wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Iwiczna Na sprzedaż 1 320 000 PLN 95 m2
Nowa Iwiczna / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Zawiła Dom na sprzedaż

(BEZPOŚREDNIO) Na sprzedaż bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej, z dużym ogrodem, położony na [...]

95 1 320 000 PLN
13 894,74 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
97 969 997 PLN
9 999,97 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kościerski
Nowa Karczma
Grabówko Na sprzedaż 690 000 PLN 92 m2
Grabówko / Nowa Karczma / kościerski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Twój azyl pod lasem – Nowoczesny dom w otulinie natury Marzysz o porannej kawie z widokiem na las i [...]

92 690 000 PLN
7500 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Wola Na sprzedaż 1 269 000 PLN 110 m2
Nowa Wola / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Frezji Dom na sprzedaż

Oferujemy bezpośrednio na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112 m², [...]

110 1 269 000 PLN
11 536,36 PLN/m²
18-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Zgorzała Na sprzedaż 1 750 000 PLN 147 m2
Nowa Zgorzała / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

PRYWATNA OFERTA SPRZEDAŻY DOMU (Agencjom nieruchomości i pośrednikom dziękujemy za oferty [...]

147 1 750 000 PLN
11 904,76 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Wola Na sprzedaż 1 099 000 PLN 96 m2
Nowa Wola / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Nowej Woli, (gmina Lesznowola) na [...]

96 1 099 000 PLN
11 447,92 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
inowrocławski
Złotniki Kujawskie
Złotniki Kujawskie Na sprzedaż 680 000 PLN 195 m2
Złotniki Kujawskie / inowrocławski / kujawsko-pomorskie / Polska, Nowa Dom na sprzedaż

Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni 195 m² z podpiwniczeniem. Z podziałem, na dwa, w pełni [...]

195 680 000 PLN
3487,18 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 2 055 000 PLN 280 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie, Stare Wiślisko Dom na sprzedaż

DOM W KRAKOWIE DOM SZEREGOWY NAROŻNY W STANIE DEWELOPERSKIM Z RYNKU WTÓRNEGO O POW. 280 M2, W TYM [...]

280 2 055 000 PLN
7339,29 PLN/m²
11-10-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 2 175 000 PLN 280 m2

280 2 175 000 PLN
7767,86 PLN/m²
10-10-2025 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
kłodzki
Nowa Ruda
Nowa Ruda Na sprzedaż 192 500 PLN 106 m2
Nowa Ruda / kłodzki / dolnośląskie, Józefa Bema Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej w upadłości konsumenckiej  sprzeda z wolnej ręki ( w [...]

106 192 500 PLN
1816,04 PLN/m²
28-05-2023 Dodaj do notesu
Reklamy