wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
limanowski
Niedźwiedź
Niedźwiedź Na sprzedaż 385 000 PLN 95 m2
Niedźwiedź / limanowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

DOM DREWNIANY Z DUŻĄ DZIAŁKĄ WIDOKOWĄ Sprzedam bez pośredników. Dom z bali (ocieplony od strony [...]

95 385 000 PLN
4052,63 PLN/m²
12 godzin temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
myślenicki
Myślenice
Krzyszkowice Na sprzedaż 780 000 PLN 125 m2
Krzyszkowice / Myślenice / myślenicki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż dom z drugiego etapu inwestycji, którego powierzchnia wynosi 125 m². [...]

125 780 000 PLN
6240 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
tatrzański
Zakopane Na sprzedaż 3 700 000 PLN 157 m2
Zakopane / tatrzański / małopolskie / Polska, Stanisława Witkiewicza Dom na sprzedaż

Dom wolnostojący w centrum Zakopanego Bardzo atrakcyjna lokalizacja, dająca wiele możliwości [...]

157 3 700 000 PLN
23 566,88 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
tarnowski
Pleśna
Rzuchowa Na sprzedaż 690 000 PLN 130 m2
Rzuchowa / Pleśna / tarnowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m² (z garażem), [...]

130 690 000 PLN
5307,69 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
tarnowski
Pleśna
Rzuchowa Na sprzedaż 162 900 PLN 178 m2

KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Klaudii Jamróz - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

178 162 900 PLN
915,17 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
wielicki
Wieliczka
Wieliczka Na sprzedaż 1 320 000 PLN 120 m2
Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska, Różana Dom na sprzedaż

REZERWACJA do 22.05.2026 Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 120 m², stanowiący połowę [...]

120 1 320 000 PLN
11 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Na sprzedaż 449 000 PLN 150 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom sprzedam gmina Skawina /Jaśkowice Dom 2 mieszkania | 14 ar | 150 m2 | bliski dojazd Kraków [...]

150 449 000 PLN
2993,33 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Zwierzyniec
Bielany Na sprzedaż 670 000 PLN 102 m2
Bielany / Zwierzyniec / Kraków / małopolskie Dom na sprzedaż

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 102 m² (92 m² powierzchni [...]

102 670 000 PLN
6568,63 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Kamionka Wielka
Jamnica Na sprzedaż 216 144 PLN 136 m2
Jamnica / Kamionka Wielka / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Piotra Groń - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

136 216 144 PLN
1589,29 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków Do wynajęcia 13 000 PLN 210 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Krzemieniecka Dom do wynajęcia

Dom z dużą działką do wynajęcia. Lokalizacja: Kraków, ul. Krzemieniecka 74 (przy granicy w [...]

210 13 000 PLN
61,90 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków Do wynajęcia 9500 PLN 152 m2
Kraków / małopolskie / Polska Dom do wynajęcia

Do wynajęcia nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 152 m², położony na działce [...]

152 9500 PLN
62,50 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
suski
Zawoja
Zawoja Na sprzedaż 949 000 PLN 96 m2
Zawoja / suski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Nowoczesny dom położony w Zawoji bezpośrednio nad górskim potokiem. Oferuję państwu ostatni dostępny [...]

96 949 000 PLN
9885,42 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
olkuski
Olkusz
Olkusz Na sprzedaż 90 975 PLN 196 m2
Olkusz / olkuski / małopolskie / Polska, Czarnogórska Dom na sprzedaż

KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Michała Barzyckiego - osoby fizycznej nieprowadzącej [...]

196 90 975 PLN
464,16 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Wzgórza Krzesławickie
Grębałów Na sprzedaż 1 200 000 PLN 120 m2
Grębałów / Wzgórza Krzesławickie / Kraków / małopolskie Dom na sprzedaż

luborzycka[kropka]pl OFERTA SPRZEDAZY JEST ROWNIEZ DOSTEPNA UWAGA OSTRZEZENIE OBYWATELSKIE : NA [...]

120 1 200 000 PLN
10 000 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój Na sprzedaż 2 300 000 PLN 400 m2
Krynica-Zdrój / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam działający,dochodowy budynek z pokojami dla turystów w perle polskich uzdrowisk, Krynicy [...]

400 2 300 000 PLN
5750 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
myślenicki
Tokarnia
Tokarnia Na sprzedaż 1 590 000 PLN 1903 m2
Tokarnia / myślenicki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

DO sprzedania klimatyczny dom parterowy z poddaszem użytkowym gotowy do zamieszkania. Nieruchomość [...]

1903 1 590 000 PLN
835,52 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków
Zwierzyniec
Wola Justowska Na sprzedaż 2 999 999 PLN 191,78 m2
Wola Justowska / Zwierzyniec / Kraków / małopolskie, Franciszka Pększyca-Grudzińskiego Dom na sprzedaż

Sprzedam dom w prestiżowej dzielnicy Krakowa – Wola Justowska Na sprzedaż dom o powierzchni 191 m², [...]

191,78 2 999 999 PLN
15 642,92 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Chełmiec
Rdziostów Na sprzedaż 999 999 PLN 184,67 m2
Rdziostów / Chełmiec / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 184,67 m², parterowy z użytkowym poddaszem [...]

184,67 999 999 PLN
5415,06 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Nowy Sącz
Kaduk Na sprzedaż 1 050 000 PLN 185 m2
Kaduk / Nowy Sącz / małopolskie Dom na sprzedaż

· Powierzchnia działki: 7,36 ara · Powierzchnia użytkowa domu: 184,7 m² + rozlegly [...]

185 1 050 000 PLN
5675,68 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój Na sprzedaż 1 190 000 PLN 108 m2
Krynica-Zdrój / nowosądecki / małopolskie / Polska, Źródlana Dom na sprzedaż

Osiedle „Źródlana” w Krynicy Zdroju Zaprasza! Zapraszamy do zakupu jednego z pozostałych dwóch [...]

108 1 190 000 PLN
11 018,52 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu

Domy - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy