wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka lubelskie
krasnostawski
Żółkiewka
Rożki-Kolonia Na sprzedaż 221 340 PLN 47 600 m2
Rożki-Kolonia / Żółkiewka / krasnostawski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Mieczysława Bełżyckiego ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej [...]

47 600 221 340 PLN
4,65 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Działka lubelskie
kraśnicki
Kraśnik
Spławy Pierwsze Na sprzedaż 400 000 PLN 2144 m2
Spławy Pierwsze / Kraśnik / kraśnicki / lubelskie / Polska, Ostrowiecka Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 2144 m² (0,2144 ha) w gminie Kraśnik (obręb Podlesie) – [...]

2144 400 000 PLN
186,57 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Działka lubelskie
chełmski
Rejowiec Fabryczny Na sprzedaż 1 555 500 PLN 183 000 m2
Rejowiec Fabryczny / chełmski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferta sprzedaży dotyczy dwóch niezabudowanych działek ewidencyjnych, użytkowanych łącznie, [...]

183 000 1 555 500 PLN
8,50 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
chełmski
Kamień
Czerniejów Na sprzedaż 368 368 PLN 105 248 m2
Czerniejów / Kamień / chełmski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferujemy sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej składającej się z dwóch działek [...]

105 248 368 368 PLN
3,50 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
parczewski
Sosnowica
Komarówka Na sprzedaż 439 000 PLN 800 m2
Komarówka / Sosnowica / parczewski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż: Nowy domek letniskowy 70 m² na skraju lasu – Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie, gm. [...]

800 439 000 PLN
548,75 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
rycki
Ryki
Ryki Na sprzedaż 200 000 PLN 1041 m2
Ryki / rycki / lubelskie / Polska, Myśliwska Działka na sprzedaż

Witam, do zaoferowania mam działkę budowlaną o kształcie zbliżonym do kwadratu o powierzchni 1041 [...]

1041 200 000 PLN
192,12 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
Lublin
Ponikwoda Na sprzedaż 1 350 000 PLN 8463 m2
Ponikwoda / Lublin / lubelskie, Wiertnicza Działka na sprzedaż

Działka Lublin ul Wiertnicza,8363m2, rolna , równy prostokąt, położona na wzgórzu, światłowody woda [...]

8463 1 350 000 PLN
159,52 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
włodawski
Urszulin
Grabniak Na sprzedaż 78 000 PLN 1100 m2
Grabniak / Urszulin / włodawski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Do sprzedania działka rekreacyjna o wielkości 11 arów, płaska, ustawna, o kształcie prostokątnym, [...]

1100 78 000 PLN
70,91 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
łukowski
Trzebieszów
Trzebieszów-Kolonia Na sprzedaż 130 000 PLN 3300 m2
Trzebieszów-Kolonia / Trzebieszów / łukowski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana z WZ bezterminowymi, media w działce, kanalizacja, wodociąg, prąd, spokojna [...]

3300 130 000 PLN
39,39 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
radzyński
Ulan-Majorat
Paskudy Na sprzedaż 1 200 000 PLN 8700 m2
Paskudy / Ulan-Majorat / radzyński / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam gospodrstwo rolne, w skałd którego wchdzą: dom po kapitalnym remoncie ,2 duze obory, [...]

8700 1 200 000 PLN
137,93 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
lubelski
Głusk
Majdan Mętowski Na sprzedaż 129 999 PLN 1000 m2
Majdan Mętowski / Głusk / lubelski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Do sprzedania działka numer 121/4 o powierzchni 0.1004 ha, położona w pierwszej linii zabudowy, [...]

1000 129 999 PLN
130 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
łukowski
Serokomla
Serokomla Na sprzedaż 150 000 PLN 2000 m2
Serokomla / łukowski / lubelskie / Polska, Cmentarna Działka na sprzedaż

Działka budowlana. W okolicy przebiega magistrala kanaliza, woda, prąd. Działki w rozmiarze ok. 20 [...]

2000 150 000 PLN
75 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Turka / Wólka / lubelski / lubelskie / Polska, Jałowcowa Działka na sprzedaż

Działka budowlana na prężnie rozwijającym się osiedlu Borek, w Turce pod Lublinem. Działka 12,5m x [...]

375 280 000 PLN
746,67 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
puławski
Żyrzyn
Skrudki Na sprzedaż 250 000 PLN 9198 m2
Skrudki / Żyrzyn / puławski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9198m2. Nr działki 497/3 położona w miejscowości Skrudki, działka [...]

9198 250 000 PLN
27,18 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
lubelski
Strzyżewice
Strzyżewice Na sprzedaż 2 200 000 PLN 17 000 m2
Strzyżewice / lubelski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

DZIAŁKA PRZEMYSŁOWA: · Działka nr:1003/4 obręb ewidencyjny Strzyżewice woj. Lubelskie · Działka [...]

17 000 2 200 000 PLN
129,41 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
puławski
Nałęczów
Strzelce Na sprzedaż 250 000 PLN 1800 m2
Strzelce / Nałęczów / puławski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka we wsi Strzelce przy drodze powiatowej (2202L) Nałęczów - Czesławice. Powierzchnia1800 mkw. [...]

1800 250 000 PLN
138,89 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
puławski
Wąwolnica
Rąblów Na sprzedaż 960 000 PLN 14 128 m2
Rąblów / Wąwolnica / puławski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferta bezpośrednia, właściciel przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną wraz z dodatkową, [...]

14 128 960 000 PLN
67,95 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
kraśnicki
Wilkołaz
Wilkołaz Górny Na sprzedaż 176 000 PLN 2206 m2
Wilkołaz Górny / Wilkołaz / kraśnicki / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 22 ary, położoną w miejscowości Wilkołaz Górny. [...]

2206 176 000 PLN
79,78 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
janowski
Janów Lubelski
Biała Druga Na sprzedaż 139 000 PLN 2200 m2
Biała Druga / Janów Lubelski / janowski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana pow. 2200 m² – Biała Druga 91 Szczegóły: • Nr działki: 105 • [...]

2200 139 000 PLN
63,18 PLN/m²
21-02-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
lubartowski
Firlej
Firlej Na sprzedaż 170 000 PLN 1177 m2
Firlej / lubartowski / lubelskie / Polska, Akacjowa Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1177 m2 położoną w miejscowości Firlej (powiat lubartowski) [...]

1177 170 000 PLN
144,44 PLN/m²
31-08-2025 Dodaj do notesu

Działki - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy