wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie podkarpackie
bieszczadzki
Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne Na sprzedaż 260 000 PLN 48,43 m2
Ustrzyki Dolne / bieszczadzki / podkarpackie / Polska, Nowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie w centrum miasta Ustrzyki Dolne. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Blok dwukrotnie [...]

48,43 260 000 PLN
5368,57 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
kielecki
Nowa Słupia
Stara Słupia Na sprzedaż 255 000 PLN 51 m2
Stara Słupia / Nowa Słupia / kielecki / świętokrzyskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie 51,26 m² - 255 000 zł Mieszkanie w bloku obok Szkoły Podstawowej w Starej [...]

51 255 000 PLN
5000 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 2100 PLN 25,2 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie na wynajemOpis nieruchomościMieszkanie znajduje się na 1 piętrze, powierzchnia wynosi [...]

25,2 2100 PLN
83,33 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta
Os. Słoneczne Na sprzedaż 389 000 PLN 24 m2
Os. Słoneczne / Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam kawalerkę, dobra lokalizacja, z piwnicą 694061547

24 389 000 PLN
16 208,33 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 2500 PLN 47 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję na wynajem przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m², zlokalizowane w [...]

47 2500 PLN
53,19 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ
Nowa Praga Do wynajęcia 4400 PLN 52 m2
Nowa Praga / Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Władysława Skoczylasa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie 52 m2 przy Placu Hallera składające się z 2 osobnych pokoi oraz oddzielnej kuchni i [...]

52 4400 PLN
84,62 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 2600 PLN 47 m2

Wynajmę komfortowe mieszkanie w samym centrum zabytkowej części Nowej Huty o pow.47 m2 położone na [...]

47 2600 PLN
55,32 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
kłodzki
Nowa Ruda Na sprzedaż 229 000 PLN 50 m2
Nowa Ruda / kłodzki / dolnośląskie / Polska, Dworska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Komfortowe mieszkanie 42+8m/kw w spokojnej dzielnicy Nowej Rudy Drogosław ul. Dworska 2 dodatkowo [...]

50 229 000 PLN
4580 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Do wynajęcia 2800 PLN 64 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę ładne mieszkanie na osiedlu Willowym w spokojnej zielonej okolicy. Atuty mieszkania: 3 [...]

64 2800 PLN
43,75 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 634 000 PLN 39,48 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Przed Tobą nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39,48 m² z 2010 roku. Mieszkanie jest gotowe do [...]

39,48 634 000 PLN
16 058,76 PLN/m²
16-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 1 301 975 PLN 95 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie, Stare Wiślisko Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

MIESZKANIE KRAKÓW NOWA HUTA W STANIE DEWELOPERSKIM MIESZKANIE 95 M2 Z MOŻLIWOŚCIĄ ANTRESOLI 33 M2 [...]

95 1 301 975 PLN
13 705 PLN/m²
11-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 1 329 905 PLN 95 m2
Nowa Huta / Kraków / małopolskie, Stare Wiślisko Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

MIESZKANIE KRAKÓW NOWA HUTA W STANIE DEWELOPERSKIM MIESZKANIE 95 M2 Z OGRÓDKIEM 126 M2 3 SYPIALNIE [...]

95 1 329 905 PLN
13 999 PLN/m²
11-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Nowa Huta Na sprzedaż 1 104 000 PLN 80 m2

MIESZKANIE 80 M2 W STANIE DEWELOPERSKIM Z RYNKU WTÓRNEGO W KRAKOWIE Z DUŻYM OGRÓDKIEM 92 M2 I [...]

80 1 104 000 PLN
13 800 PLN/m²
10-10-2025 Dodaj do notesu
Reklamy