Dom na sprzedaż, woj. śląskie / dodano: 10.05.2026
śląskie, Gliwice, Żerniki
Cena: 1 278 000 PLN  (8577,18 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
149 m²
Powierzchnia działki
375 m²
Liczba pokoi
4
Rok budowy
2026
Numer oferty
gratka-47303413
Data aktualizacji
2026-05-15 21:11:54
Opis:

Sprzedam dom w stanie deweloperskim wybudowany metodą tradycyjną z porotherm 25, ocieplony styropianem 20cm+ tynk elewacyjny. Okna- profil salamander, oraz rolety zewnętrzne. Na calej powierzchni budynku wyk. instalacja ogrzewania podłogowego, jak również wyk. inst. wodno-kanalizacyjna, elektryczna i gazowa. Wyk. Inst. kominowa do zainstalowania kominka. Teren wokól budynku w pełni zagospodarowany zabudowano taras, opaske, oraz podjazd do garażu. Ogrodzenie wokół budynku, oraz bramy : wjazdowa i garażowa na pilot.

Wojtek
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 883 175 155
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama