wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 470 000 PLN 32 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Orzycka Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Do sprzedania przytulne, jasne mieszkanie 32 m² (z aneksem kuchennym) na parterze w spokojnej części [...]

32 470 000 PLN
14 687,50 PLN/m²
8 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Na sprzedaż 445 000 PLN 23 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Pułku AK „Baszta” Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

BEZPOŚREDNIO Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23 m², zlokalizowana w [...]

23 445 000 PLN
19 347,83 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 2600 PLN 30 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Świeżo po remoncie 30m2. na 8 pietrze przy ul. Korsykańskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia [...]

30 2600 PLN
86,67 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 11 000 PLN 117 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Ludowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

O NIERUCHOMOŚCI Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 117 m² w prestiżowej [...]

117 11 000 PLN
94,02 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 4500 PLN 47 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Jana Karola Chodkiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe mieszkanie, umeblowane , do wynajęcia. (czynsz za wynajem obejmuje czynsz do wspólnoty)

47 4500 PLN
95,74 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 772 400 PLN 39,59 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC! Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim [...]

39,59 772 400 PLN
19 509,98 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 2700 PLN 42 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Iwicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę przytulne mieszkanie na Dolnym Mokotowie, położone 2 min spacerem od Łazienek Królewskich, [...]

42 2700 PLN
64,29 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 2500 PLN 50 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Stanisława Pyjasa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Ciche 2 pokoje z balkonem | Mokotów | klimatyzacja | parkingDo wynajęcia przytulne i funkcjonalne [...]

50 2500 PLN
50 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 6000 PLN 65 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Bartycka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie przy ulicy Bartyckiej 49 w Warszawie , znajduje się w apartamentowcu składającego [...]

65 6000 PLN
92,31 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 1 698 000 PLN 57,47 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Wołoska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Słoneczny, nowy, wykończony apartament 3-pokojowy o powierzchni 57,47 m², zlokalizowany na Mokotowie [...]

57,47 1 698 000 PLN
29 545,85 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 2 110 300 PLN 73,03 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Cybernetyki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 73,03 m², położone na ostatnim, [...]

73,03 2 110 300 PLN
28 896,34 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Do wynajęcia 100 PLN 20 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Padewska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia wyremontowana kawalerka w kamienicy w pobliżu ul. Dolnej i ul. Belwederskiej oraz parku [...]

20 100 PLN
5 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stegny Na sprzedaż 490 000 PLN 32 m2
Stegny / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Jałtańska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 32 m2 położone przy ulicy Jałtańskiej 4. Mieszkanie [...]

32 490 000 PLN
15 312,50 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 1 840 000 PLN 92 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Bobrowiecka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie o powierzchni 92 m kw. na 5 piętrze z balkonem. Składa się z salonu połączonego z [...]

92 1 840 000 PLN
20 000 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 965 000 PLN 58 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Wolfganga Amadeusza Mozarta Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji – tuż przy metrze Służew! Mieszkanie [...]

58 965 000 PLN
16 637,93 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 2 150 000 PLN 95 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Generała Władysława Sikorskiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedam bezpośrednio Na sprzedaż 95 metrowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, przy al. [...]

95 2 150 000 PLN
22 631,58 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 9000 PLN 85 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Taśmowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Elegant Ground-Floor Apartment with Private Terrace – Osiedle RESET, Mokotów This premium, fully [...]

85 9000 PLN
105,88 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 1 025 000 PLN 53,94 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Cybernetyki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

OFERTA BESPOŚREDNIA. WSZELKIM POŚREDNIKĄ ZDECYDOWANIE DZIĘKUJĘ. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe [...]

53,94 1 025 000 PLN
19 002,60 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Górny Mokotów Do wynajęcia 9000 PLN 136 m2
Górny Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Spartańska Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Wynajmę mieszkanie w bardzo dobrym stanie, dostępne od zaraz. Mieszkanie znajduje się w świetnej [...]

136 9000 PLN
66,18 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 2800 PLN 31 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Jarosława Dąbrowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia kawalerka 31m2 przy metrze Racławicka: - salon plus oddzielna kuchnia, łazienka - blok [...]

31 2800 PLN
90,32 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu