wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka małopolskie
limanowski
Limanowa
Wysokie Na sprzedaż 99 000 PLN 870 m2
Wysokie / Limanowa / limanowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka widokowa z niepowtarzalnym widokiem na Tatry Twoje miejsce pod wymarzony dom! Na sprzedaż [...]

870 99 000 PLN
113,79 PLN/m²
25-10-2025 Dodaj do notesu
Działka lubuskie
nowosolski
Nowa Sól Na sprzedaż 418 200 PLN 3785 m2
Nowa Sól / nowosolski / lubuskie / Polska, Brzozowa Działka na sprzedaż

Ogłoszenie Syndyk Dolnośląskich Zakładów Metalurgicznych DOZAMET Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą [...]

3785 418 200 PLN
110,49 PLN/m²
17-10-2025 Dodaj do notesu
Działka lubuskie
nowosolski
Otyń
Bobrowniki Na sprzedaż 407 376 PLN 24 050 m2
Bobrowniki / Otyń / nowosolski / lubuskie / Polska Działka na sprzedaż

24 050 407 376 PLN
16,94 PLN/m²
17-10-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Kolbudy
Jankowo Gdańskie Na sprzedaż 649 000 PLN 1120 m2
Jankowo Gdańskie / Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska, Straszyńska Działka na sprzedaż

Oferuję działkę budowlaną skłądającą się z dwóch działek: 93/6 (0,1090 ha) oraz 93/5 (0,0030 ha) w [...]

1120 649 000 PLN
579,46 PLN/m²
12-10-2025 Dodaj do notesu
Działka lubuskie
międzyrzecki
Trzciel
Trzciel Na sprzedaż 149 900 PLN 892 m2
Trzciel / międzyrzecki / lubuskie / Polska, Zacisze Działka na sprzedaż

Mam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Trzciel. Granica działki od frontu z [...]

892 149 900 PLN
168,05 PLN/m²
11-10-2025 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Generałów Na sprzedaż 1 579 000 PLN 2387 m2
Generałów / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Perłowa Działka na sprzedaż

Bezpośrednio! Piękna działka we wspaniałej lokalizacji! Doskonała okazja zarówno na własne [...]

2387 1 579 000 PLN
661,50 PLN/m²
07-10-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
wejherowski
Reda Do wynajęcia 2000 PLN 1000 m2
Reda / wejherowski / pomorskie / Polska, Spółdzielcza Działka do wynajęcia

Wynajmę działkę przemysłową o powierzchni 1000 m2 celem prowadzenia działalności gospodarczej. [...]

1000 2000 PLN
2 PLN/m²
06-10-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Pruszków
Gąsin Do wynajęcia 16 000 PLN 6400 m2
Gąsin / Pruszków / pruszkowski / mazowieckie, Promyka Działka do wynajęcia

Działka usługowo-przemysłowa do wynajęcia. Położona przy ul. Promyka w Pruszkowie - droga [...]

6400 16 000 PLN
2,50 PLN/m²
05-10-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
proszowicki
Proszowice
Proszowice Na sprzedaż 220 000 PLN 1500 m2
Proszowice / proszowicki / małopolskie / Polska, Zagrody Królewskie Działka na sprzedaż

15 ar, prostokąt 15 m x 100 m, płaska.Położenie – między ul. 3 Maja i ul. Zagrody Królewskie.W [...]

1500 220 000 PLN
146,67 PLN/m²
05-10-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
Gdańsk
Piecki-Migowo Na sprzedaż 7 872 000 PLN 10 561 m2
Piecki-Migowo / Gdańsk / pomorskie, Ferdynanda Magellana Działka na sprzedaż

Lokatorsko - Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Morena", z siedzibą w Gdańsku, uprzejmie [...]

10 561 7 872 000 PLN
745,38 PLN/m²
02-10-2025 Dodaj do notesu
Działka opolskie
krapkowicki
Zdzieszowice
Zdzieszowice Na sprzedaż 1 250 000 PLN 2225 m2
Zdzieszowice / krapkowicki / opolskie / Polska, Bolesława Chrobrego Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka inwestycyjna z PNB – Zdzieszowice, ul. B. Chrobrego Oferujemy działkę o pow. [...]

2225 1 250 000 PLN
561,80 PLN/m²
23-09-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
nowodworski
Stegna
Junoszyno Na sprzedaż 370 000 PLN 823 m2
Junoszyno / Stegna / nowodworski / pomorskie / Polska, Bursztynowa Działka na sprzedaż

Działka budowlana objęta MPZP, woda i prąd w trakcie realizacji, dojazd drogą gminną z dwóch stron. [...]

823 370 000 PLN
449,57 PLN/m²
22-09-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 1 350 000 PLN 713 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Nowej Huty Działka na sprzedaż

Dom usytuowany przy ul. Nowej Huty 6, o pow. ok. 100 m2 na działce o pow. 713 m2 Działka o [...]

713 1 350 000 PLN
1893,41 PLN/m²
22-09-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Józefina Na sprzedaż 6 952 000 PLN 15 800 m2
Józefina / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Gałązki Działka na sprzedaż

Działka usługowo-mieszkaniowa wg planu zagospodarowania, który można zmienić w porozumieniu z gminą [...]

15 800 6 952 000 PLN
440 PLN/m²
19-09-2025 Dodaj do notesu
Działka podkarpackie
dębicki
Żyraków
Zawierzbie Na sprzedaż 120 000 PLN 717 m2
Zawierzbie / Żyraków / dębicki / podkarpackie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż oferuję działki budowlane położone w miejscowości Zawierzbie (gm. Żyraków, pow. dębicki, [...]

717 120 000 PLN
167,36 PLN/m²
18-09-2025 Dodaj do notesu
Działka lubuskie
słubicki
Słubice
Kunowice Na sprzedaż 180 000 PLN 1100 m2
Kunowice / Słubice / słubicki / lubuskie / Polska, Jeziorna Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę o numerze ewidencyjnym 257/5 o wymiarach 34,38 x 32,00, wraz w udziałem w drodze o [...]

1100 180 000 PLN
163,64 PLN/m²
17-09-2025 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
wągrowiecki
Wągrowiec
Bartodzieje Na sprzedaż 130 000 PLN 980 m2
Bartodzieje / Wągrowiec / wągrowiecki / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Bartodzieje, w gminie Wągrowiec [...]

980 130 000 PLN
132,65 PLN/m²
15-09-2025 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
łowicki
Nieborów
Bobrowniki Na sprzedaż 90 000 PLN 890 m2
Bobrowniki / Nieborów / łowicki / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam dzialki budowlane. 5dzialek lub więcej możliwość łączenia jeśli ktoś chce większą [...]

890 90 000 PLN
101,12 PLN/m²
14-09-2025 Dodaj do notesu
Działka śląskie
żywiecki
Świnna
Świnna Na sprzedaż 210 000 PLN 6668 m2
Świnna / żywiecki / śląskie / Polska, Komarnik Działka na sprzedaż

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,6668 ha, położona w miejscowości [...]

6668 210 000 PLN
31,49 PLN/m²
14-09-2025 Dodaj do notesu
Działka opolskie
strzelecki
Strzelce Opolskie
Ligota Dolna Na sprzedaż 115 000 PLN 2552 m2
Ligota Dolna / Strzelce Opolskie / strzelecki / opolskie / Polska, Wiejska Działka na sprzedaż

Okolice Góry Św.Anny , . Działki Bi - inne tereny zabudowane - wśród pól z utwardzonym dojazdem dla [...]

2552 115 000 PLN
45,06 PLN/m²
13-09-2025 Dodaj do notesu
Reklamy