wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście
Główne Miasto Na sprzedaż 1 890 000 PLN 90 m2
Główne Miasto / Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Szeroka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU | W PEŁNI UMEBLOWANY | OSTATNIE, III PIĘTRO | POTENCJAŁ ROZBUDOWY [...]

90 1 890 000 PLN
21 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście Na sprzedaż 1 050 000 PLN 48 m2
Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Szafarnia Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Jest do sprzedania apartament dwupokojowy z garderobą w centrum miasta Gdańska. Apartament znajduje [...]

48 1 050 000 PLN
21 875 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście
Stare Miasto Na sprzedaż 729 000 PLN 59 m2
Stare Miasto / Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Jana Heweliusza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Gdańska – przy ul. Heweliusza. [...]

59 729 000 PLN
12 355,93 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście Do wynajęcia 3000 PLN 41 m2
Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Chłodna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m², położone na 6. piętrze budynku z [...]

41 3000 PLN
73,17 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście Na sprzedaż 1 115 000 PLN 46,42 m2
Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Chmielna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nieruchomość znajduje się na prestiżowej Wyspie Spichrzów w apartamentowcu Waterlane Island z [...]

46,42 1 115 000 PLN
24 019,82 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście Na sprzedaż 935 000 PLN 37,89 m2
Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Stępkarska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Ostatnie 2 pokoje z południowym widokiem na Motławę! Pozostałe mieszkania po tej stronie są już [...]

37,89 935 000 PLN
24 676,70 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście
Wyspa Spichrzów Na sprzedaż 900 000 PLN 37 m2
Wyspa Spichrzów / Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Toruńska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Wyspa Spichrzów -Indywidualnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 37m², zlokalizowane na 6 [...]

37 900 000 PLN
24 324,32 PLN/m²
17-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście Na sprzedaż 1 180 000 PLN 55,6 m2
Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Toruńska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Loft od architekta w zabytkowej kamienicy w centrum Gdańska – po kompleksowym remoncie. Idealne [...]

55,6 1 180 000 PLN
21 223,02 PLN/m²
01-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście Do wynajęcia 3200 PLN 45 m2
Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Kotwiczników Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na wynajem oferuję komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu [...]

45 3200 PLN
71,11 PLN/m²
01-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście Do wynajęcia 3600 PLN 41,5 m2
Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Sienna Grobla Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w [...]

41,5 3600 PLN
86,75 PLN/m²
17-02-2025 Dodaj do notesu