wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Magazyn warmińsko-mazurskie
giżycki
Giżycko
Gajewo Na sprzedaż 5 902 770 PLN 1056,9 m2
Gajewo / Giżycko / giżycki / warmińsko-mazurskie / Polska Magazyn na sprzedaż

HALA PRODUKCYJNA / MAGAZYNOWA – GIŻYCKO (Gajewo) – 1 356 m² + działka 3 997 m² Cena: 4 799 000 PLN [...]

1056,9 5 902 770 PLN
5584,98 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Przemysłowy warmińsko-mazurskie
elbląski
Pasłęk
Pasłęk Na sprzedaż 10 000 000 PLN 2750 m2
Pasłęk / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Przemysłowy na sprzedaż

Na sprzedaż nieruchomość - przetwórnia ryb Obszar ( użytkowanie wieczyste 15692 m2) budynki ( hala [...]

2750 10 000 000 PLN
3636,36 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne warmińsko-mazurskie
Elbląg Do wynajęcia 550 PLN 10 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska, 1 Maja Komercyjne do wynajęcia

Dzień dobry Wynajmę lokal w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal na parterze z własnym wejściem, [...]

10 550 PLN
55 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Śródmieście Na sprzedaż 750 000 PLN 108,6 m2
Śródmieście / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Dąbrowszczaków Lokal na sprzedaż

Sprzedam wyjątkowy lokal w zabytkowej kamienicy – przy ul. Dąbrowszczaków w Olsztynie. Lokal [...]

108,6 750 000 PLN
6906,08 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
szczycieński
Szczytno Do wynajęcia 4600 PLN 260 m2
Szczytno / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska, Marii Konopnickiej Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal po przedszkolu "Smyk". 200 m2, 260 m2 w tej samej cenie lub 300 m2. za dopłatą. [...]

260 4600 PLN
17,69 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
ostródzki
Morąg
Kruszewnia Do wynajęcia 20 PLN 82 m2
Kruszewnia / Morąg / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Lokal do wynajęcia

ALDI Sp. z o.o. wynajmie dwa lokale handlowo-usługowy w Morągu, ul. Kruszewnia 1 o łącznej [...]

82 20 PLN
0,24 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Obiekt warmińsko-mazurskie
iławski
Iława
Siemiany Na sprzedaż 2 350 000 PLN 1008 m2
Siemiany / Iława / iławski / warmińsko-mazurskie / Polska Obiekt na sprzedaż

Na sprzedaż – doskonale prosperujący ośrodek wypoczynkowy w SiemianachNa sprzedaż w pełni [...]

1008 2 350 000 PLN
2331,35 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
olecki
Olecko
Olecko Do wynajęcia 7500 PLN 500 m2
Olecko / olecki / warmińsko-mazurskie / Polska, Władysława Broniewskiego Lokal do wynajęcia

Wynajmę pomieszczenia po byłym przedszkolu/żłobku (powierzchni 500 metrów), które mogą być [...]

500 7500 PLN
15 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn warmińsko-mazurskie
Elbląg Na sprzedaż 3 500 000 PLN 1010 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska, Piaskowa Magazyn na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący budynek magazynowy o powierzchni 1010 m², usytuowany na działce [...]

1010 3 500 000 PLN
3465,35 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn warmińsko-mazurskie
Olsztyn Do wynajęcia 6500 PLN 225 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Metalowa Magazyn do wynajęcia

Wynajmę halę o powierzchni 225 m z przeznaczeniem handlowym, magazyn, produkcja, warsztat. Lokal [...]

225 6500 PLN
28,89 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
Olsztyn Do wynajęcia 6500 PLN 225 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Metalowa Lokal do wynajęcia

225 6500 PLN
28,89 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne warmińsko-mazurskie
węgorzewski
Węgorzewo
Rudziszki Na sprzedaż 4 950 000 PLN 2800 m2
Rudziszki / Węgorzewo / węgorzewski / warmińsko-mazurskie / Polska Komercyjne na sprzedaż

Unikatowa nieruchomość komercyjna z szerokimi możliwościami wykorzystania. Nieruchomość 13 ha w [...]

2800 4 950 000 PLN
1767,86 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
szczycieński
Szczytno Na sprzedaż 1 245 000 PLN 287,49 m2
Szczytno / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska, Polna Lokal na sprzedaż

Ogłoszenie bez pośredników. Sprzedam nieruchomość zabudowaną pawilon Uslugowo-Handlowy o [...]

287,49 1 245 000 PLN
4330,59 PLN/m²
15-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro warmińsko-mazurskie
Elbląg Do wynajęcia 24 000 PLN 320 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska, Malborska Biuro do wynajęcia

Wynajmę pomieszczenie idealne na prowadzenie biura, przychodni ,gabinetów lekarskich, szkoły. [...]

320 24 000 PLN
75 PLN/m²
06-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda Do wynajęcia 1300 PLN 143 m2
Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie, Tadeusza Stępowskiego Lokal do wynajęcia

LOFT25 znajduje się w Ostródzie na ul. Stępowskiego 25, na wyłączność, wynajem na imprezy, spotkania [...]

143 1300 PLN
9,09 PLN/m²
05-12-2025 Dodaj do notesu
Magazyn warmińsko-mazurskie
elbląski
Elbląg
Nowina Do wynajęcia 17 600 PLN 800 m2
Nowina / Elbląg / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Magazyn do wynajęcia

Nowoczesne hale produkcyjno-magazynowe przy trasie S7 – suwnice do 100 ton Oferujemy powierzchnie [...]

800 17 600 PLN
22 PLN/m²
07-11-2025 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda Do wynajęcia 36 000 PLN 800 m2
Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie, Grunwaldzka Lokal do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 800 m2, usytuowany w parku handlowym. Obecnym najemcą [...]

800 36 000 PLN
45 PLN/m²
03-11-2025 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
szczycieński
Szczytno Na sprzedaż 3800 PLN 200 m2
Szczytno / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska, Tadeusza Kościuszki Lokal na sprzedaż

2 pomieszczenia po. 200 m2 (wspólne wejście) nad apteką Gemini . Cena dotyczy 1 pomieszczenia [...]

200 3800 PLN
19 PLN/m²
31-10-2025 Dodaj do notesu
Komercyjne warmińsko-mazurskie
działdowski
Lidzbark
Lidzbark Na sprzedaż 9 000 000 PLN 35 000 m2
Lidzbark / działdowski / warmińsko-mazurskie / Polska Komercyjne na sprzedaż

Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy usytuowany w Lidzbarku, w lesie, nad brzegiem jeziora objętego [...]

35 000 9 000 000 PLN
257,14 PLN/m²
02-07-2025 Dodaj do notesu
Hotel warmińsko-mazurskie
olsztyński
Barczewo
Tumiany Na sprzedaż 1 PLN 1400 m2
Tumiany / Barczewo / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Hotel na sprzedaż

Wyjątkowa nieruchomość komercyjna – historyczny kompleks hotelowo-eventowy na WarmiiNa sprzedaż [...]

1400 1 PLN
0 PLN/m²
04-04-2025 Dodaj do notesu
Reklamy