Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 19.05.2026
pomorskie, kartuski, Stężyca, Stężyca
Cena: 15 899 PLN  (648,94 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
24,5 m²
Powierzchnia działki
0 m²
Liczba pokoi
2
Typ domu
letniskowy
Meble
Tak
Prąd
Tak
Numer oferty
gratka-47429635
Data aktualizacji
2026-05-19 11:20:43
Opis:

Domek letniskowy z dwoma pokojami, aneksem kuchennym i łazienką (z prysznicem, umywalką i WC).

Domek ma wymiary ok 3,05mx8m, doskonale nadaje się na działkę rekreacyjną lub ROD.

Posiada on instalacje: elektryczną, wodną oraz kanalizacyjną. Dodatkowo bojler elektryczny

do ciepłej wody oraz grzejnik elektryczny ścienny w sypialni. Okna dźwiękoszczelne, solidne

drzwi. Dach skośny, dzięki czemu w domku jest dużo przestrzeni. Dach pokryty płytą falistą, bitumiczna płyta ondulina

wymaga prac konserwacyjnych. prace renowacyjne malowanie). Do przewiezienia.

Domek stoi (posadowiony na bloczkach budowlanych) w miejscowości Stężyca.

Dodajemy w cenie: solidny drewniany zestaw ogrodowy: stół wraz z krzesłami oraz domek narzędziowy.

Artur
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 537 577 002
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama