wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Biuro mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 7900 PLN 112 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Dobra Biuro do wynajęcia

Na wynajem funkcjonalna powierzchnia biurowa zlokalizowana przy ul. Dobrej 5 – w prestiżowej części [...]

112 7900 PLN
70,54 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 1 890 000 PLN 86 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Grzybowska Lokal na sprzedaż

SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO lokal użytkowy o powierzchni 86 m2, położony przy ul. Grzybowskiej – w samym [...]

86 1 890 000 PLN
21 976,74 PLN/m²
12-05-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 55 000 PLN 520 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia biuro w Warsaw Financial Center (centrum Warszawy) Oferujemy przestronne i nowoczesne [...]

520 55 000 PLN
105,77 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Śródmieście Południowe Do wynajęcia 4300 PLN 50 m2
Śródmieście Południowe / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Marszałkowska Biuro do wynajęcia

MARSZAŁKOWSKA 6 (róg al. Szucha) przy Pl. Unii Lubelskiej - 50m2 na biuro po remoncie BEZ AGENCJI [...]

50 4300 PLN
86 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Śródmieście Południowe Do wynajęcia 6000 PLN 90 m2
Śródmieście Południowe / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Nowogrodzka Lokal do wynajęcia

Lokal do wynajęcia w centrum Warszawy (tylko z zakupem gotowego biznesu) Do wynajęcia lokal [...]

90 6000 PLN
66,67 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Na sprzedaż 60 000 PLN 120,68 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Leszczyńska Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Do odstąpienia lokal na powiślu ul. Leszczyńska 12.W tym momencie czynsz wynosi 9992 zł netto plus [...]

120,68 60 000 PLN
497,18 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Wynajmę lokal na klub muzyczny o powierzchni od 250m2 w Centrum Warszawy. Lub przejmę funkcjonujący [...]

500 30 000 PLN
60 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 2000 PLN 37 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Wspólna Lokal do wynajęcia

Odstąpię butik w centrum { sprzedaż części przedsiębiorstwa } Lokal miasta z niskim czynszem ok 2000 [...]

37 2000 PLN
54,05 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 150 000 PLN 37 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Wspólna Lokal na sprzedaż

Odsprzedam butik w centrum { sprzedaż części przedsiębiorstwa } Lokal miasta z niskim czynszem ok [...]

37 150 000 PLN
4054,05 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 4400 PLN 17 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Aleje Jerozolimskie Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia Lokal na Studio Beauty , Barber , lub Salon Fryzjerski . Do wynajęcia w pełni [...]

17 4400 PLN
258,82 PLN/m²
21-01-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 38 PLN 10 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Solec Biuro do wynajęcia

Wyjątkowa przestrzeń zatopiona w objęciach klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu. Cicha i [...]

10 38 PLN
3,80 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu