wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Do wynajęcia 3300 PLN 48 m2
Stara Ochota / Ochota / Warszawa / mazowieckie, Sękocińska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia ładne, jasne i przestronne mieszkanie na Starej Ochocie. Mieszkanie ma 48m2 i mieści [...]

48 3300 PLN
68,75 PLN/m²
22 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Na sprzedaż 676 000 PLN 31 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Pruszkowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

BEZPOŚREDNIO SPRZEDAM EKSKLUZYWNE, UNIKATOWE, KLIMATYCZNE I FUNKCJONALNE, PO GENERALNYM REMONCIE, [...]

31 676 000 PLN
21 806,45 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Na sprzedaż 676 000 PLN 31 m2

31 676 000 PLN
21 806,45 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Do wynajęcia 3200 PLN 25 m2
Stara Ochota / Ochota / Warszawa / mazowieckie, Grójecka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Witam serdecznie, mam do wynajęcia mieszkanie 25 m2 (kawalerka) na Starej Ochocie, pod adresem [...]

25 3200 PLN
128 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 4500 PLN 70 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Włodarzewska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Polecam na wynajem przestronny apartament o powierzchni 70 mkw. na Ochocie. Na terenie dzielnicy [...]

70 4500 PLN
64,29 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 3000 PLN 25 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Grójecka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Przytulne mieszkanie z dużym tarasem do wynajęcia w apartamentowcu Triton Park przy ulicy [...]

25 3000 PLN
120 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 2200 PLN 20 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Racławicka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę bezpośrednio przytulną i cichą kawalerkę o powierzchni 20 m², położoną na Ochocie- przy ul. [...]

20 2200 PLN
110 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Na sprzedaż 850 000 PLN 34,5 m2
Stara Ochota / Ochota / Warszawa / mazowieckie, Bitwy Warszawskiej 1920 roku Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Marzysz o mieszkaniu z duszą ale cenisz najwyższy standard i spokój? Ta oferta jest dla Ciebie. [...]

34,5 850 000 PLN
24 637,68 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 2900 PLN 40 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Kurhan Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2 pokoje na poddaszu domu jednorodzinnego, umeblowane, wyposażone w sprzęty agd. Sypialnia od strony [...]

40 2900 PLN
72,50 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 2900 PLN 50 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Włodarzewska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przytulne, funkcjonalne mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim. Szukasz miejsca, w którym naprawdę [...]

50 2900 PLN
58 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Na sprzedaż 472 000 PLN 27,8 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Grójecka Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Serdecznie zapraszam do zakupu przytulnego i jasnego mieszkania na Ochocie przy ul. Grójeckiej 119. [...]

27,8 472 000 PLN
16 978,42 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 2600 PLN 27 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

mieszkanie w centralnej części Ochoty, dobry dojazd, w pobliżu sklepy, parki, uczelnie, siłownia, [...]

27 2600 PLN
96,30 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 4500 PLN 49 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Grójecka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio stylowe, jasne mieszkanie dla singla lub pary w świetnej lokalizacji przy Parku [...]

49 4500 PLN
91,84 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Na sprzedaż 675 000 PLN 37,73 m2
Stara Ochota / Ochota / Warszawa / mazowieckie, Białobrzeska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO Na sprzedaż widne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,73 m2 z [...]

37,73 675 000 PLN
17 890,27 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Na sprzedaż 988 000 PLN 55,8 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Włodarzewska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

UNIKALNA OFERTA ! REZERWACJA Oferta biura nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe [...]

55,8 988 000 PLN
17 706,09 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Na sprzedaż 799 000 PLN 52 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Opaczewska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

English version below. Mieszkanie z potencjałem, które daje wybór: możesz kupić i komuś wynająć (dwa [...]

52 799 000 PLN
15 365,38 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 3300 PLN 38 m2

Ciche, słoneczne mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Widna kuchnia, 2 oddzielne pokoje (38 m2) w [...]

38 3300 PLN
86,84 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Na sprzedaż 1 230 000 PLN 63,49 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Włodarzewska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, jasne i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 63,49 m², [...]

63,49 1 230 000 PLN
19 373,13 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 2800 PLN 46 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Sanocka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Zapraszam do wynajecia 2 pokojowego mieszkania przy ulicy Sanockiej. Mieszkanie jest odnowione i [...]

46 2800 PLN
60,87 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Na sprzedaż 683 000 PLN 39,5 m2
Stara Ochota / Ochota / Warszawa / mazowieckie, Bitwy Warszawskiej 1920 roku Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż mieszkanie 39, 5 M2 na Starej Ochocie w odnowionej kamienicy z cegły. Na 1ym piętrze ( [...]

39,5 683 000 PLN
17 291,14 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu