wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Olechów-Janów Do wynajęcia 2400 PLN 62 m2
Olechów-Janów / Widzew / Łódź / łódzkie, Zakładowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Na wynajem funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m². Lokal znajduje się na [...]

62 2400 PLN
38,71 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Olechów-Janów Na sprzedaż 570 000 PLN 47,28 m2
Olechów-Janów / Widzew / Łódź / łódzkie, Ketlinga Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,28 m2 wraz z [...]

47,28 570 000 PLN
12 055,84 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stary Widzew Do wynajęcia 2000 PLN 39 m2
Stary Widzew / Widzew / Łódź / łódzkie, Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie w wyjątkowej inwestycji Echo Fuzja – miejscu, które łączy [...]

39 2000 PLN
51,28 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Widzew-Wschód Na sprzedaż 396 000 PLN 54 m2
Widzew-Wschód / Widzew / Łódź / łódzkie, Lodowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane na parterze budynku z 1994 roku. [...]

54 396 000 PLN
7333,33 PLN/m²
28-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Olechów-Janów Do wynajęcia 1850 PLN 35 m2
Olechów-Janów / Widzew / Łódź / łódzkie, Leszka Białego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę na osiedlu mieszkalnym Olechów, 35m z ponad 4m balkonem. Stan mieszkania po [...]

35 1850 PLN
52,86 PLN/m²
08-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2300 PLN 40 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Sobolowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 do wynajęcia w nowym bloku przy ulicy [...]

40 2300 PLN
57,50 PLN/m²
26-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 325 000 PLN 44,5 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Beli Bartoka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam rozkładowe mieszkanie na Widzewie – idealne dla rodziny lub inwestora. Lokalizacja: ul. [...]

44,5 325 000 PLN
7303,37 PLN/m²
09-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 425 000 PLN 44,93 m2
Widzew / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bezpośrednio, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie (odrębna nieruchomość z KW) na parterze , [...]

44,93 425 000 PLN
9459,16 PLN/m²
31-05-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stary Widzew Na sprzedaż 549 000 PLN 65 m2
Stary Widzew / Widzew / Łódź / łódzkie, Wodna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezpośrednio (BEZ POŚREDNIKÓW - PROSZĘ NIE DZWONIĆ) mieszkanie własnościowe o powierzchni [...]

65 549 000 PLN
8446,15 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2100 PLN 39,5 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Wysoka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia przestronne , nowe dwupokojowe mieszkanie 39,5m2 do pierwszego zamieszkania w [...]

39,5 2100 PLN
53,16 PLN/m²
02-11-2022 Dodaj do notesu
Reklamy