wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
brak zdjęć
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Światowida Działka do wynajęcia

Bezpośrednio od właściciela – bez prowizji! Szukasz miejsca, które od razu zacznie zarabiać? To jest [...]

1400 11 000 PLN
7,86 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 800 000 PLN 1500 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Stumilowy Las Działka na sprzedaż

Witam, sprzedam działkę na Warszawskiej Białołęce na ulicy Stumilowy Las, działka piękna, położona [...]

1500 800 000 PLN
533,33 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 3000 PLN 277 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Modlińska Działka do wynajęcia

Działka z wjazdem bezpośrednio przy ulicy Modlińskiej 109. Wymiary działki 10x28m , z dwiema bramami [...]

277 3000 PLN
10,83 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 4 900 000 PLN 829 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Modlińska Działka na sprzedaż

Nieruchomość przy Modlińskiej 249 od frontu stara kamienica i brama wjazdowa bezpośrednio z [...]

829 4 900 000 PLN
5910,74 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 2 600 000 PLN 1699 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Leśnej Polanki Działka na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z warunkami zabudowy na 5 segmentów o powierzchni 1699 m² w [...]

1699 2 600 000 PLN
1530,31 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 3 999 000 PLN 1800 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie Działka na sprzedaż

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki , zabudowane domami jednorodzinnymi o łącznej powierzchni 1800 [...]

1800 3 999 000 PLN
2221,67 PLN/m²
15-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 11 000 PLN 1400 m2

Do wynajęcia działka pod biznes w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Działka bezpośrednio dochodzi do [...]

1400 11 000 PLN
7,86 PLN/m²
15-05-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 8000 PLN 850 m2

Do wynajęcia działka inwestycyjna w doskonałej lokalizacji – przy ul. Modlińskiej, bezpośrednio przy [...]

850 8000 PLN
9,41 PLN/m²
07-01-2025 Dodaj do notesu