funkcjonalne przestrzenie kuchenne na wynajem w najlepszych lokalizacjach w [...]

50 4250 PLN
85 PLN/m²
26-05-2025 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Na sprzedaż 22 150 000 PLN 443 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie Lokal na sprzedaż

Odrestaurowany budynek w standardzie premium, znajdujący się w samym sercu warszawskiej Pragi, gdzie [...]

443 22 150 000 PLN
50 000 PLN/m²
25-04-2025 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 7836 PLN 61 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Żelazna Biuro do wynajęcia

Biuro do wynajęcia – 61 m², ul. Żelazna 59A, Warszawa – centrum Lokalizacja: ul. Żelazna 59A, [...]

61 7836 PLN
128,46 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 19 900 PLN 247 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Belwederska Biuro do wynajęcia

OPIS NIERUCHOMOŚCI: Nowoczesna, w pełni wykończona, umeblowana, ogólna powierzchnia biurowa o [...]

247 19 900 PLN
80,57 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 91 PLN 53 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Ananasowa Lokal do wynajęcia

Ul. Ananasowa 31 (Mokotów-Siekierki) Lokal działa od prawie 4 lat. Obecnie również cały czas [...]

53 91 PLN
1,72 PLN/m²
10-03-2025 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 7200 PLN 89 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Filomatów Biuro do wynajęcia

Wynajmę lokal na biuro lub usługi w cichej i zielonej okolicy Grochowa (Park Znicza) niedaleko [...]

89 7200 PLN
80,90 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 38 PLN 10 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Solec Biuro do wynajęcia

Wyjątkowa przestrzeń zatopiona w objęciach klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu. Cicha i [...]

10 38 PLN
3,80 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 4500 PLN 31 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Zawiszy Lokal do wynajęcia

Lokal użytkowy nadaje się na handel, usługi, biuro. W sprawie szczegółów proszę o kontakt.

31 4500 PLN
145,16 PLN/m²
23-01-2025 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 8800 PLN 88 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Jana Kazimierza Lokal do wynajęcia

Oferuję do najmu Lokal U7 w nowowybudowanym osiedlu espresso. Lokal w eksponowanym miejscu ,dobrze [...]

88 8800 PLN
100 PLN/m²
31-07-2023 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 4100 PLN 82 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Wilhelma Konrada Roentgena Lokal do wynajęcia

Zapraszam do wynajmu lokalu na Warszawskim Ursynowie zaraz przy głównej ulicy, duży ładny lokal na [...]

82 4100 PLN
50 PLN/m²
06-11-2022 Dodaj do notesu