wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 1 850 000 PLN 85 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Sapieżyńska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Spokojna lokalizacja. Kameralny budynek. Cztery pokoje. Oddzielna kuchnia. Duży balkon. Dwustronne [...]

85 1 850 000 PLN
21 764,71 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 8800 PLN 112 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Dobra Biuro do wynajęcia

Na wynajem funkcjonalna powierzchnia biurowa zlokalizowana przy ul. Dobrej 5 – w prestiżowej części [...]

112 8800 PLN
78,57 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 4400 PLN 50 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Bagatela Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ENG: For Rent Apartment on Bagatela Street, Warsaw City Centre A unique apartment for rent in a [...]

50 4400 PLN
88 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 3790 PLN 45 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wyjątkowy Apartament z Balkonem (45+8m2) i Garażem w Sercu Warszawy – Rezydencja Warecka Z [...]

45 3790 PLN
84,22 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 2075 PLN 26 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Grzybowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie 26 m2, niski standard. ul. Grzybowska 6/10. Czynsz najmu: 1.500,00 zł. + [...]

26 2075 PLN
79,81 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 4500 PLN 42 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Rozbrat Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie dostępne do wynajęcia! ul. Rozbrat 16/18, Warszawa Śródmieście, dzielnica Powiśle | Solec [...]

42 4500 PLN
107,14 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 600 000 PLN 30,5 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Nowolipki Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż 30,5 m² kawalerka przy ul. Nowolipki, w sercu Muranowa, kilka minut od metra, tramwajów [...]

30,5 600 000 PLN
19 672,13 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 1 890 000 PLN 86 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Grzybowska Lokal na sprzedaż

SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO lokal użytkowy o powierzchni 86 m2, położony przy ul. Grzybowskiej – w samym [...]

86 1 890 000 PLN
21 976,74 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 590 000 PLN 26,7 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Przechodnia Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie na Przechodniej w ścisłym Centrum Warszawy po remoncie. Sprzedaż bezpośrednia - [...]

26,7 590 000 PLN
22 097,38 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
30 1 239 000 PLN
41 300 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 2700 PLN 39 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Okrąg Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Powiśle | ul. Okrąg | 2 pokoje | 39 m²| balkon | piwnica | park Wynajmę bezpośrednio mieszkanie [...]

39 2700 PLN
69,23 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 2700 PLN 39 m2

39 2700 PLN
69,23 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 2600 PLN 27,25 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Wilanowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

do wynajecia ladna kawalerka na Powislu ul.Wilanowska..mieszkanie calkowicie umeblowane..pralka, [...]

27,25 2600 PLN
95,41 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 55 000 PLN 520 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia biuro w Warsaw Financial Center (centrum Warszawy) Oferujemy przestronne i nowoczesne [...]

520 55 000 PLN
105,77 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Muranów Do wynajęcia 7900 PLN 84 m2
Muranów / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Pokorna Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Na wynajem bez prowizji przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84 m² z loggią. [...]

84 7900 PLN
94,05 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Śródmieście Południowe Do wynajęcia 4300 PLN 50 m2
Śródmieście Południowe / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Marszałkowska Biuro do wynajęcia

MARSZAŁKOWSKA 6 (róg al. Szucha) przy Pl. Unii Lubelskiej - 50m2 na biuro po remoncie BEZ AGENCJI [...]

50 4300 PLN
86 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Śródmieście Południowe Do wynajęcia 6000 PLN 90 m2
Śródmieście Południowe / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Nowogrodzka Lokal do wynajęcia

Lokal do wynajęcia w centrum Warszawy (tylko z zakupem gotowego biznesu) Do wynajęcia lokal [...]

90 6000 PLN
66,67 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 899 900 PLN 45 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Pańska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

***Agencjom dziękuję, chyba że z zainteresowanym klientem *** Sprzedam bezpośrednio piękne [...]

45 899 900 PLN
19 997,78 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Śródmieście Południowe Do wynajęcia 2500 PLN 30 m2
Śródmieście Południowe / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Marszałkowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

OPISKawalerka z widokiem na Pałac Kultury | ul. Marszałkowska Do wynajęcia jasna, funkcjonalna [...]

30 2500 PLN
83,33 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 3000 PLN 39 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Fabryczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m², zlokalizowane przy ul. Fabrycznej na [...]

39 3000 PLN
76,92 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu