wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Chrzanów Mały Na sprzedaż 425 000 PLN 29 m2
Chrzanów Mały / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Herbatnikowa Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam bezpośrednio umeblowane mieszkanie 29 metrów w Chrzanowie Małym, obok Grodziska [...]

29 425 000 PLN
14 655,17 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
chrzanowski
Chrzanów
Chrzanów Na sprzedaż 172 478 PLN 64,08 m2
Chrzanów / chrzanowski / małopolskie, Fabryczna Mieszkanie na sprzedaż | brak pokoi

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert prawo własności [...]

64,08 172 478 PLN
2691,60 PLN/m²
11-07-2022 Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach: