wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Na sprzedaż 825 000 PLN 66 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Łojewska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 66 m2, usytuowane na 4 [...]

66 825 000 PLN
12 500 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Do wynajęcia 3200 PLN 30 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Chodecka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Opis nieruchomościZapraszamy do wynajęcia (umowa najmu okazjonalnego) umeblowanej, wyremontowanej [...]

30 3200 PLN
106,67 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Do wynajęcia 3000 PLN 42 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Zielone Zacisze Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie do wynajęcia – 2 pokoje, 42 m², Targówek (Zielone Zacisze) Do wynajęcia komfortowe [...]

42 3000 PLN
71,43 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Do wynajęcia 2800 PLN 37 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Ludwika Kondratowicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Zapraszam do wynajęcia 37 m mieszkania oddalonego zaledwie 5 min drogi piechotą od stacji metra [...]

37 2800 PLN
75,68 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Do wynajęcia 3550 PLN 58,4 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę bezpośrednio – przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Targówku | od 1 czerwca Bez pośredników. [...]

58,4 3550 PLN
60,79 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Na sprzedaż 780 000 PLN 42,66 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Warszawski Świt Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mam własnościowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,66m2 w I etapie nowej [...]

42,66 780 000 PLN
18 284,11 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Do wynajęcia 2900 PLN 42 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Łąkocińska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Miesięczne opłaty: 2900 + 720 czynsz (woda i ogrzewanie w cenie) + prąd i gaz zgodnie z użyciem Do [...]

42 2900 PLN
69,05 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Do wynajęcia 3000 PLN 46 m2

Mieszkanie do wynajęcia Opis nieruchomości: Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na [...]

46 3000 PLN
65,22 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Na sprzedaż 1 320 000 PLN 79,56 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedaż bezpośrednia agencjom oraz wszelkim pośrednikom z góry dziękuję i bardzo proszę o [...]

79,56 1 320 000 PLN
16 591,25 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Targówek Mieszkaniowy Na sprzedaż 699 000 PLN 45,24 m2
Targówek Mieszkaniowy / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Księdza Piotra Skargi Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Szukasz w pełni gotowego do wprowadzenia, rozkładowego mieszkania w klimatycznym, solidnym [...]

45,24 699 000 PLN
15 450,93 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Do wynajęcia 2800 PLN 38 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Dalanowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane, mieszkanie jest nowoczesne i zadbane, a także [...]

38 2800 PLN
73,68 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Zacisze Na sprzedaż 899 000 PLN 57 m2
Zacisze / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Teofila Piecyka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni i oddechu? Zapraszam na warszawskie Zacisze – do [...]

57 899 000 PLN
15 771,93 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Na sprzedaż 455 000 PLN 24 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam piękną kawalerkę usytuowaną na ul Łojewskiej 20, na warszawskim Bródnie ( 5 min od metra [...]

24 455 000 PLN
18 958,33 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Na sprzedaż 599 000 PLN 38,5 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Nieszawska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m², położone na Warszawskim [...]

38,5 599 000 PLN
15 558,44 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Na sprzedaż 595 000 PLN 31 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Krasiczyńska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie sprzedaję bezpośrednio. Agencjom nieruchomości bardzo dziękuję, nie jestem [...]

31 595 000 PLN
19 193,55 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
54 3000 PLN
55,56 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Zacisze Do wynajęcia 5700 PLN 78 m2
Zacisze / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Zielone Zacisze Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe 78m2 plus balkon plus 2 garaże - Wysoki Standard Lokalizacja: - [...]

78 5700 PLN
73,08 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Targówek Mieszkaniowy Do wynajęcia 3350 PLN 37 m2
Targówek Mieszkaniowy / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Balkonowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w cichej i zielonej [...]

37 3350 PLN
90,54 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Targówek Fabryczny Na sprzedaż 1 217 000 PLN 71,57 m2
Targówek Fabryczny / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Pohulanka Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

POŚREDNIKÓW I AGENCJE PROSIMY O KONTAKT JEDYNIE W SYTUACJI REPREZENTOWANIA KLIENTA. Na sprzedaż [...]

71,57 1 217 000 PLN
17 004,33 PLN/m²
03-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek Na sprzedaż 1 170 000 PLN 65,84 m2
Targówek / Warszawa / mazowieckie, Krzewna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA. NIE WSPÓŁPRACUJEMY Z AGENCJAMI. Na sprzedaż słoneczne, narożne 3-pokojowe [...]

65,84 1 170 000 PLN
17 770,35 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu