wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 3 594 608 PLN (5847 PLN/m²)

Komercyjne na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal śląskie
żywiecki
Jeleśnia
Korbielów Na sprzedaż 1 800 000 PLN 670 m2
Korbielów / Jeleśnia / żywiecki / śląskie / Polska, Beskidzka Lokal na sprzedaż

Pensjonat funkcjonujący,24 pokoje z łaziekami,restauracja na60osób,mieszkanie 50m2,pomieszczenia [...]

670 1 800 000 PLN
2686,57 PLN/m²
24-02-2025 Dodaj do notesu
Lokal zachodniopomorskie
Koszalin Na sprzedaż 540 000 PLN 88 m2
Koszalin / zachodniopomorskie / Polska, Majora Henryka Sucharskiego Lokal na sprzedaż

Na sprzedaż wystawiam, stanowiący moją własność, atrakcyjny lokal usytuowany na parterze, o [...]

88 540 000 PLN
6136,36 PLN/m²
20-02-2025 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
zawierciański
Zawiercie
Zawiercie Na sprzedaż 27 000 000 PLN 5812 m2
Zawiercie / zawierciański / śląskie / Polska Lokal na sprzedaż

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu wyjątkowej nieruchomości komercyjnej [...]

5812 27 000 000 PLN
4645,56 PLN/m²
13-02-2025 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
oświęcimski
Brzeszcze
Jawiszowice Na sprzedaż 1 722 000 PLN 500 m2
Jawiszowice / Brzeszcze / oświęcimski / małopolskie, Turystyczna Lokal na sprzedaż

Pierwotne przeznaczenie budynku: salon samochodowy ( obecnie sklep AGD), z warsztatem mechaniki [...]

500 1 722 000 PLN
3444 PLN/m²
17-12-2024 Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 2 873 280 PLN 730 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Starorudzka Przemysłowy na sprzedaż

Przedmiotem oferty jest obiekt produkcyjny (ew.magazynowy) dogodnie położony w Łodzi, w dzielnicy [...]

730 2 873 280 PLN
3936 PLN/m²
14-11-2024 Dodaj do notesu
Komercyjne śląskie
cieszyński
Wisła Na sprzedaż 5 200 000 PLN 1602 m2
Wisła / cieszyński / śląskie / Polska, 11 Listopada Komercyjne na sprzedaż

Na sprzedaż ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy zlokalizowany w cichej, zielonej okolicy z widokiem [...]

1602 5 200 000 PLN
3245,94 PLN/m²
21-10-2024 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
dzierżoniowski
Dzierżoniów
Dzierżoniów Na sprzedaż 2 499 000 PLN 660 m2
Dzierżoniów / dzierżoniowski / dolnośląskie / Polska Lokal na sprzedaż

Spółka Quattro sprzeda lub wynajmie grunt o powierzchni 6600m² wraz z obiektem użytkowym o [...]

660 2 499 000 PLN
3786,36 PLN/m²
21-10-2024 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
Olsztyn Na sprzedaż 1 840 000 PLN 216,65 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, 1 Maja Lokal na sprzedaż

Lokal gastronomiczny położony w centrum miasta. Olsztyn ul 1 Maja 5A Łączny metraż 216,65 m2, [...]

216,65 1 840 000 PLN
8492,96 PLN/m²
10-04-2024 Dodaj do notesu
Magazyn lubuskie
świebodziński
Świebodzin
Wilkowo Na sprzedaż 990 000 PLN 1100 m2
Wilkowo / Świebodzin / świebodziński / lubuskie / Polska Magazyn na sprzedaż

Magazyn Świebodzin 1100 m² + 3000 m² ziemi – Wilkowo 29, DK92 i A2 Sprzedam Magazyn Murowany + [...]

1100 990 000 PLN
900 PLN/m²
16-03-2024 Dodaj do notesu
Obiekt mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Łazy Na sprzedaż 105 000 PLN 100 m2
Łazy / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie, Przyszłości Obiekt na sprzedaż

POWIERZCHNIA BIUROWA / MIESZKALNA / CAŁOROCZNA składająca się z siedmiu połączonych kontenerów , na [...]

100 105 000 PLN
1050 PLN/m²
09-01-2024 Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 3 000 000 PLN 1400 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Zakładowa Przemysłowy na sprzedaż

Hala 1200 m, 200 m zaplecze socjalne. W hali znajdują się 2 suwnice po 5 ton. Bez ogrzewania. [...]

1400 3 000 000 PLN
2142,86 PLN/m²
15-05-2023 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
tarnogórski
Miasteczko Śląskie Na sprzedaż 490 000 PLN 567 m2
Miasteczko Śląskie / tarnogórski / śląskie / Polska, Śląska Lokal na sprzedaż

Do sprzedaży budynek wolnostojący,jednokondygnacyjny,niepodpi wniczony,o powierzchni 261m2, na [...]

567 490 000 PLN
864,20 PLN/m²
08-05-2023 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 5 000 000 PLN 600 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Ujście Lokal na sprzedaż

Do sprzedaży nowopowstający budynek idealny na siedzibę firmy . Budynek w doskonałej lokalizacji [...]

600 5 000 000 PLN
8333,33 PLN/m²
29-10-2022 Dodaj do notesu
Magazyn kujawsko-pomorskie
sępoleński
Sępólno Krajeńskie
Sępólno Krajeńskie Na sprzedaż 2 316 477 PLN 3385 m2
Sępólno Krajeńskie / sępoleński / kujawsko-pomorskie, Tartaczna Magazyn na sprzedaż

Syndyk ZD KRAJNA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w upadłości z siedzibą w Poznaniu [...]

3385 2 316 477 PLN
684,34 PLN/m²
10-08-2022 Dodaj do notesu
Reklamy