wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka warmińsko-mazurskie
ostródzki
Dąbrówno
Marwałd Na sprzedaż 300 000 PLN 11 600 m2
Marwałd / Dąbrówno / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam siedlisko z gruntami rolnymi – piękna okolica, blisko lasu Na sprzedaż siedlisko o [...]

11 600 300 000 PLN
25,86 PLN/m²
12 godzin temu Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
elbląski
Elbląg
Gronowo Górne Na sprzedaż 438 441 PLN 1461,47 m2
Gronowo Górne / Elbląg / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż 2 działki budowlane w świetnej lokalizacji – Gronowo Górne, ul. Agatowa (tylko 2 km od [...]

1461,47 438 441 PLN
300 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
piski
Pisz
Szczechy Wielkie Na sprzedaż 195 000 PLN 1300 m2
Szczechy Wielkie / Pisz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane – Szczechy Wielkie, gmina Pisz

1300 195 000 PLN
150 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
1400 154 000 PLN
110 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
kętrzyński
Kętrzyn
Langanki Na sprzedaż 280 000 PLN 4348 m2
Langanki / Kętrzyn / kętrzyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

WYJĄTKOWA DZIAŁKA 43 ARÓW - MAZURY, LANGANKI - MEDIA PRZY DZIAŁCE! Na sprzedaż atrakcyjne działki [...]

4348 280 000 PLN
64,40 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
piski
Pisz
Jeże Na sprzedaż 280 000 PLN 3499 m2
Jeże / Pisz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana o pow 3 499 m² we wsi Jeże, gmina Pisz Działka nr 106/5, obręb Jeże, o [...]

3499 280 000 PLN
80,02 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
Elbląg Na sprzedaż 12 100 105 PLN 12 931 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska, Skrzydlata Działka na sprzedaż

Syndyk ogłasza konkurs na sprzedaż zespołu nieruchomości gruntowych zabudowanych wraz z [...]

12 931 12 100 105 PLN
935,74 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
szczycieński
Rozogi
Dąbrowy Na sprzedaż 250 000 PLN 4500 m2
Dąbrowy / Rozogi / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o wymiarach 70 x 65 m. Działka posiada dostęp do asfaltowej [...]

4500 250 000 PLN
55,56 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Dywity
Spręcowo Na sprzedaż 350 000 PLN 2638 m2
Spręcowo / Dywity / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana z wydanymi bezterminowymi warunkami zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny. Nr [...]

2638 350 000 PLN
132,68 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
nidzicki
Janowo
Zawady Na sprzedaż 180 000 PLN 2132 m2
Zawady / Janowo / nidzicki / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam nieruchomość w Zawadach gmina Janowo. Powierzchnia 2132 m2 z prawem do zabudowy. Działka [...]

2132 180 000 PLN
84,43 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
iławski
Susz
Adamowo Na sprzedaż 60 PLN 1200 m2
Adamowo / Susz / iławski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Dzień dobry jestem zainteresowany współpracą w temacie sprzedaży działek z warunkami zabudowy obręb [...]

1200 60 PLN
0,05 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Dywity
Dywity Na sprzedaż 49 000 PLN 1214 m2
Dywity / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

powierzchni 1214 m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w sprzedaży na raty.: 1. [...]

1214 49 000 PLN
40,36 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
działdowski
Rybno
Rybno Na sprzedaż 136 920 PLN 1141 m2
Rybno / działdowski / warmińsko-mazurskie / Polska, Kolonia Działka na sprzedaż

Działka budowlana w malowniczej okolicy obok rzeki Wel i jeziora Zarybinek. W okolicy jest sklep [...]

1141 136 920 PLN
120 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olecki
Świętajno
Orzechówko Na sprzedaż 1 526 000 PLN 218 000 m2
Orzechówko / Świętajno / olecki / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

sprzedam ziemię rolną o pow. 21.8h położoną w Orzechówku składającą się z działek 153,156,158 [...]

218 000 1 526 000 PLN
7 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
piski
Ruciane-Nida
Karwica Na sprzedaż 675 000 PLN 2700 m2
Karwica / Ruciane-Nida / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

sprzedam dwie działki budowlane w Karwicy położone w okolicy gościńca jawor o nr. (127/3+127/23) [...]

2700 675 000 PLN
250 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Biskupiec
Węgój Na sprzedaż 3 000 000 PLN 23 883 m2
Węgój / Biskupiec / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Teren inwestycyjny położony w miejscowości Węgój pod Biskupcem, około 50 km od Olsztyna i 30 km od [...]

23 883 3 000 000 PLN
125,61 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Gietrzwałd
Łupstych Na sprzedaż 779 000 PLN 2774 m2
Łupstych / Gietrzwałd / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż (bezpośrednio) atrakcyjna działka o powierzchni 2774 m², położona w miejscowości [...]

2774 779 000 PLN
280,82 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
mrągowski
Piecki
Dobry Lasek Na sprzedaż 130 000 PLN 1861 m2
Dobry Lasek / Piecki / mrągowski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Nie sprzedaję „kolejnej działki na Mazurach”. Oferuję rzadką możliwość posiadania własnego miejsca w [...]

1861 130 000 PLN
69,85 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Dobre Miasto
Podleśna Na sprzedaż 64 000 PLN 1017 m2
Podleśna / Dobre Miasto / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

PODLEŚNA gm.DOBRE MIASTO Na sprzedaż działka o pow. 1009m2 w miejscowości Podleśna, obręb Podleśna [...]

1017 64 000 PLN
62,93 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Gietrzwałd
Łupstych Na sprzedaż 599 000 PLN 3016 m2

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo malowniczo położoną działkę w miejscowości [...]

3016 599 000 PLN
198,61 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu

Działki - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy