wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer
Marysin Wawerski Na sprzedaż 380 000 PLN 26,72 m2
Marysin Wawerski / Wawer / Warszawa / mazowieckie, Króla Maciusia Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki przy ul. Króla Maciusia 7 A( Marysin [...]

26,72 380 000 PLN
14 221,56 PLN/m²
18 godzin temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 1 939 000 PLN 203 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Wiślanych Pól Dom na sprzedaż

O NIERUCHOMOŚCI Nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, wybudowany [...]

203 1 939 000 PLN
9551,72 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer Do wynajęcia 2200 PLN 30 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Wał Miedzeszyński Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę położoną w cichej i spokojnej okolicy, w osiedlu zamkniętym przy ul. Wał [...]

30 2200 PLN
73,33 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 4 250 000 PLN 5000 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Chodzieska Działka na sprzedaż

Witam mam do sprzedania działkę przy ulicy Chodzieskiej (Dzielnica Wawer). Działka ma dostęp do [...]

5000 4 250 000 PLN
850 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 900 000 PLN 67 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Borowiecka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję do sprzedaży nowe mieszkanie o powierzchni 67 metrów kwadratowych z ( ogródkiem 30 metrów [...]

67 900 000 PLN
13 432,84 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 990 000 PLN 1004 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Kminkowa Działka na sprzedaż

Sprzedaję swoja działkę bezpośrednio. Działka budowlana z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. [...]

1004 990 000 PLN
986,06 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 3 390 000 PLN 246 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Poprawna Dom na sprzedaż

Nowoczesny dom rodzinny 246 m² | ogród zimowy | zamknięte osiedle | Wawer, ul. Poprawna Cena: 3 390 [...]

246 3 390 000 PLN
13 780,49 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Wawer
Marysin Wawerski Do wynajęcia 1600 PLN
Marysin Wawerski / Wawer / Warszawa / mazowieckie, Rolnicza Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia pokój w budynku jednorodzinnym na parterze. Czynsz miesięczny 1600 zł i jednomiesięczna [...]

1600 PLN
100 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wawer Do wynajęcia 9700 PLN 228 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Wał Miedzeszyński Dom do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia przestronny, 2-kondygnacyjny dom położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu [...]

228 9700 PLN
42,54 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer
Os.Wawer Do wynajęcia 4000 PLN 57 m2
Os.Wawer / Wawer / Warszawa / mazowieckie, Klimontowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela od zaraz mieszkanie dwupokojowe umeblowane 57m2 na [...]

57 4000 PLN
70,18 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer
Anin Na sprzedaż 1 600 000 PLN 76,5 m2
Anin / Wawer / Warszawa / mazowieckie, Rzeźbiarska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 76,5 m² położony na parterze w 3-kondygnacyjnym [...]

76,5 1 600 000 PLN
20 915,03 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Wawer Do wynajęcia 7777 PLN 1650 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Wał Miedzeszyński Działka do wynajęcia

Do wynajęcia działka położona przy ul. Wał Miedzeszyński w Warszawie (Wawer-Zerzeń). Działka ma [...]

1650 7777 PLN
4,71 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Wawer Do wynajęcia 4000 PLN 40 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Zasobna Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal w budynku usługowym przy ul. Zasobnej 49 w Warszawie w Radości. Przy budynku jest [...]

40 4000 PLN
100 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 1 690 000 PLN 150 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Wał Miedzeszyński Dom na sprzedaż

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w zielonej i spokojnej części Warszawy w dzielnicy [...]

150 1 690 000 PLN
11 266,67 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer Do wynajęcia 5500 PLN 66,21 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Zabielska Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Mieszkanie jest zupełnie nowe, wykończone w wysokim standardzie i w pełni wyposażone – gotowe do [...]

66,21 5500 PLN
83,07 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 690 000 PLN 73,5 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Tytoniowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Przedmiotem sprzedaży jest czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim i ostatnim piętrze na [...]

73,5 690 000 PLN
9387,76 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer
Anin Do wynajęcia 6800 PLN 156 m2
Anin / Wawer / Warszawa / mazowieckie, VI Poprzeczna Mieszkanie do wynajęcia | 5 pokoi

Pięciopokojowy apartament w kameralnym budynku w Aninie. W mieszkaniu 4 sypialnie i 1 pokój na [...]

156 6800 PLN
43,59 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 1 775 000 PLN 190,23 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Trakt Lubelski Dom na sprzedaż

Dom z garażem w nowoczesnym zamkniętym osiedlu – bliski Wawer Kanalizacja miejska! Przyjdź i zobacz [...]

190,23 1 775 000 PLN
9330,81 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer
Międzylesie Do wynajęcia 3600 PLN 53 m2
Międzylesie / Wawer / Warszawa / mazowieckie, Cylichowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia NOWE, wyjątkowe mieszkanie w pięknej, zielonej okolicy Warszawy, dzielnica Międzylesia [...]

53 3600 PLN
67,92 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wawer
Falenica Na sprzedaż 1 960 000 PLN 150 m2
Falenica / Wawer / Warszawa / mazowieckie, Przylaszczkowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu w [...]

150 1 960 000 PLN
13 066,67 PLN/m²
18-02-2026 Dodaj do notesu