wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 2400 PLN 39 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Czorsztyńska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie 39 m² – widok na Park Moczydło, blisko metra M2Do wynajęcia funkcjonalne [...]

39 2400 PLN
61,54 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 990 000 PLN 33 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Krochmalna Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż oferuję wykończoną w wysokim standardzie kawalerkę o powierzchni 33 m², położoną w [...]

33 990 000 PLN
30 000 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 3500 PLN 42 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Sokołowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, balkonu, przedpokoju oraz łazienki i [...]

42 3500 PLN
83,33 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 5300 PLN 81 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Płocka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

***English Version*******Polish Version Below 1 MINUTE WALK TO THE PLOCK METRO! We invite you to [...]

81 5300 PLN
65,43 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 2300 PLN 28 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Jana Olbrachta Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

✓ Kawalerka 28 m kw., duży widny pokój, osobno kuchnia z oknem ✓ umeblowana i wyposażona w sprzęt [...]

28 2300 PLN
82,14 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 2800 PLN 40 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Antka Rozpylacza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio 2-pokojowe w pełni umeblowane mieszkanie z dużym balkonem, blisko stacji metra [...]

40 2800 PLN
70 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola
Mirów Na sprzedaż 2 469 000 PLN 85,44 m2
Mirów / Wola / Warszawa / mazowieckie, Wronia Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Bez prowizji dla Kupującego Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 85 m2, [...]

85,44 2 469 000 PLN
28 897,47 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 2550 PLN 28 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Jana Kazimierza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Dzień dobry, Kawalerka na wynajem – Jana Kazimierza 11B, Warszawa (Wola) *English* description you [...]

28 2550 PLN
91,07 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 2700 PLN 29 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Kolska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia funkcjonalna i przytulna kawalerka o powierzchni 29 m², położona na parterze [...]

29 2700 PLN
93,10 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 199 281 PLN 51,92 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Sokołowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Syndyk masy upadłości Teresy Śliż prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą SALUD Teresa Śliż [...]

51,92 1 199 281 PLN
23 098,63 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 450 000 PLN 55 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Płocka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Piękne,nowoczesne własnościowe mieszkanie po remoncie.Składa się z dużego salonu z aneksem [...]

55 1 450 000 PLN
26 363,64 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 5900 PLN 60 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Chłodna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przestronny, komfortowy apartament o powierzchni 60 m² zlokalizowany na dziewiątym piętrze w [...]

60 5900 PLN
98,33 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 2100 PLN 22 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Marcina Kasprzaka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Jasny, widny, słoneczny pokój z aneksem kuchennym i łazienką , dobrze skomunikowana, blisko metro i [...]

22 2100 PLN
95,45 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 870 000 PLN 39,6 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Jana Kazimierza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Estetyczne mieszkanie na sprzedaż – Wola, ul. Jana Kazimierza Pomyśl sobie, że budzisz się w jasnym [...]

39,6 870 000 PLN
21 969,70 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 3700 PLN 36,3 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Chmielna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia bezpośrednio funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone przy ul. Chmielnej [...]

36,3 3700 PLN
101,93 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 100 000 PLN 47,15 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Dzielna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam świetne trzypokojowe mieszkanie na Śródmieściu - Warszawa Mieszkanie o pow. 47,15 m2 [...]

47,15 1 100 000 PLN
23 329,80 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 940 000 PLN 43,3 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Redutowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dwupokojowe mieszkanie 43,45 m.kw. + duży balkon 12 m.kw. w nowym osiedlu CityFlow, Wola, ul. [...]

43,3 940 000 PLN
21 709,01 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wesoła
Wola Grzybowska Na sprzedaż 1 595 000 PLN 46 m2
Wola Grzybowska / Wesoła / Warszawa / mazowieckie, Grzybowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament o powierzchni 46,54 m², położony na drugim. piętrze nowoczesnego [...]

46 1 595 000 PLN
34 673,91 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 2652 PLN 42 m2

Bez prowizji! Do wynajęcia wyjątkowo słoneczne i przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. [...]

42 2652 PLN
63,14 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 2200 PLN 25 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Milanowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia wygodna kawalerka na bliskiej Woli, wśród zieleni. Ulica Miła, bardzo blisko Centrum! [...]

25 2200 PLN
88 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu