wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom wielkopolskie
grodziski
Wielichowo
Wielichowo Na sprzedaż 649 000 PLN 150 m2
Wielichowo / grodziski / wielkopolskie / Polska, Rakoniewicka Dom na sprzedaż

Na sprzedaż duża nieruchomość położona w Wielichowie przy ul. Rakoniewickiej 33. Oferta obejmuje dom [...]

150 649 000 PLN
4326,67 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Książenice Na sprzedaż 1 297 000 PLN 179 m2
Książenice / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Książenice Siestrzeń (na osiedlu), powiat grodziski. [...]

179 1 297 000 PLN
7245,81 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Przeszkoda Na sprzedaż 897 500 PLN 146 m2
Przeszkoda / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Pod Lasem Dom na sprzedaż

Witam Państwa pragnę poinformować iż jesteśmy w trakcie kończenia budowy na kameralnym osiedlu domy [...]

146 897 500 PLN
6147,26 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Osowiec Na sprzedaż 997 000 PLN 196 m2
Osowiec / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Osowiec powiat grodziski. Odległość od Warszawy 30min [...]

196 997 000 PLN
5086,73 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Baranów
Boża Wola Na sprzedaż 950 000 PLN 138 m2
Boża Wola / Baranów / grodziski / mazowieckie / Polska, Świerkowa Dom na sprzedaż

BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA! Z przyjemnością prezentuję połówkę bliźniaka w stanie deweloperskim, [...]

138 950 000 PLN
6884,06 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Podkowa Leśna Na sprzedaż 2 590 000 PLN 150 m2
Podkowa Leśna / grodziski / mazowieckie / Polska, Gołębia Dom na sprzedaż

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela ! Szanowni Państwo, wystawiamy na sprzedaż swoją nieruchomość [...]

150 2 590 000 PLN
17 266,67 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
190 1 349 999 PLN
7105,26 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Milanówek Na sprzedaż 1 180 000 PLN 158 m2
Milanówek / grodziski / mazowieckie / Polska, Olszowa Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio dom wolnostojący w Milanówku, nieruchomość o powierzchni ok 150 m2 została [...]

158 1 180 000 PLN
7468,35 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Zalesie Na sprzedaż 879 999 PLN 137 m2
Zalesie / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Grodziska Dom na sprzedaż

[OFERTA BEZPOŚREDNIA] Nowoczesny dom 95 m² + 43 m² poddasza | Zalesie, ul. Grodziska | Działka 690 [...]

137 879 999 PLN
6423,35 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż 1 290 000 PLN 169 m2
Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Nowoczesny Dom Premium| Przestronne Wnętrza | Duże Przeszklenia | 5 Pokoi | 3 Łazienki | 3 Garderoby [...]

169 1 290 000 PLN
7633,14 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Książenice Na sprzedaż 1 550 000 PLN 303 m2
Książenice / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Aleja Eustachego Marylskiego Dom na sprzedaż

Bez prowizji dla Kupujących! Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość znajdująca się w Książenicach w [...]

303 1 550 000 PLN
5115,51 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Czarny Las Na sprzedaż 3 600 000 PLN 530 m2
Czarny Las / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie Dom na sprzedaż

Ogłoszenie właściciela nieruchomości. Cena 3600000 PLN Dom całkowicie wyposażony POŁOŻENIE: [...]

530 3 600 000 PLN
6792,45 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu

Domy - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy