wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany
Stare Bielany Na sprzedaż 1 870 000 PLN 85 m2
Stare Bielany / Bielany / Warszawa / mazowieckie, Krotoszyńska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

KLIMATYCZNE, SŁONECZNE MIESZKANIE Z TARASEM I OGRÓDKIEM W KAMIENICY NA STARYCH BIELANACH, BLISKO [...]

85 1 870 000 PLN
22 000 PLN/m²
11 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 3500 PLN 48 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Jana Kasprowicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone ( lodówko-zamrażarka, zmywarka, piekarnik, płyta [...]

48 3500 PLN
72,92 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 3200 PLN 40 m2

Witam serdecznie Mieszkanie do wynajęcia po generalnym remoncie na Bielanach przy Metrze Wawrzyszew [...]

40 3200 PLN
80 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 2500 PLN 26 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Wiliama Szekspira Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Cicha i przytulna kawalerka, po remoncie generalnym - stan jak na zdjęciach, piętro IX z X, winda. [...]

26 2500 PLN
96,15 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 2400 PLN 28 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Sokratesa Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Dzień dobry :) Mam na wynajem kawalerkę z oddzielną kuchnią, dużą łazienką oraz balkonem. W pełni [...]

28 2400 PLN
85,71 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 2600 PLN 27 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Kawalerka 27m2, umeblowana, pokój dzienny z balkonem, kuchnia i łazienka. Lokalizacja: blisko [...]

27 2600 PLN
96,30 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany
Marymont-Kaskada Do wynajęcia 7600 PLN 118 m2
Marymont-Kaskada / Bielany / Warszawa / mazowieckie, Klaudyny Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

MARYMONT - Mieszkanie 118 m2, nieumeblowane usytuowane na pierwszym pietrze (bardzo wygodne, lagodne [...]

118 7600 PLN
64,41 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 3200 PLN 40 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Renesansowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowy, piękny apartamentowiec na Bielanach, 7 piętro, widok z okna z każdej strony, brak blisko [...]

40 3200 PLN
80 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 2800 PLN 57 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Encyklopedyczna Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę bezpośrednio trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Encyklopedycznej. Mieszkanie na 4 piętrze w [...]

57 2800 PLN
49,12 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 2950 PLN 28 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Dantego Alighieri Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Kawalerka 2 min od metra Wawrzyszew - blisko do : AWF oraz UKSW ( 15 min na nogach) -dookoła [...]

28 2950 PLN
105,36 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 3900 PLN 55,5 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Zgrupowania AK Żmija Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam do zaoferowanie na wynajem 55 m mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią i łazienką po [...]

55,5 3900 PLN
70,27 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 2400 PLN 41,5 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Lwa Tołstoja Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Tołstoja. Mieszkanie odświeżone, jasne, z balkonem. [...]

41,5 2400 PLN
57,83 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 2700 PLN 37 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Wrzeciono Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2 pokoje przy metrze Wawrzyszew- 2 minuty pieszo do metra. Do wynajęcia 2 pokoje na Bielanach ul. [...]

37 2700 PLN
72,97 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 2800 PLN 37,6 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Stefana Żeromskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia jasne, wysokie i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,6 m² na 2 [...]

37,6 2800 PLN
74,47 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany
Stare Bielany Na sprzedaż 900 000 PLN 51,49 m2
Stare Bielany / Bielany / Warszawa / mazowieckie, Skalbmierska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie w kameralnym bloku na Starych Bielanach (16 lokali mieszkalnych). 2 pokoje, [...]

51,49 900 000 PLN
17 479,12 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 3150 PLN 36 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Wojciecha Bogusławskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Świeżo odświeżone mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na zamkniętym osiedlu z całodobową [...]

36 3150 PLN
87,50 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Na sprzedaż 888 000 PLN 54,5 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Władysława Broniewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie po remoncie, nikt jeszcze w nim nie mieszkał, nowa w pełni wyposażona kuchnia wraz z AGD, [...]

54,5 888 000 PLN
16 293,58 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 3000 PLN 43 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Esej Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem. 2 przystanki tramwajowe do Metra Mlociny. Garaż w cenie. Gotowe [...]

43 3000 PLN
69,77 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Na sprzedaż 590 000 PLN 36,5 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Szegedyńska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Chcesz kupić mieszkanie w świetnej lokalizacji, gdzie przyroda jest na wyciągnięcie ręki a [...]

36,5 590 000 PLN
16 164,38 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany
Stare Bielany Na sprzedaż 790 000 PLN 49,65 m2
Stare Bielany / Bielany / Warszawa / mazowieckie, Zofii Nałkowskiej Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

2 pokoje z oddzielną kuchnią, powierzchnia 49,65m2 plus duży ogródek. Budynek z cegły wybudowany w [...]

49,65 790 000 PLN
15 911,38 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu