wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 1 099 000 PLN 50 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Żupnicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 49,70 m², położone na 1 piętrze osiedla Metro Art [...]

50 1 099 000 PLN
21 980 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 1650 PLN
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Nubijska Pokój do wynajęcia

Oferta przeznaczona dla osób mówiących po polsku, bez zwierząt, w wieku do 35 lat! Do wynajęcia [...]

1650 PLN
165 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3600 PLN 51 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia jasne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie (salon + sypialnia) z osobną kuchnią, łazienką i [...]

51 3600 PLN
70,59 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 2900 PLN 30 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Grochowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia wyjątkowo klimatyczne mieszkanie o powierzchni 30 m², położone przy ul. Grochowskiej w [...]

30 2900 PLN
96,67 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 2200 PLN 30 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Stanisława Żółkiewskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia jasne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 31 m², świeżo po remoncie, gotowe [...]

30 2200 PLN
73,33 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 7600 PLN 46 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Plac Przymierza Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal na Saskiej Kępie. Na usługi, biuro, kawiarnię lub małą gastronomię. 46 metrów.Wejście [...]

46 7600 PLN
165,22 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Pokój mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 1750 PLN
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Saska Pokój do wynajęcia

Szukam sympatycznej współlokatorki do mieszkania na Saskiej Kępie. Mieszkanie 49 m składa się z [...]

1750 PLN
175 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Saska Kępa Do wynajęcia 4400 PLN 50 m2
Saska Kępa / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Lotaryńska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Warszawa, Saska Kępa / ul. Lotaryńska / 3 pokojowe mieszkanie na wynajem. Mieszkanie bardzo dobrze [...]

50 4400 PLN
88 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3600 PLN 50 m2

Bezpośrednio do wynajęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe z otwartą kuchnią oraz miejscem w [...]

50 3600 PLN
72 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Grochów Na sprzedaż 670 000 PLN 34,15 m2
Grochów / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Kobielska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

PROSZĘ POŚREDNIKÓW O NIEKONTAKTOWANIE SIĘ, SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA Przeurocza kawalerka o pow. 34,15 [...]

34,15 670 000 PLN
19 619,33 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 499 000 PLN 34,1 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Łukowska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam ciche i bardzo słoneczne mieszkanie z możliwością wydzielenia drugiego pokoju z przepięknym [...]

34,1 499 000 PLN
14 633,43 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 997 000 PLN 50,3 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Spalinowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż – Praga Południe, ul. Spalinowa Wyobraź sobie, że budzisz się w [...]

50,3 997 000 PLN
19 821,07 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3800 PLN 43 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Władysława Umińskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia od połowy maja lub 1 czerwca nowe 43 metrowe, dwupokojowe zaciszne mieszkanie na 5 [...]

43 3800 PLN
88,37 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 627 000 PLN 35 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Iławska Lokal na sprzedaż

BEZPOŚREDNIO sprzedam lokal usługowy z ogródkiem Pięknie położony lokal na parterze z ogródkiem obok [...]

35 627 000 PLN
17 914,29 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3500 PLN 27 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Iławska Lokal do wynajęcia

BEZPOŚREDNIO wynajmę lokal usługowy z ogródkiem Pięknie położony lokal na parterze z ogródkiem obok [...]

27 3500 PLN
129,63 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe
Gocław Na sprzedaż 890 000 PLN 68 m2
Gocław / Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Tadeusza Manteuffla Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 68 m², znajdujące się na trzecim piętrze [...]

68 890 000 PLN
13 088,24 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 3898 PLN 67 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Łukowska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie czyste, zadbanie, po jednym najemcy, wcześniej użytkowane jako własne. W całości [...]

67 3898 PLN
58,18 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 2900 PLN 21 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Omulewska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Bezpośrednio, do wynajęcia kawalerka, 21 m2, 2 piętro, nowe osiedle, Praga Południe, ul. Omulewska [...]

21 2900 PLN
138,10 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Do wynajęcia 4600 PLN 63 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Józefa Chłopickiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

BEZPOŚREDNIO, 3 pokojowe mieszkanie - salon z otwartą kuchnią plus 2 sypialnie. Czynsz 3600 plus 900 [...]

63 4600 PLN
73,02 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Południe Na sprzedaż 1 299 000 PLN 90 m2
Praga-Południe / Warszawa / mazowieckie, Czapelska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Przyjemne, słoneczne i ciche mieszkanie do zamieszkania, w 6-piętrowym budynku z 2001 roku (2 windy [...]

90 1 299 000 PLN
14 433,33 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu