wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2 356 693 PLN (6196 PLN/m²)

Komercyjne na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
brak zdjęć
Brzeźno / Gdańsk / pomorskie Biuro na sprzedaż

Oferta testowa, proszę nie przesyłać zainteresowań i nie dzwonić. Oferta testowa, proszę nie [...]

20 230 000 PLN
11 500 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Przemysłowy pomorskie
bytowski
Tuchomie
Kramarzyny Na sprzedaż 2 100 000 PLN 199 m2
Kramarzyny / Tuchomie / bytowski / pomorskie / Polska Przemysłowy na sprzedaż

Posiadłość 1,4 HA z domem i stolarnią – gotowy biznes + drewno 500 tys. Dom 140 m² + stolarnia + [...]

199 2 100 000 PLN
10 552,76 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Pensjonat pomorskie
pucki
Władysławowo
Władysławowo Na sprzedaż 2 800 000 PLN 250 m2
Władysławowo / pucki / pomorskie / Polska, Bohaterów Kaszubskich Pensjonat na sprzedaż

Na sprzedaż inwestycja składająca się z 5 nowoczesnych wolnostojących domków znajdujących się we [...]

250 2 800 000 PLN
11 200 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
Słupsk Na sprzedaż 12 298 770 PLN 1264,08 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Kaszubska Lokal na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjny park handlowy zlokalizowany w Słupsku wybudowany w 2020 r.. Obiekt o [...]

1264,08 12 298 770 PLN
9729,42 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
gdański
Pszczółki
Różyny Na sprzedaż 1 200 000 PLN 283 m2
Różyny / Pszczółki / gdański / pomorskie / Polska, Gdańska Lokal na sprzedaż

Sprzedam budynek usługowo-handlowy w miejscowości Różyny 20 km od Gdańska przy trasie dk 91 pomiędzy [...]

283 1 200 000 PLN
4240,28 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn pomorskie
sztumski
Dzierzgoń
Dzierzgoń Na sprzedaż 1 599 000 PLN 867,25 m2
Dzierzgoń / sztumski / pomorskie / Polska, Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" Magazyn na sprzedaż

Bank Spółdzielczy w Sztumie ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości zabudowanej budynkiem o [...]

867,25 1 599 000 PLN
1843,76 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy pomorskie
Słupsk Na sprzedaż 1 990 000 PLN 793 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Stanisława Leszczyńskiego Przemysłowy na sprzedaż

Sprzedam budynek usługowo-handlowy w bardzo dobrym stanie, zlokalizowany w przemysłowej części [...]

793 1 990 000 PLN
2509,46 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
kwidzyński
Kwidzyn Na sprzedaż 549 000 PLN 133,5 m2
Kwidzyn / kwidzyński / pomorskie / Polska, Sztumska Lokal na sprzedaż

Piękny lokal użytkowy w centrum z parkingiem. Na sprzedaż lokal o powierzchni 133,5 m² Dom po [...]

133,5 549 000 PLN
4112,36 PLN/m²
24-02-2026 Dodaj do notesu
Obiekt pomorskie
pucki
Władysławowo
Jastrzębia Góra Na sprzedaż 2 190 000 PLN 400 m2
Jastrzębia Góra / Władysławowo / pucki / pomorskie / Polska, Widokowa Obiekt na sprzedaż

Na sprzedaż: Kompleks 8 drewnianych piętrowych domków letniskowych / 7 o pow. 25 mkw. plus poddasze [...]

400 2 190 000 PLN
5475 PLN/m²
24-01-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
Gdynia Na sprzedaż 196 852 PLN 59,97 m2
Gdynia / pomorskie / Polska, Świętojańska Lokal na sprzedaż

1. Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

59,97 196 852 PLN
3282,51 PLN/m²
08-05-2025 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
bytowski
Miastko Na sprzedaż 770 000 PLN 207,5 m2
Miastko / bytowski / pomorskie, Dworcowa Lokal na sprzedaż

Sprzedam lokale handlowo-użytkowe w centrum Miastka, powiat Bytowski. Nieruchomości usytuowany przy [...]

207,5 770 000 PLN
3710,84 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
Reklamy