wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 11 500 PLN 120 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Alternatywy Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

BEZPOSREDNIO. Bez prowizji. TOP. Komfortowe 120m2 + 20m2 Taras. Duze, jasne , przestronne , bardzo [...]

120 11 500 PLN
95,83 PLN/m²
10 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 3200 PLN 49,1 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Franciszka Marii Lanciego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

CICHE, funkcjonalne, 2 pokoje, 49,10 m², ul. LANCIEGO, Ursynów – Natolin. BEZPOŚREDNIO. Ciche, [...]

49,1 3200 PLN
65,17 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 4000 PLN 57 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Kłobucka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 57 m2. Osiedle zamknięte Sakura na granicy Mokotowa i Ursynowa, [...]

57 4000 PLN
70,18 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 3400 PLN 62 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Związku Walki Młodych Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia od 1 czerwca 2026. Metro Stokłosy, Ursynów. Mieszkanie 3-pokojowe 62m2, słoneczne, [...]

62 3400 PLN
54,84 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 2500 PLN 38 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Komisji Edukacji Narodowej Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Kawalerka 38 m² przy metrze Natolin – bezpośrednio. Kwota 2500 pln, plus czynsz administracyjny ok [...]

38 2500 PLN
65,79 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 4000 PLN 41 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Fort Służew Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Zapraszam do wynajmu mieszkania o wysokim standardzie na wspaniałym osiedlu wybudowanym w 2019 roku. [...]

41 4000 PLN
97,56 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 4000 PLN 68 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Kuropatwy Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 68 metrów kwadratowych w Warszawie przy ulicy Kuropatwy [...]

68 4000 PLN
58,82 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Kabaty Na sprzedaż 999 000 PLN 50,8 m2
Kabaty / Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Rybałtów Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

JESTES Z AGENCJI - NIE DZWON - sprzedaz bezposrednio od wlasciciela Na sprzedaż 3-pokojowe [...]

50,8 999 000 PLN
19 665,35 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 6800 PLN 132 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Zaolziańska Mieszkanie do wynajęcia | 5 pokoi

Apartament przy ul Zaolziańskiej, jednopoziomowy, częściowo umeblowany, z pięknym widokiem na park, [...]

132 6800 PLN
51,52 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 1 100 000 PLN 61 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Zamiany Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61 m² znajduje się na 5. piętrze w 7-piętrowym bloku. Oferuje 3 [...]

61 1 100 000 PLN
18 032,79 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 879 000 PLN 47 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Nowoursynowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie 3-pokojowy układ na 47 m² | Ursynów, ul. Nowoursynowska | obok autobusu do metra | [...]

47 879 000 PLN
18 702,13 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Kabaty Do wynajęcia 3500 PLN 33 m2
Kabaty / Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Komisji Edukacji Narodowej Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Opis lokalizacji: 1 min,metro Kabaty-dojazd w każda Strone Warszawy.wszelkie uczelnie z doskonałym [...]

33 3500 PLN
106,06 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Kabaty Na sprzedaż 598 000 PLN 35,2 m2
Kabaty / Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Villardczyków Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35,2mkw usytuowane w bloku na parterze z [...]

35,2 598 000 PLN
16 988,64 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 1 499 999 PLN 93 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Za Łąkami Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92,88 m², zlokalizowane na Kabatach, w spokojnej i [...]

93 1 499 999 PLN
16 129,02 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Kabaty Na sprzedaż 1 550 000 PLN 80 m2
Kabaty / Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Wąwozowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80m2 tuż obok wejścia do metra Kabaty, [...]

80 1 550 000 PLN
19 375 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 2400 PLN 27 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Stanisława Herbsta Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę, 27m2, świeżo po remoncie przy ul. Herbsta, I piętro, 3 min. od stacji metra [...]

27 2400 PLN
88,89 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 775 000 PLN 46,8 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Ludwika Hirszfelda Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46,8 m², zlokalizowane w niskim, [...]

46,8 775 000 PLN
16 559,83 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 4500 PLN 78,48 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Dereniowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Dereniowej w Warszawie (budynek nr 2, Ursynów). Lokal [...]

78,48 4500 PLN
57,34 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 1 259 000 PLN 63 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Hilarego Koprowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na SPRZEDAŻ wyjątkowe, narożne mieszkanie o powierzchni 63 m² z prywatnym ogrodem aż 187 m², [...]

63 1 259 000 PLN
19 984,13 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 1 259 000 PLN 63 m2

63 1 259 000 PLN
19 984,13 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu