wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 930 000 PLN 49,33 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Generała Tadeusza Pełczyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe, dające możliwość wydzielenia trzeciego pokoju. Łączna [...]

49,33 930 000 PLN
18 852,63 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 23 000 PLN 12 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Księcia Bolesława Garaż na sprzedaż

Miejsce postojowe znajduje się na parterze w hali nadziemnego parkingu położonego przy ul. Księcia [...]

12 23 000 PLN
1916,67 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 1600 PLN
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Tkaczy Pokój do wynajęcia

Wynajmę pokój w domu jednorodzinnym dla pracującego mężczyzny, pokój jest samodzielny,zamykany na [...]

1600 PLN
80 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Bemowo
Jelonki Południowe Do wynajęcia 1500 PLN
Jelonki Południowe / Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Synów Pułku Pokój do wynajęcia

Wynajmę dla 1 osoby pokój z wyjściem na balkon w dwupokojowym mieszkaniu na Jelonkach/Bemowie przy [...]

1500 PLN
93,75 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 3000 PLN 52 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Jana Olbrachta Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Funkcjonalne, wygodne, mieszkanie z loggią oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, na [...]

52 3000 PLN
57,69 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 2500 PLN 50 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Rozłogi Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na parterze. Lokal składa się z 2 pokoi, [...]

50 2500 PLN
50 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 3330 PLN 35 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Górczewska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

BEZPOŚREDNI WYNAJEM Komfortowe 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 25 m2 z dodatkową antresolą 27 [...]

35 3330 PLN
95,14 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 265 PLN 12 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Obrońców Tobruku Garaż do wynajęcia

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ul. Obrońców Tobruku 34 (Bemowo). [...]

12 265 PLN
22,08 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
43 3500 PLN
81,40 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 519 000 PLN 26 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Jana Heweliusza Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela - bez prowizji i pośredników. Księga Wieczysta bez obciążeń. [...]

26 519 000 PLN
19 961,54 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 4200 PLN 52 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Szeligowska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mam do wynajęcia od zaraz mieszkanie 51 m2 - 3 pokojowe, na 2 piętrze, z garażem podziemnym i [...]

52 4200 PLN
80,77 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 950 PLN
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Rozalińska Pokój do wynajęcia

Pokój do wynajęcia od 1 Maja, studentom lub osobom pracującym. Dla osób niepalących i [...]

950 PLN
79,17 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 1 340 000 PLN 66,2 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Budy Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedam BEZPOŚREDNIO 4-pokojowe mieszkanie w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Bemowa [...]

66,2 1 340 000 PLN
20 241,69 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 2600 PLN 55 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Budy Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Odświeżone 2 pokojowe w pełni umeblowane mieszkanie na Górcach. 2 pokojowe umeblowane mieszkanie o [...]

55 2600 PLN
47,27 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 4500 PLN 51,22 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Lazurowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę bezpośrednio 3-pokojowy, klimatyzowany, całkowicie nowy, wyposażony i umeblowany apartament [...]

51,22 4500 PLN
87,86 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 1 520 000 PLN 82,53 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Lazurowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

DWUSTRONNE NAROŻNE JASNE I ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANE – Twoje miejsce na Bemowie! OGŁOSZENIE [...]

82,53 1 520 000 PLN
18 417,55 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 4300 PLN 47 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Szeligowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

To mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o komforcie życia - łączy prywatność, wysoką jakość [...]

47 4300 PLN
91,49 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo
Jelonki Południowe Na sprzedaż 1 149 000 PLN 68,12 m2
Jelonki Południowe / Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Strzelców Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie, na drugim pietrze w budynku z 2017 [...]

68,12 1 149 000 PLN
16 867,29 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 2250 PLN 30 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Synów Pułku Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajem bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie w bloku, dzielnica Bemowo Jelonki (Synów Pułku). [...]

30 2250 PLN
75 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 350 PLN 90 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Powstańców Śląskich Lokal na sprzedaż

Oferuję do wynajmu komfortowy gabinet – idealny dla psychoterapeuty lub psychologa. Lokal składa [...]

90 350 PLN
3,89 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu