wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 699 000 PLN 46,52 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie 46,5 M2, z własnym miejscem parkingowym , wyposażone w meble i sprzęt AGD . Z [...]

46,52 699 000 PLN
15 025,80 PLN/m²
9 godzin temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 9100 PLN 140 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Ostródzka Dom do wynajęcia

Wynajmę dom typu bliźniak w środkowej części zamkniętego osiedla w stylu amerykańskim. Dom w [...]

140 9100 PLN
65 PLN/m²
11 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 440 000 PLN 29 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Sieczna Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Bezpośrednio! Na sprzedaż, gotowa do zamieszkania, kawalerka o pow. 28.7 mkw. położona na Zielonej [...]

29 440 000 PLN
15 172,41 PLN/m²
17 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 3400 PLN 40 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dostępne pomiędzy 1 a 15 lipca 2026 r. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w pięknej, [...]

40 3400 PLN
85 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Żerań Do wynajęcia 3500 PLN 48 m2
Żerań / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Łopianowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Blok Łopianowa 5 w przyjaznej okolicy, niedaleko kanału żerańskiego ze wspaniałą infrastrukturą do [...]

48 3500 PLN
72,92 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Do wynajęcia 3500 PLN 65 m2
Tarchomin / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Strumykowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², zlokalizowane przy ul. [...]

65 3500 PLN
53,85 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 3800 PLN 43 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Odkryta Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowoczesne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,05 m² znajdujące się w [...]

43 3800 PLN
88,37 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 2400 PLN 40 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Kartograficzna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie (40 m2), na 1 piętrze w dwupiętrowym budynku (brak windy), wraz z [...]

40 2400 PLN
60 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 680 000 PLN 50,3 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Erazma z Zakroczymia Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 50,30 m², zlokalizowane [...]

50,3 680 000 PLN
13 518,89 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 60 777 PLN 54,2 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Skarbka z Gór Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Syndyk masy upadłości Andrzeja Wójcikiewicza ogłasza sprzedaż z wolnej ręki w drodze [...]

54,2 60 777 PLN
1121,35 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 2900 PLN 33 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Skarbka z Gór Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje, 33m2 na Białołęce przy ulicy Skarbka z Gór. Salon z aneksem [...]

33 2900 PLN
87,88 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 539 000 PLN 32 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Christa Botewa Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,1 m², położona na pierwszym piętrze w [...]

32 539 000 PLN
16 843,75 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Światowida Działka do wynajęcia

Bezpośrednio od właściciela – bez prowizji! Szukasz miejsca, które od razu zacznie zarabiać? To jest [...]

1400 11 000 PLN
7,86 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Do wynajęcia 2880 PLN 33 m2
Tarchomin / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Ceramiczna Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

[ENG version below] Pośrednikom i agencjom dziękuję. Nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka (33 [...]

33 2880 PLN
87,27 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 879 000 PLN 151 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie Dom na sprzedaż

ZAMIESZKAJ W SPOKOJNEJ, ZIELONEJ OKOLICY W OTOCZENIU LASU W ofercie mamy domy o powierzchniach [...]

151 879 000 PLN
5821,19 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Nowodwory Do wynajęcia 800 PLN
Nowodwory / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Pasłęcka Pokój do wynajęcia

Bez prowizji. Bez właściciela. Bez tłumów w kuchni i w łazience. Od zaraz do wynajęcia zamykany na [...]

800 PLN
114,29 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 800 000 PLN 1500 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Stumilowy Las Działka na sprzedaż

Witam, sprzedam działkę na Warszawskiej Białołęce na ulicy Stumilowy Las, działka piękna, położona [...]

1500 800 000 PLN
533,33 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka
Tarchomin Na sprzedaż 695 000 PLN 51,5 m2
Tarchomin / Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Myśliborska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie, dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, WC. Duży pokój z bardzo dużym [...]

51,5 695 000 PLN
13 495,15 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 2200 PLN 37,5 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Głębocka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie 1-pokojowe, o powierzchni 37,5m2, częściowo umeblowane. Mieszkanie mieści się na osiedlu [...]

37,5 2200 PLN
58,67 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 699 000 PLN 46,52 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Kamykowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję mieszkanie z własnym miejscem parkingowym. Umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Z [...]

46,52 699 000 PLN
15 025,80 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu