wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 930 000 PLN 49,33 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Generała Tadeusza Pełczyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe, dające możliwość wydzielenia trzeciego pokoju. Łączna [...]

49,33 930 000 PLN
18 852,63 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 3000 PLN 52 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Jana Olbrachta Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Funkcjonalne, wygodne, mieszkanie z loggią oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, na [...]

52 3000 PLN
57,69 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 2500 PLN 50 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Rozłogi Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na parterze. Lokal składa się z 2 pokoi, [...]

50 2500 PLN
50 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 3330 PLN 35 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Górczewska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

BEZPOŚREDNI WYNAJEM Komfortowe 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 25 m2 z dodatkową antresolą 27 [...]

35 3330 PLN
95,14 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
43 3500 PLN
81,40 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 519 000 PLN 26 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Jana Heweliusza Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela - bez prowizji i pośredników. Księga Wieczysta bez obciążeń. [...]

26 519 000 PLN
19 961,54 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 4200 PLN 52 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Szeligowska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mam do wynajęcia od zaraz mieszkanie 51 m2 - 3 pokojowe, na 2 piętrze, z garażem podziemnym i [...]

52 4200 PLN
80,77 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 1 340 000 PLN 66,2 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Budy Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedam BEZPOŚREDNIO 4-pokojowe mieszkanie w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Bemowa [...]

66,2 1 340 000 PLN
20 241,69 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 2600 PLN 55 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Budy Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Odświeżone 2 pokojowe w pełni umeblowane mieszkanie na Górcach. 2 pokojowe umeblowane mieszkanie o [...]

55 2600 PLN
47,27 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 4500 PLN 51,22 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Lazurowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę bezpośrednio 3-pokojowy, klimatyzowany, całkowicie nowy, wyposażony i umeblowany apartament [...]

51,22 4500 PLN
87,86 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 1 520 000 PLN 82,53 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Lazurowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

DWUSTRONNE NAROŻNE JASNE I ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANE – Twoje miejsce na Bemowie! OGŁOSZENIE [...]

82,53 1 520 000 PLN
18 417,55 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 4300 PLN 47 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Szeligowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

To mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o komforcie życia - łączy prywatność, wysoką jakość [...]

47 4300 PLN
91,49 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo
Jelonki Południowe Na sprzedaż 1 149 000 PLN 68,12 m2
Jelonki Południowe / Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Strzelców Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie, na drugim pietrze w budynku z 2017 [...]

68,12 1 149 000 PLN
16 867,29 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 2250 PLN 30 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Synów Pułku Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajem bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie w bloku, dzielnica Bemowo Jelonki (Synów Pułku). [...]

30 2250 PLN
75 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 3300 PLN 49,3 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji, ul. Wrocławska 10. Bezpośrednio - BEZ [...]

49,3 3300 PLN
66,94 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo
Jelonki Południowe Do wynajęcia 2700 PLN 28 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Sternicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Funkcjonalne 28 m² z dostępem do prywatnego ogrodu – ul. Sternicza 75A (Jelonki / Bemowo) | 15 min [...]

28 2700 PLN
96,43 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 3300 PLN 42 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Chrzanowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ENGLISH VERSION BELOWBez prowizji - Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 42 m² – Bemowo, ul. Chrzanowska [...]

42 3300 PLN
78,57 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 1 100 000 PLN 52,99 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Chrzanowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Agencjom dziękujemy - proszę nie dzwonić! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m² z [...]

52,99 1 100 000 PLN
20 758,63 PLN/m²
20-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 3500 PLN 43,69 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Lazurowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowoczesne 2 Pokoje z Klimatyzacją i Garderobą | Lazurowa | BezpośrednioSzukasz komfortowego, [...]

43,69 3500 PLN
80,11 PLN/m²
16-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 655 000 PLN 46 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Eugeniusza Szwankowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

2-Pokojowe Mieszkanie z Balkonem | 46 m² | Warszawa, Bemowo - ul. Szwankowskiego, rok budowy 1978 [...]

46 655 000 PLN
14 239,13 PLN/m²
03-02-2026 Dodaj do notesu