wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Wolica Na sprzedaż 570 000 PLN 1140 m2
Wolica / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Słoneczników Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka w miejscowości Wolica (tuż obok Janek) o powierzchni 1140 m 2. Idealne wymiary [...]

1140 570 000 PLN
500 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Urzut Na sprzedaż 6 627 240 PLN 6735 m2
Urzut / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Echa Leśne Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę Usługowo-Produkcyjną o nr ew. 214/28 w m. Urzut, gm. Nadarzyn o powierzchni 6735m2 [...]

6735 6 627 240 PLN
984 PLN/m²
05-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Nadarzyn Na sprzedaż 6 020 000 PLN 17 200 m2
Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż teren około17 200 m² powstały z połączenia dwóch działek :usługowo przemysłowej i [...]

17 200 6 020 000 PLN
350 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Na sprzedaż 375 000 PLN 1109 m2
Stara Wieś / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Głogowa Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną pod Warszawą. Działka o powierzchni 1109 m2 znajduje się w [...]

1109 375 000 PLN
338,14 PLN/m²
01-09-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Na sprzedaż 12 000 000 PLN 110 000 m2
Stara Wieś / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Borsucza Działka na sprzedaż

TEREN BUDOWLANY w Starej Wsi Nadarzyn, około 2 km do trasy S8. 63 886 m2 z możliwością podziału na [...]

110 000 12 000 000 PLN
109,09 PLN/m²
22-01-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Nadarzyn
Stara Wieś Na sprzedaż 548 600 PLN 1055 m2
Stara Wieś / Nadarzyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Sójki Działka na sprzedaż

Działki budowlane przy lesie na osiedlu Winchester Park w Starej Wsi gm. Nadarzyn, wielkości od 1055 [...]

1055 548 600 PLN
520 PLN/m²
14-01-2025 Dodaj do notesu