wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 1 350 000 PLN 100 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Bronisin Dom na sprzedaż

Witam serdecznie Do sprzedania dom na obrzeżach Łodzi ok 100 m2 z działka 4450 m2 , częściowo [...]

100 1 350 000 PLN
13 500 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Bałuty
Radogoszcz Na sprzedaż 989 000 PLN 220 m2
Radogoszcz / Bałuty / Łódź / łódzkie, Mieczysława Jagoszewskiego Dom na sprzedaż

Opis nieruchomości: Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. [...]

220 989 000 PLN
4495,45 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź Na sprzedaż 2 260 000 PLN 200 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Pomorska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom wolnostojący, urządzony w stylu eleganckim. Parter - salon, kuchnia, pokój/gabinet, [...]

200 2 260 000 PLN
11 300 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 1 295 000 PLN 100 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Pomorska Dom na sprzedaż

Nowoczesny narożny segment | Nowosolna | 100 m² | ogród | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowy [...]

100 1 295 000 PLN
12 950 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 2 550 000 PLN 430 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Grażyny Bacewicz Dom na sprzedaż

Dom był kupiony w 2002, praktycznie zburzony i postawiony (i rozbudowany) na nowo w 2004. Duża [...]

430 2 550 000 PLN
5930,23 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 1 360 000 PLN 148 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Marmurowa Dom na sprzedaż

Dom PREMIUM - 6 pokojowy, salon połączony z jadalnią i kuchnią, spiżarnia, kotłownia, poddasze [...]

148 1 360 000 PLN
9189,19 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź Na sprzedaż 950 000 PLN 300 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Władysława Tatarkiewicza Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom wolnostojący ok. 300 m² – spokojna okolica, świetna lokalizacja Bez pośredników. [...]

300 950 000 PLN
3166,67 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź Na sprzedaż 990 000 PLN 160 m2
Łódź / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż piękny nowy dom, z dala od zgiełku dużego miasta, położony w spokojnej i cichej okolicy [...]

160 990 000 PLN
6187,50 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Bałuty
Teofilów Na sprzedaż 74 000 PLN 35 m2
Teofilów / Bałuty / Łódź / łódzkie, Selerowa Dom na sprzedaż

Sprzedam domek letniskowy 35 m2 na działce ROD o powierzchni 267 m2, ul. Selerowa 25, Łódź Teofilów [...]

35 74 000 PLN
2114,29 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 14 700 000 PLN 6557 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Generała Lucjana Żeligowskiego Dom na sprzedaż

Sprzedaż działki inwestycyjnej z koncepcją zabudowy mieszkaniowo-usługowej – ul. Żeligowskiego Na [...]

6557 14 700 000 PLN
2241,88 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Bałuty
Julianów-Marysin-Rogi Na sprzedaż 1 390 000 PLN 180 m2
Julianów-Marysin-Rogi / Bałuty / Łódź / łódzkie Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 180 m², położony w spokojnej i dobrze [...]

180 1 390 000 PLN
7722,22 PLN/m²
12-08-2025 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź Na sprzedaż 649 900 PLN 114 m2
Łódź / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Witam, sprzedam nowobudowane domy w zaledwie 25 min od centrum Łodzi. Posiadamy nowe domy w [...]

114 649 900 PLN
5700,88 PLN/m²
05-03-2024 Dodaj do notesu