wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Pokój mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 1240 PLN
Ursynów / Warszawa / mazowieckie Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia samodzielny pokój jednoosobowy ok. 12 m.kw. wpełni umeblowany (łóżko, pojemna szafa, [...]

1240 PLN
103,33 PLN/m²
5 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 11 500 PLN 120 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Alternatywy Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

BEZPOSREDNIO. Bez prowizji. TOP. Komfortowe 120m2 + 20m2 Taras. Duze, jasne , przestronne , bardzo [...]

120 11 500 PLN
95,83 PLN/m²
10 godzin temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Pyry Na sprzedaż 3 300 000 PLN 350 m2
Pyry / Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Białozora Dom na sprzedaż

6OI2O4O73 Bezpośrednio - SPRZEDAM!!! - (Wynajmę w całości) Bezpośrednio! • Sprzedaż - Super [...]

350 3 300 000 PLN
9428,57 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 1700 PLN
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Polinezyjska Pokój do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia dwa jasne i ustawne pokoje w świetnej lokalizacji na warszawskim Ursynowie, w [...]

1700 PLN
147,83 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 3200 PLN 49,1 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Franciszka Marii Lanciego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

CICHE, funkcjonalne, 2 pokoje, 49,10 m², ul. LANCIEGO, Ursynów – Natolin. BEZPOŚREDNIO. Ciche, [...]

49,1 3200 PLN
65,17 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 8900 PLN 107 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Wąwozowa Lokal do wynajęcia

Wynajmę atrakcyjny lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji na Kabatach, w strefie wysokiej [...]

107 8900 PLN
83,18 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 2 999 998 PLN 8683 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie Działka na sprzedaż

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela działka inwestycyjna o powierzchni 8 683 m², położona w [...]

8683 2 999 998 PLN
345,50 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Pyry Do wynajęcia 27 000 PLN 320 m2
Pyry / Ursynów / Warszawa / mazowieckie Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia (z możliwością sprzedaży dla zainteresowanych zakupem) nowo wybudowany, reprezentacyjny [...]

320 27 000 PLN
84,38 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 4000 PLN 57 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Kłobucka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 57 m2. Osiedle zamknięte Sakura na granicy Mokotowa i Ursynowa, [...]

57 4000 PLN
70,18 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 3400 PLN 62 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Związku Walki Młodych Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia od 1 czerwca 2026. Metro Stokłosy, Ursynów. Mieszkanie 3-pokojowe 62m2, słoneczne, [...]

62 3400 PLN
54,84 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 2500 PLN 38 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Komisji Edukacji Narodowej Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Kawalerka 38 m² przy metrze Natolin – bezpośrednio. Kwota 2500 pln, plus czynsz administracyjny ok [...]

38 2500 PLN
65,79 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 4000 PLN 41 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Fort Służew Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Zapraszam do wynajmu mieszkania o wysokim standardzie na wspaniałym osiedlu wybudowanym w 2019 roku. [...]

41 4000 PLN
97,56 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 980 000 PLN 728 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Hołubcowa Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 728 m2 za 980 tys zł (niecałe 1350 zł za m2), [...]

728 980 000 PLN
1346,15 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 4000 PLN 68 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Kuropatwy Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 68 metrów kwadratowych w Warszawie przy ulicy Kuropatwy [...]

68 4000 PLN
58,82 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Kabaty Na sprzedaż 999 000 PLN 50,8 m2
Kabaty / Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Rybałtów Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

JESTES Z AGENCJI - NIE DZWON - sprzedaz bezposrednio od wlasciciela Na sprzedaż 3-pokojowe [...]

50,8 999 000 PLN
19 665,35 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 2 150 000 PLN 106 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Komisji Edukacji Narodowej Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Nie współpracuje z agencjami nieruchomości. Pośredników [...]

106 2 150 000 PLN
20 283,02 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 6800 PLN 132 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Zaolziańska Mieszkanie do wynajęcia | 5 pokoi

Apartament przy ul Zaolziańskiej, jednopoziomowy, częściowo umeblowany, z pięknym widokiem na park, [...]

132 6800 PLN
51,52 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 1 100 000 PLN 61 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Zamiany Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61 m² znajduje się na 5. piętrze w 7-piętrowym bloku. Oferuje 3 [...]

61 1 100 000 PLN
18 032,79 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 879 000 PLN 47 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Nowoursynowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie 3-pokojowy układ na 47 m² | Ursynów, ul. Nowoursynowska | obok autobusu do metra | [...]

47 879 000 PLN
18 702,13 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Kabaty Do wynajęcia 3500 PLN 33 m2
Kabaty / Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Komisji Edukacji Narodowej Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Opis lokalizacji: 1 min,metro Kabaty-dojazd w każda Strone Warszawy.wszelkie uczelnie z doskonałym [...]

33 3500 PLN
106,06 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu