wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 4 586 073 PLN (4658 PLN/m²)

Komercyjne na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Pensjonat dolnośląskie
kłodzki
Stronie Śląskie
Sienna Na sprzedaż 329 000 PLN 22,2 m2
Sienna / Stronie Śląskie / kłodzki / dolnośląskie / Polska Pensjonat na sprzedaż

BIAŁA PERŁA PRZY CZARNEJ GÓRZE - SPRZEDAM 2 APARTAMENTY INWESTYCYJNE PRZY STOKU NARCIARSKIM! Lokale [...]

22,2 329 000 PLN
14 819,82 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Komercyjne śląskie
Dąbrowa Górnicza
Gołonóg Na sprzedaż 4 200 000 PLN 328 m2
Gołonóg / Dąbrowa Górnicza / śląskie, Zaplecze Komercyjne na sprzedaż

sprzedam teren pod działalność handlowo usługowo produkcyjną , teren przemysłowy waga samochodowa 45 [...]

328 4 200 000 PLN
12 804,88 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny śląskie
Sosnowiec Na sprzedaż 221 400 PLN 400 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Stanisława Małachowskiego Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Na sprzedaż oferuję bardzo dobrze prosperującą restauracje o profilu amerykańskim, zlokalizowaną w [...]

400 221 400 PLN
553,50 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn śląskie
Ruda Śląska
Ruda Na sprzedaż 6 789 000 PLN 1625 m2
Ruda / Ruda Śląska / śląskie, Jana Matejki Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż kompleks nieruchomości komercyjnej zlokalizowany w Rudzie Śląskiej przy ul. Jana Matejki [...]

1625 6 789 000 PLN
4177,85 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Komercyjne śląskie
gliwicki
Pyskowice Na sprzedaż 498 000 PLN 102 m2
Pyskowice / gliwicki / śląskie / Polska Komercyjne na sprzedaż

Działając w imieniu HUTY ŁABĘDY S.A. z siedzibą w Gliwicach (dalej jako „Spółka”), niniejszym Zarząd [...]

102 498 000 PLN
4882,35 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Biuro śląskie
Sosnowiec
Zagórze Na sprzedaż 2 950 000 PLN 1000 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Teofila Lenartowicza Biuro na sprzedaż

Nieruchomość do sprzedaży (lub wynajęcia) w Sosnowcu, niedaleko trasy S1. Budynek piętrowy z [...]

1000 2 950 000 PLN
2950 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn śląskie
Bielsko-Biała
Wapienica Na sprzedaż 2 050 000 PLN 1000 m2
Wapienica / Bielsko-Biała / śląskie, Wapienicka Magazyn na sprzedaż

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej hali [...]

1000 2 050 000 PLN
2050 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy śląskie
kłobucki
Panki
Praszczyki Pierwsze Na sprzedaż 3 200 000 PLN 6354,26 m2
Praszczyki Pierwsze / Panki / kłobucki / śląskie / Polska Przemysłowy na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Quattro Company Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w upadłości w [...]

6354,26 3 200 000 PLN
503,60 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn śląskie
Częstochowa
Zawodzie-Dąbie Na sprzedaż 2 390 000 PLN 1321 m2
Zawodzie-Dąbie / Częstochowa / śląskie, Sporna Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż kompleks produkcyjno-magazynowo-biurowy – Częstochowa, Zawodzie, ul. Sporna 10A Na [...]

1321 2 390 000 PLN
1809,24 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Hotel śląskie
pszczyński
Kobiór
Kobiór Na sprzedaż 4 600 000 PLN 351 m2
Kobiór / pszczyński / śląskie / Polska, Beskidzka Hotel na sprzedaż

Na sprzedaż oferujemy Zajazd – funkcjonalny obiekt komercyjny o potencjale inwestycyjnym, położony [...]

351 4 600 000 PLN
13 105,41 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Biurowiec śląskie
Katowice Na sprzedaż 4 150 000 PLN 1129,2 m2
Katowice / śląskie / Polska, Pod Młynem Biurowiec na sprzedaż

Do sprzedania nieruchomość biurowa z dużym parkingiem i możliwością magazynowania w stanie bardzo [...]

1129,2 4 150 000 PLN
3675,17 PLN/m²
10-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn śląskie
Ruda Śląska Na sprzedaż 7 380 000 PLN 1324 m2
Ruda Śląska / śląskie / Polska, Szyb Walenty Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż za kwotę 6 000 000 pln netto wystawiona jest nieruchomość objęta prawem wieczystego [...]

1324 7 380 000 PLN
5574,02 PLN/m²
18-12-2025 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
lubliniecki
Lubliniec Na sprzedaż 2 000 000 PLN 400 m2
Lubliniec / lubliniecki / śląskie / Polska Lokal na sprzedaż

Szanowni Państwo, niniejszym przedstawiamy ofertę sprzedaży spółki jawnej prowadzącej działalność [...]

400 2 000 000 PLN
5000 PLN/m²
01-11-2025 Dodaj do notesu
Komercyjne śląskie
Chorzów Na sprzedaż 2 890 000 PLN 920 m2
Chorzów / śląskie / Polska, Katowicka Komercyjne na sprzedaż

Na sprzedaż hala/magazyn/biura o powierzchni ok. 920 m2. Nieruchomość jest w pełni gotowa do użytku [...]

920 2 890 000 PLN
3141,30 PLN/m²
03-07-2025 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
cieszyński
Wisła Na sprzedaż 8 998 000 PLN 4462 m2
Wisła / cieszyński / śląskie / Polska Lokal na sprzedaż

Uwaga;Okazja.Nasza Hit--Oferta. 1..Z powodu przejścia na emeryturę tanio sprzedam; Wyjątkowa [...]

4462 8 998 000 PLN
2016,58 PLN/m²
08-04-2025 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
żywiecki
Jeleśnia
Korbielów Na sprzedaż 1 800 000 PLN 670 m2
Korbielów / Jeleśnia / żywiecki / śląskie / Polska, Beskidzka Lokal na sprzedaż

Pensjonat funkcjonujący,24 pokoje z łaziekami,restauracja na60osób,mieszkanie 50m2,pomieszczenia [...]

670 1 800 000 PLN
2686,57 PLN/m²
24-02-2025 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
zawierciański
Zawiercie
Zawiercie Na sprzedaż 27 000 000 PLN 5812 m2
Zawiercie / zawierciański / śląskie / Polska Lokal na sprzedaż

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu wyjątkowej nieruchomości komercyjnej [...]

5812 27 000 000 PLN
4645,56 PLN/m²
13-02-2025 Dodaj do notesu
Komercyjne śląskie
cieszyński
Wisła Na sprzedaż 5 200 000 PLN 1602 m2
Wisła / cieszyński / śląskie / Polska, 11 Listopada Komercyjne na sprzedaż

Na sprzedaż ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy zlokalizowany w cichej, zielonej okolicy z widokiem [...]

1602 5 200 000 PLN
3245,94 PLN/m²
21-10-2024 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
tarnogórski
Miasteczko Śląskie Na sprzedaż 490 000 PLN 567 m2
Miasteczko Śląskie / tarnogórski / śląskie / Polska, Śląska Lokal na sprzedaż

Do sprzedaży budynek wolnostojący,jednokondygnacyjny,niepodpi wniczony,o powierzchni 261m2, na [...]

567 490 000 PLN
864,20 PLN/m²
08-05-2023 Dodaj do notesu
Reklamy