wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 599 000 PLN 28 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Wiosny Ludów Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Bez pośredników komfortowo wykończone mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie zostało wykończone w [...]

28 599 000 PLN
21 392,86 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 3350 PLN 32 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Herbu Oksza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwa oddzielne pokoje z osobną kuchnią 32m2 Warszawa Ursus Szamoty za CH Factory Nowe piękne, ciche, [...]

32 3350 PLN
104,69 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 2800 PLN 45 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Zagłoby Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Witam,mam do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Ursus,jest to mieszkanie na 11piętrze w bloku.Dwa [...]

45 2800 PLN
62,22 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 790 000 PLN 49,3 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Magnacka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Trzypokojowe Mieszkanie z Loggią i Miejscem Parkingowym w Sercu Ursusa Gołąbki Zapraszamy do [...]

49,3 790 000 PLN
16 024,34 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 2799 PLN 35 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Kolorowa Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m²na parterze bloku z zadbaną klatką schodową. [...]

35 2799 PLN
79,97 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 2990 PLN 37 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Karola Taylora Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie 37m2 , składające się z: salonu z aneksem [...]

37 2990 PLN
80,81 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 3000 PLN 50 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Ryżowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia od zaraz. W pełni wyposażone, pachnące [...]

50 3000 PLN
60 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 760 000 PLN 38,37 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Stefanii Wilczyńskiej Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż nowoczesne, przytulne i jasne mieszkanie na granicy Ursusa i Włoch. Mieszkanie nigdy nie [...]

38,37 760 000 PLN
19 807,14 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 580 000 PLN 33,51 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Tomcia Palucha Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Bezpośrednio mieszkanie na start lub jako inwestycja. Ciche, czyste i zadbane mieszkania z balkonem [...]

33,51 580 000 PLN
17 308,27 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 2500 PLN 29 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Studio/kawalerka wykończone "pod klucz" do pierwszego wynajmu. Lokal idealny dla: - [...]

29 2500 PLN
86,21 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 4700 PLN 72 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Edwarda Habicha Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie w nowej inwestycji Ursus Factory 4. Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze, o [...]

72 4700 PLN
65,28 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 3200 PLN 52 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Starodęby Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal składa się z przestronnego salonu z [...]

52 3200 PLN
61,54 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 820 000 PLN 57,66 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Dzieci Warszawy Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z drewnianym parkietem, balkonem i ekspozycją południowo-zachodnią. [...]

57,66 820 000 PLN
14 221,30 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 560 000 PLN 31 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Posag 7 Panien Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku z roku 2020, w spokojnej, a zarazem tętniącej życiem [...]

31 560 000 PLN
18 064,52 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 855 000 PLN 58,29 m2

Witam sprzedam mieszkanie o powierzchni ponad 58m, dwa pokoje: salon z otwarta kuchnią, przestronna [...]

58,29 855 000 PLN
14 668,04 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 1 100 000 PLN 67 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Dzieci Warszawy Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

To przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m² znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu z [...]

67 1 100 000 PLN
16 417,91 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 899 000 PLN 62,6 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Kolorowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Bezpośrednio, 3-pokojowe mieszkanie, po remoncie z balkonem oraz piwnicą, 62,6 m², ul. Kolorowa 5, [...]

62,6 899 000 PLN
14 361,02 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 875 000 PLN 61,23 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Skoroszewska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem, gotowe do wprowadzenia. Ursus, ulica Skoroszewska 7 metraż: [...]

61,23 875 000 PLN
14 290,38 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus
Skorosze Do wynajęcia 3300 PLN 39 m2
Skorosze / Ursus / Warszawa / mazowieckie, Tomcia Palucha Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m² z prywatnym ogródkiem, położone w [...]

39 3300 PLN
84,62 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 3200 PLN 45 m2

Do wynajęcia mieszkanie – Warszawa Ursus Oferuję do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy [...]

45 3200 PLN
71,11 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu